• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostałem foot slave u własnej siostry

Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Witam, zainspirowany tym jak "kasia30" opisała na forum zabawy rodzinne z bratem tez myślę że opisze.
Mam 19 lat od kiedy miałem może16 lat zaczęły mnie podniecać stopy, zwłaszcza siostry i w sumie wszystko co z nimi związane, buciki które nosiła skarpetki pończoszki itp. Siostra ma 26 lat no i jest niezła petarda (choć nigdy nie chciałbym seksu z nią od razu wytłumaczę). Często jak gdzieś zostawiła buciki jakieś seksi powąchałem bardzo mnie to podnieca bo miała to na sobie. Przez długi czas tylko obserwowałem jej stopy co wywoływało u mnie mocne podniecenie, wystarczyło że była w tym samym pokoju albo przeszła koło mnie i mi stał na baczność. Co więcej parę razy nawet doszedłem w gacie jak oglądaliśmy jakiś film, spoglądałem na jej stopy ukratkiem i dochodziłem przy niej beż dotykania się tak mnie rajcuje. Ale do rzeczy około rok temu prasowała coś w salonie a ja tv "oglądałem", a tak na prawdę jej stopy, był już wieczór i halogeny świeciły praktycznie w obszarze którym była ja zahipnotyzowany patrzyłem na jej stopy, oderwała mnie mówiąc do mnie czego ty tak ciągle patrzysz na moje nogi, nie wiedziałem co powiedzieć wybąkałem coś w stylu a tak zerknąłem, ona na to że przecież co jakiś czas na nie zerkasz ja to widzę co jakiś dzień cię na tym przyłapuje. Ja co tam plątałem językiem że wydaje jej się itd. odłożyła żęlazko podeszła do mnie i usiadła obok. Spytała o co mi chodzi powiedziała żebym powiedział ona nic nikomu nie powie pamiętam miała tak jakby opiekuńczą minę, i położyła dłoń na moim ramieniu. Nie wiem co we mnie wstąpiło ale odpowiedziałem jej że podobaja mi się twoje stopy, ona trochę się zaczerwieniła i podkuliła je żebym mniej je widziała, spojrzała na mnie: oj dziwny jesteś ale jeszcze młody, przejdzie ci i spojrzała na moje krocze a tam jakby chciał się przebić przez spodnie mój kutas, bardziej się zaczerwieniła i odeszła dalej prasować, ja trochę ze wstydu trochę z tego że widać było mój wzwód udałem się do pokoju...
Po tym jak się dowiedziała ze 2 -3 razy czasem coś o tym wspomniała jakieś zdanie wymieniliśmy ale byłem tak też tym podniecony że ona wie a jak na forach poczytałem na czacie erotycznym w interi popisałem to wniosek był ze jak chce coś z jej stopami robić całować albo masować to sam coś muszę wymyśleć jakoś ją przekonać do tego, choć całkowicie nie wiedziałem jak no i się trochę wstydziłem.
Zaraz opiszę dalej
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Długo może z miesiąc się zbierałem na odwagę aż w końcu, byliśmy na górze sami i w domu nikogo nie było, siostra pisała cos na telefonie ja z ciśnieniem chyba ze 200 serce chyba nigdy tak mi nie kołatało podszedłem do niej i usiadłem,(postaram się tak napisać jak było w formie dialogu)
powiedziałem:
-Pamiętasz siostra jak ci mówiłem jak mi się twoje stopy podobają? (bardzo się denerwowałem głos mi się łamał)
Spojrzała na mnie nie opuszczając telefonu
-Pamiętam i dość dobrze, trochę dziwnie się z tym czuje
Chwila ciszy była
powiedziała -Chciałeś się mnie tylko zapytać czy pamiętam?
-Nie nie wiesz może dała byś mi pocałować twoje stopy albo chociaż po masować bardzo mi na tym zależy.
-Co chyba oszalałeś w życiu zgłupiałeś do reszty?
-Nie no proszę co ci szkodzi?
-nie idź stąd bo mnie wkurzasz.
Poszedłem bez słowa no i czułem że źle to rozegrałem nic się nie zmieni, aż tu nagle chyba po dwóch dniach zapytała mnie czy nie podwiózł bym ją następnego dnia rano na targ (u mnie w mieście co niedziela jest taka giełda z targiem wszystko można kupić, a i dodam że w wieku 18 lat miałem już samochód za prawie 20tyś zaś siostra jest nie zaradna i kiedyś tylko tico miała a teraz nawet samochodu nie ma), odmówiłem jej powiedziałem że to za wcześnie koło 6 rano trzeba wyjeżdzać na to ona że domyślała się że tak powiem położyła stopę na łóżko i przeciągneła po niej ja siedziałem na krześle koło biurka spojrzałem na to, a ona do mnie " a dla moich stóp byś to zrobił" powiedziała zalotnie. Nie myśląc długo odpowiedziałem że tak aż lekko krzyknąłem zapytałem czy da mi je pocałować , odwróciła się spojrzała na mnie i powiedziała że zobaczymy, zastanowię się, jak jej nie zawiozę to się nie przekonam. Wyszła a ja jak osioł myślałem co tu się wydarzyło czułem się oszukany i wykorzystany.
Następnego dnia zawiozłem ją wróciliśmy po 14 czekałem czy sama da mi swoje stopy ale było już późno może koło 23 zapukałem do jej pokoju leżała na wersalce z laptopem na brzuchu, zapytałem delikatnie czy mogę pocałować jej stopy, ona warkneła że nie, ogłupiałem trochę powiedziałem że przecież zawiozłem ją gdzie chciała, odpowiedziała że powiedziała że się zastanowi i nie. Zasmucony jeszcze zapytałem chociaż pomasować je, powiedziała nie. Czułem się na maksa wykorzystany, spóściłem głowę i zasmucony złapałem za klamkę kiedy usłyszałem czekaj.
Odwróciłem się a siostra sciągała ze stóp nie wiem jak to się nazywa chyba kabaretki? takie nylonowe jakby skarpetki, dała mi je i powiedziała masz pachną moimi stopami, to tak jak moje stopy uśmiechneła się, a teraz wyjdź.
Wyszedłem wraz byłem wkurzony ale poszedłem do swojego pokoju no i każdy kto choć trochę w temacie domyśli się co z nimi zrobiłem.
Ale na prawdę dalej kombinowałem jak się do jej stóp dostać i coś wymyśliłem
Nie długo napisze co ale nie wiem to jak ja pisze trochę opowiadanie przypomina a ja wam tylko chciałem streścić prawdziwe moje przygody więc trochę opisów jest. Postaram się bardziej streścić żeby dojść do sednum
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Muszę też powiedzieć bo to się będzie wiązać z dalszymi wyborami których będę musiał doświadczyć prosto z mostu zarabiam pomiędzy 8-9tyś a nawet do 15 tyś miesięcznie czym się zajmuje nie mogę powiedzieć ale musicie mi wierzyć na słowo.
Wracając to to co wymyśliłem nie za skutkowało i po prostu opuściłem sobie było mi tylko głupi po co jej o tym powiedziałem wolałbym aby nie wiedziała bo teraz to nawet popatrzeć ciężko. W ogóle zabroniła mi o tym wspominać i mówić. Ale po pewnym czasie nadszedł kluczowy w moim życiu moment. Była noc może 1 w nocy spałem ktoś dzwonił do mnie była to siostra dzwoniła zapytając czy nie przywiózłbym ja do domu bo jej się nie chce nocnymi jechać, ledwo obudzony odpowiedziałem że nie a ona żebym odczytał mms jakiego mi wysłała i że czeka po czym sama się rozłączyła. W mms były dwa zdjęcia zrobionych jej stóp z góry w klapkach(do dziś mam te foty) i pod jednym napisane "Dasz moim zamęczonym stópkom jeszcze więcej się męczyć" a pod drugim "podobno je kochasz zrób to dla nich" i na koniec dopisek te stópki czekają na ciebie.
No nie wiedziałem co myśleć na ale pojechałem wiedziała jak mnie zmotywować, przez drogę luźno rozmawialiśmy powiedziałem że chyba trochę przesadza o 1 w nocy ma po ciebie jeździć a ona na to że w domu będę miał to wynagrodzone i niech nie dopytuje jak. Zajechaliśmy do domu weszliśmy na górę do jej pokoju po cichu żeby nie obudzić rodziców powiedziała żebym usiadł i nigdzie się stąd nie ruszał zaraz przyjdzie zgasiła światło tylko lampka nocna się świeciła.
Wróciła z po prysznicu i zamarłem miała na sobie taką zwykłą białą ale obcisłą bluzeczke na cienkich ramiączkach i różowe majtki zapamiętałem to dobrze. Usiadła obok mnie i powiedziała ty czegoś chcesz ode mnie i ja od ciebie położyła mi stopy na udach i powiedziała że mogę dotykać dotykałem czując jej miękkie stopy była w siódmym niebie, wyrwała mnie z zabawy mówiąc że ona też czegoś chce zapytałem czego? Ona na to podniosła stopo pod moją twarz i powiedziała możesz wąchać, przyglądać się ale nie całować a ja ci powiem czego chce, opowiedziała mi o swojej marnej pracy w sumie to mało ją słuchałem. Ale po chwili odsuneła stopę i powiedziała że chciałabym mój samochód na zawsze, pomyślałem że zgłupiała a ona powiedziała że jak kocham jej stopy to one będą teraz luksusowo w fajnym aucie jeździć no i będe mógł czsem liczyć na jakieś zabawy za jej stopami, mówiąc to położyła mi jedną stopę na penisie druga znowu pod tarz podstawiła i powiedziała że jak chcem całować i się dalej bawić to muszę jej oddać samochód. W głowie tysiąc myśli tyle czekałem żeby móc je pocałować po kompieli pachniały jakby truskawkami, i wtedy właśnie czując jej stopę na moim kroczu czując jej stopę drugą przy twarzy bezsilny się czułem i chyba bym wszystko dla niej zrobił. Zgodziłem się siostra się uśmiechneła a ja ustami po raz pierwszy dotknołem jej stopy ale szybko ja zabrała i wyciągneła z biurka umowę darowizny i że opłacę od darowizny podatek, nie wiedziałem co myślec skąd miała dane mojego dowu zapytałem ją a ona na to czy to ważne bo jej stopy tak czekają na całusy podpisałem wszystko, i wtedy moje marzenie się spełniło całowałem lizałem jej stópki może przez godzinę aż mnie język rozbolał. I taki był początek "życia u jej stóp" aż do teraz trwa niecały rok. Wiele się przez ten czas zmieniło ale głownie wszystko kręci się wokół jej stóp, dużo przygód tych dobrych i tych mniej przyjemnych mam z nią prze ten czas.

Podsumowując piszę to bo za pewne są tu jacyś fetyszyści żeby sobie przeczytali, ale głównie żeby wam przekazać że w internecie może swoje życie opisywać choć w realu przecież w życiu nikt się o moim fetyszu nie powie do obcych osób i o tym co z siostrą robię to też trochę temat tabu bo seksu nie ma ale ta nutka podniecenie i ekstytacji jest, no i pisze żeby zarówno kobiety i facieci wiedzieli że takie rzeczy się dzieją.
I proszę jak ktoś będzie pisać komentarz albo jakieś pytanie nie doszukiwać się tu oszustwa, bo w 100% procentach to prawda, jak czegoś nie pamiętałem to o tym nie pisałem. Często jak się czyta na forach jak ktoś coś opowie o swoim życiu to hejterzy piszą że: albo to bajki, jakieś wymysły, bądź fantazje, to prawda ja już to napiszcie co szczerze o tym myślicie, i jak jakieś pytania albo ktoś chciały więcej jak to wygląda na co dzień z perspektywy czasu wygląda albo co dalej piszcie mam czas odpowiem.
Dziękuje za przeczytanie to mój pierwszy wpis na forum jak i w necie więc trochę stres i może jakieś niedociągniecia stylistyczne bądź ortograficzne za które przepraszam, miłej niedzieli pa
 
Ostatnia edycja:

agnes24

Cichy Podglądacz
hmm ciekawe gdybym ja miała taką okazje też bym dała całować bratu stopy za samochód, ale ciebie to mocno jej stopy muszą podniecać szacunek dla ciebie za taki dar ale to w sumie dobrze bo nie dałeś jakiejś obcej kobiecie tylko siostrze i zostało w rodzinie. Z drugiej strony sprytna ta twoja siosta.
 

Kasia30

Cichy Podglądacz
Helllo fajnie że przeczytałeś moje posty, ale jeżeli myślałeś że samochód jej wystarczy byłeś w błędzie, wydaje mi się że przez 3-4 lata i wydoi z ciebie wszystko ale pewnie dobrze się będziesz bawił powodzonka i tak dalej trzymaj
 
T

thylaris

Guest
Naszym zdaniem wszystko co się wiąże z rodziną i dotyczy sexu jest bardzo dużym Tabu u nas jest to bardzo złe w niektórych krajach ojciec wychodzi za mąż za córkę wiemy że wszystko jest dla ludzi i co w rodzinie to nie zginie ale są jakieś granice przyzwoitości takie nasze zdanie.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Helllo fajnie że przeczytałeś moje posty, ale jeżeli myślałeś że samochód jej wystarczy byłeś w błędzie, wydaje mi się że przez 3-4 lata i wydoi z ciebie wszystko ale pewnie dobrze się będziesz bawił powodzonka i tak dalej trzymaj
Myślę że nie choć z perspektywy roku już dużo do niej poszło, niedawno sobie przeliczyłem to nie są to małe sumy.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Jakoś te mi bardzo odpowiadają i chyba inne raczej takiego podniecenia i ekscytacji u mnie nie wywołają, ale też jej taka przebiegłość zaczęła mnie kręcić, i to że choć wydaje mi się że jakaś rzecz jaką jej daje jest za droga, że nie warto zawsze jakoś tak przedstawi sytuacje że jej dam to co ode mnie oczekuje, i to jest ciekawe, choć dodam że raczej trzeźwo zawsze oceniam sytuacje, i myślę że ciężko mnie zmanipulować a tu dzieje się coś czego wytłumaczyć nie mogę.
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Hmm... ciekawe, wydaje mi się że ty nie jesteś przyzwyczajony do manipulacji i może jej często nie dostrzegałeś ze względu na młody wiek, mnie głównie korzyści finansowe jakie twoja siostra ma interesują, jakieś zdjęcia co jej kupujesz za ile itd. Bo ja jestem w 100% pozytywnie do tego waszego "związku" puki nie przekroczycie granicy, seks by wszystko z niszczył i zapewne na psychice by się odbiło. Ale tak jakieś gry o wyraźnym zabarwieniu erotycznym są ok, i doceń to że choć ty dajesz kasę i nie wiem co jeszcze to na pewno ją uszczęśliwiasz.
 

agnes24

Cichy Podglądacz
hey, mnie bardziej interesują nie finanse tylko co tam dla niej jeszcze robisz? Opisywałeś że ją przewoziłeś jak prosiła, jakieś jeszcze rzeczy dla niej robisz? A jak tak to jakie, czy zawsze? A i czy nie czujesz się wykorzystywany?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry