• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostałem foot slave u własnej siostry

Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Ale wasza relacja opiera sie tylko na stopach czy doszło do czegoś więcej?
Do sexu jeżeli o to pytasz nie doszło. Ale np. pozwala mi czasem przy niej dojść, ona raczej w tym mi nie pomaga, ale zdarza się jak np masuje jej stopy to położy jedna na kroczu i zdarza mi się w gacie dojść. Mega to jest zawstydzające a ja to poprostu bawi. Zdarzyło się chyba z 5 razy ze stopami mi dobrze zrobiła. Ale to rzadkość. A nasza relacja głównie na stopach się opiera, ale jestem facetem i inne części jej ciała działają na mnie równie mocno jak nie mocniej.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
@edson90 i @martb !!! Oba dwa do kąta. To jest forum erotyczne, a nie lista Fortune. Obaj jesteście skończonymi 🤬. Se ocenzurowałam sama, bo mnie znów nawiedzi mod🙄. Prztyknijcie się po nosach pałkami, bo mdli mnie od tych przytyków co do grubości portfela 😒
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
@edson90 i @martb !!! Oba dwa do kąta. To jest forum erotyczne, a nie lista Fortune. Obaj jesteście skończonymi 🤬. Se ocenzurowałam sama, bo mnie znów nawiedzi mod🙄. Prztyknijcie się po nosach pałkami, bo mdli mnie od tych przytyków co do grubości portfela 😒
widzisz Moja Pani - to ten jegomość ma problem z penisem więc powiększa go o portfel (i to chyde i to małe)
ja nie muszę - dorobiłem się rękoma...
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Uwierz, że bys sie udławił ;) Także wyspij się, bo rano znowu ktos Ci pod trzepakiem wbije fazę, ze nie ma wylotow na Zanzibar 😆😅

Odbierz priv,bo chce pokazać wszystkim screena jak to Zanzibar zablokowany 😅😅😅😅😅
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Przeczytałam jeszcze raz od początku Twój wątek i już nie wiem czy Ty jesteś zadowolony z waszego związku czy nie? Bo narzekasz tam trochę. A wzioleś pod uwagę że niektóre rzeczy mogą być dla niej ciężkie do zaakceptowania? I czy myślałeś się przeżucić np. na prostytutke ? Da ci prostytutka tam za 500 zł czy nawet za 1000zl raz w miesiącu stopy całować, taniej cię to wyjdzie.
Sorki @oxyanna że tak późno trochę zajęty byłem. Ale odpowiadam zadowolony jestem, bo choć czesem nacharować się muszę, i dużo poświęcić t końcem końców mam po części to co chcę. Bo po to człowiek żyje żeby realizować swoje marzenia. A że koszt takich marzeń może być bardzo duży, to trudno. Choć wolałbym łatwiejsze życie. A co do prostytutek, to jakoś nie mógłbym, bo raz że ciężko by taka znaleźć, dwa to by dziwnie i tak łatwo przychodziło. Dałbym kobiecie 200zl i ona dałaby mi całować jej stopy i by mi jeszcze pewnie loda zrobiła. Ale mi siostry stopy i jej elekwoncja podoba się tak mocno, że szczerze gdyby hipotetycznie mówię 10 tys albo 20 tys miesięcznie chciała to i tak bym się zgodził. Oszczędności bym odkopał, drugą pracę bym wzioł, zapożyczył się itd. aby być przy niej i jej stopach. Trudno to wytłumaczyć. Kiedyś pomyślałem że może przez to że nie mogę jej mieć mam do niej i jej stóp taki pociąg.
Pozdro oxy
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Ooo, no to wzięło cię..... Po prostu ją kochasz? Bez względu co robi?
Trochę to aż zbyt fajne. Mało która kobieta tak ma. Ale znajdź sobie dzewczyne.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Do dupy z taką siostrą.
Roberto, pisz proszę dalej, fajnie się czyta, to jedyna historia z forum, która mnie wciągnęła.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Ja będę pisał, tylko nie wiem w sumie o czym, dużo się dzieje a ja w myślach nie czytam inie wiem, bo dla jednego jakieś tematy ze stopami będą interesujące, dla innego może to że ona lekko dominuje, a może jakieś kobiecie bardzej przypadnie nie wiem to co czujemy, albo jakie czasem prezenty od de mnie ma. A może wogóle coś innego. Jak to się zaczęło było łatwo napisać bo od czegoś trzeba było zacząć. A teraz to nie wiem jakie aspekty naszgo życia was/ czy ciebie interesują.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
O jej dominacji. Od czego by tu zacząć, ona jak ma dobry chumor, potrafi być do zniesienia, ale w większości lubi wykorzystywać, moje podniecenie do niej, a czasem potrafi być bardzo wredna nawet tygodniami, ja przeważnie, moje zakłopotanie, moja flustracja, i jakieś w pewnym stopniu upokorzenie bawi, czasem aż zachodzi się śmiechem jak dziecko. Może opowiem pewna sytuację sprzed paru tygodni.
Był piątek, rano gdzieś koło 5:30 napisała do mnie żebym, przyszedł do jej pokoju z kawą. Przeczytałam, nie chciało mi się wstawać tak wcześnie ale wyobraziłem sobie ją, i wolę aby wstała zadowolna. Ubrałem się zrobiłem kawę, zapukałem otworzyłem, była już ubrana do pracy, malowała się, podałem jej kawę. Ona oznajmiła że chciałaby abym umył u niej okna, i dokładnie umył podłogę bo jej się skarpetki od dołu brudzą ( i zaśmiała się do mnie bardzo uroczo), popatrzyłem na dół na stopkach miała takie białe skarpetki co zasłaniają tylko palce i są pod kostką. Ale rozejrzałem się po pokoju wydawało się być czysto. A ona podniosła kupek i ulala trochę kawy na podłogę, wstała po cos do szafki lekko klepneła mnie w policzki, przybliżyła już dość mocno umalowana twarz i powiedziała że nie mnie to oceniać. Z szafki wzięła cały stos spodni, i rzuciła na łóżko, oraz wskazała na dolną szufladę i powiedziała żeby też po parował jej skarpetki, podkolanówki i wszytko co tam znajdę. Podeszła do mnie złapała za kroczę i powiedziała: przecież podniecają cię moje rzeczy to zrobisz to z chęcią. Odpowiedziałem że tak, i dodałem czy będę mógł spojrzałem na dół... Ale nie dała mi dokończyć, tylko powiedziała, że wie co mi chodzi po głowie, i denerwuje ja takie przypominanie, i czasem moje błaganie. Jej twarz zamieniła się w taką wredna którą nie lubię, złapała za kubek gdzie jeszcze trochę kawy było chlusnela nią na podłogę, podała mi kubek i powiedziała: bierz się do roboty. Po czym wyszla do pracy. No a ja po jakimś czasie zabrałem się za sprzątanie. Trochę czasu mi zajęło ale skończyłem trochę po 15. Okno i podłoga aż błyszczały, spodnie jej równiśko poskładane w kosteczkę, skarpetki również złożone i po parowane. Wróciła koło 17 nic, i temat tego co robiłem nie był poruszany długo akurat miałem na piwo wychodzić napisała do mnie żebym do niej przyszedł, było coś koło 22. Poszedłem do niej była już wykompana, miała jak pamiętam białe luźne spodenki i różowa koszulę lekko obcisłą. -uklęknij. Powiedziała pokazując na miejsce na podłodze przed nią, jedna nogę oparła na moim ramieniu druga podała mi do rąk.
-masuj. Była bardzo oszczędna w słowach więc nic nie mówiłem, podniecenie moje rosło. Nagle opuściła nogi na podłogę, zbliżyła swoją twarz do mojej chwytając mnie za podbródek.
-chcialbys? Zapytała mnie, przechyliła swoją głowę i przybliżyła jakby mnie miała pocałować, przez chwilę widziałem jej języczek. Odpowiedziałem oczyy że tak. Zaśmiała się u odskoczyła ode mnie siadając za założona noga. -widze że posprzątałem ładnie ( zaśmiała się), -pewnie chciałbyś polizać. Machnęła stopa przed moją twarzą.
-bardzo odpowiedziałem. Pochyliła swoją twarz z nad łóżka, i splunęła na podłogę, i położyła na to stopę, i podniosła mi przed twarz. -masz dziś z bonusem(powiedziała)
- ale... ( Zaczynałem mówić bo nie do końca chciałem to zrobić), przerwała mi i powiedziała - cicho, cicho spokojnym głosem i przybliżała swoją stopę do mojej twarzy, zacząłem ją lizać, czułem jej ślinę na języku, była jeszcze ciepła. Jak lizalem jej stopę wybuchła takim śmiechem jakiego jeszcze nie słyszałem, ale nie przestałem lizać. - Ty jesteś naprawdę zboczony (powiedziała i patrzyła jak liże jej stopę, jej twarz pokazywała trochę obrzydzenie teraz) -fuuj ale z ciebie wariat, (popatrzyła na mnie z pogardą) -i do tego zboczony zboczek, ale ci mocno stoi chyba jak nigdy. ( Nacisnęła druga stopa na moje kroczę w dresach, aż jeknąlem), -zobaczymy co teraz powiesz. (Wstała pochyliła się nade mną,)
-otworz usta (powiedziała) - chcesz mojej mokrej ślinki ( kiwnąłem głową twierdząco, nie wiem dlaczego chyba z podniecenia i wolno splunęła mi do buzi. Półkolem) wyprostowała się i powiedziała że nie wierzy że to dla niej zrobiłem, uśmiechnęła się, a po chwili zaczęła aż się giąć że śmiechu. -nie wiedziałam że aż tak na ciebie działam ( powiedziała) -no ja też (zawstydzony zdołałem tylko to powiedzieć)
- masz (podała mi skarpetki z rana) -wiesz co z nimi zrobić (powiedziała uśmiechnięta),-podoba mi się że mnie aż tak mocno akceptujesz aż moja ślinę łykasz z podnieceniem, (popatrzyła na mnie, i po chwili dodała) -ale z ciebie mięczak i frajer idź już, rób to co umiesz najlepiej (zaśmiała się).
Gdy wychodziłem i już łapałem za klamkę, usłyszałem -Czekaj! . Odwróciłem się do niej a ona aż odharchnela ślinę, pochyliła się, odciągnęła moje spodnie i napluła sporą ilością na mojego penisa) -Masz żebyś się dziś w nocy nie zatarł, a teraz wypieprzaj i zamknij drzwi.
Odwróciłem się i wyszłem do siebie z jej skarpetkami i mokrym od jej śliny penisem. Czułem ogromne zawstydzenie, ale i mocne podniecenie. Czułem że dobrze zrobiłem bo była zadowolona.

Nie wiem czy cię moja odpowiedź satysfakcjonuje. Bo czasem są takie dziwne sytuacje przez nią aranżowane, skupiłem się na tej jednej bo w miarę dobrze pamiętam.
 

Kasia30

Cichy Podglądacz
Ojojoj ja pierdole w końcu nie samiec Alpha, szczerze ... To nie wiem co powiedzieć. Ale za szczerość po napisaniu takiego upodlenia. ....
Musisz ją bardzo szanować i kochać.. staraj się dla niej dalej, to przynajmniej jedno z was będzie miało szczęśliwe życie... Nie oceniam, ale pochwalam trochę twoje"zaangażowanie".
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Roberto, jeśli ta historia jest prawdziwa, robisz krzywdę wam obojgu. Im szybciej to rozumiesz tym lepiej dla was.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Prawdziwa w jakichś 98% bo zawsze mogę coś przeoczyć albo zwyczajnie zapomnieć, no i jest to opowiedziane tak ja to widzę a co ona czuję szczerze nie wiem mogę się tylko domyślać.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Ona staje się wyrachowaną suką, i to częściowo twój udział. Nie ma szacunku do brata, nie będzie go mieć do innych.
 

agnes24

Cichy Podglądacz
Po części się z nią bym zgodziła. Ja na należę do takich kobiet które chciałyby mieć u swojego boku mężczyznę który ją akceptuje. Ale to to lekka przesada co ona ci robi. Ale widocznie ci się podoba jak pisałeś że ci "stał"... Jestem ciekawa jak to się wszystko potoczy. Tylko mało siebie opisujesz, tak kontrowersyjnych i życiowych spraw nigdy nie przeczytałam. Czuje się po części jak bym tam była.
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Wiesz że twoje zaangażowanie jest aż przesadne? Nie rób tego czego nie chce. Chciałabym mieć choć część takiej władzy jaka ma twoja siostra. Śledzę wątek od początku i wydaje mi się że tylko ona ma dobrze w waszym związku. Ale skoro podnieca cię tak, to trzymaj tak dalej bo jak się zakończy to pewnie będziesz żałował. Aaaa i jeszcze jedno szacun dla ciebie że się otworzyłeś.



No
 

agnes24

Cichy Podglądacz
Czy temat upadł🔥🔥🔥 Przeczytałam jeszcze raz od początku i wydaje mi się że źle może się to dla ciebie skończyć. Możesz zostać z niczym... Ale i tak pewnie nie weźmiesz tego na poważnie
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry