• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostałem foot slave u własnej siostry

Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Hej!
Generalnie nie oceniam upodobań, bo sam mam chore fantazje 🙈 Ogólnie też lubię stopy(nie do takiego stopnia).
Wiesz, byłem kiedyś na terapii, dużo zaburzeń w mojej głowie istnieje.
.
Dużo sprawiła matka i bardzo długo miałem uraz do stóp w ogóle. Rzecz jest dość brutalna, bo moja matka zmuszała mnie żebym masował jej stopy... Mówiłem jej, że nie chcę, że mnie to brzydzi. Żeby znalazła sobie faceta(mój ojciec wykorkował jak skończyłem 17 lat, a ona stawiała mnie w jego roli) i niech ten facet ją masuje. Wiele razy jak oglądałem tv, siadała na łóżku i niby też oglądała. Później się kładła i krok po kroku podsuwała te swoje kikuty, aż finalnie wbijała je w moje krocze(uwierzcie, można być tak zniechęconym, że nawet fizycznie stymulowany penis nie twardnieje).
.
Później się wyprowadziłem i miałem dziewczynę, mieszkaliśmy razem. Ona ciągle chciała żebym masował jej stopy - i nie chciała nic w zamian.
Podpowiedź: jest pełno dziewczyn, które dadzą się pokroić za pieszczenie stóp i w zamian wypieszczą Cię nimi ;) za darmo zupełnie albo za zabranie je na imprezę czy do knajpy. No i plus jest taki, że też później możesz się z nią kochać normalnie. Iść spać razem, budzić się z jej stopami przy Twoich. Albo jak poprosisz to nawet będzie spać stopami przy twojej twarzy. Jeśli będziesz szczery z kobietą i ona Cię kocha to zrobi dla Ciebie wszystko ;) (wiem bo niedawno opowiedziałem mojej obecnej partnerce o swoich potrzebach i w nagrodę dostałem prezent żeby od razu przejść do rzeczy).
.
Sprawa jaka mnie martwi to, że ona Tobą manipuluje. Wiesz, jak ona znajdzie męża to jeszcze pół biedy.
Ale czy Ty jesteś w stanie znaleźć sobie partnerkę (choćby fwb???)? Jesteś w stanie zdradzić jej stopy??? Porzucić dla innej?
Wiesz, jak chcesz sobie ułożyć życie po swojemu?
A jeśli już Ci się uda, powiesz jej o swoich potrzebach? Czy będziesz się wymykał na wieczory u siostry?
A ona może tylko na to czekać, przecież na pewno piszecie coś o tym. Ona zrobi zdjęcie i szach mat - szantażuje Cię, że powie twojej partnerce...
Skoro bez skrupułów teraz kazała Ci podpisać kwit na furę i widziała jak robisz to bez namysłu. Posunie się dalej, to pewne.
.
Na koniec dodam, że obecnie mam super partnerkę, dogadujemy się świetnie. Wracam przy niej do zdrowego podejścia w kwestiach cielesności. Ona nie przepada za masażami stóp, ale raz na jakiś czas to robimy(szczególnie jak dużo chodzi w pracy). I wiesz, ona nic ode mnie nie oczekuje. Sam z własnej woli zapraszam ją na kawę lub kolację. Ostatnio zamówiłem jej stockings w prezencie bez okazji - drobiazg ma więcej wartości gdy dzielisz się nim z kimś kto Cię kocha niż gdy dajesz komuś szczere złoto pod przymusem. Chcesz tak dalej żyć???
.
Do tego dorzucę, że jeśli chodzi o stopy to uwielbiam pomalowane paznokcie, pończochy. I z resztą czasami też golę jej nogi jak mamy czas na kąpiel. Później je smaruję kremikiem. Przyrodzenie mi sterczy i zalewa się preejakulatem przez cały ten czas - potrafię zrozumieć co to znaczy fetysz ;)
.
Pozdrawiam serdecznie,
C.B.
heyka trochę do odpowiedzi musiałem parę spraw przemyśleć no to po kolei, od pierwszego. Tak jestem w stanie znaleźć sobie partnerkę, zwykle to u mnie to tak wygląda że rówieśniczki dość łatwo mi poderwać, Di Caprio nie jestem ale jak na razie tylko 2 dwie dziewczyny mi odmówiły randki i tego co po niej....., ale też i szczególnie nie miałem zbyt dużo 12- 16 dziewczyn, a z 8 10 sypiałem.
Co do drugiego pytania, czy jestem w stanie zdradzić jej stopy, to ciężkie pytanie, bo stópki ogólnie mi się podobają a jej są jak dla mnie idealne więc bardzo ciężko mi jest stwierdzić, mogę zapewnić że jeżeli miałbym jakieś inne i jej do wyboru zawsze wybrałbym sis stopy to raczej pewne, chyba żeby znalazły się jeszcze bardziej mi podobające się, w co wątpie.
Porzucić dla innej?? do końca nie rozumiem tego krótkiego pytania ale jeżeli chodzi że dla innej kobiety w której się zakocham albo mi się spodoba to tak.
Co do tego czy wiem jak sobie ułożyć życie, hmmmm.... szczerze to nie mam parę koncepcji, ale każda może się szybko zmienić, aktualna to za jakieś 2-3 lata jakiś domek koniecznie w górach a jak wyjdzie nie wiem.
Aha pytanie kolejne to odnosnik od poprzedniego chyba, mając dziewczynę gdyby mi się jej stopy mega podobały pewnie bym powiedział ale po jakimś czasie jak byśmy się lepiej poznali po pół roku może dłużej i tez pewnie trochę wstydliwie byłoby się do tego przyznać.
...
Nie no wieczorami nie wymykałbym się do sis, ten etap byłby zakończony
Co do tego że zrobi mi foto to jakby chciała to już pewnie by zrobiła, myślę że wredna jest ale nie aż tak, wydaje mi się że oboje w pewnym stopniu rozumiemy ten układ, i wiemy że pewnie nie długo się skończy, choć nie wiadomo jak to będzie.
Myślę że w pełni odpowiedziałem na pytania, sorki że tak długo ale w tym tygodniu byłem bardzo zajęty, a żeby sensownie odpowiedzieć i przemyśleć w sumie ciekawe pytania to tez parę godz. zeszło, ale teraz mam luz więc mogę odpowiadać piszcie, tylko nie na priv jak ostatnio, 26 dokładnie pytań i większość się powtarzała, więc piszcie tu odpowiem, na priv już nie odpowiadam, w sumie też przez te pytania na priv dłużej zajęło mi odpowiedzenie tu.
Pozdrowionka wszystkim z forum.
 

wrednadomina

Cichy Podglądacz
hmmm Chłopie jeszcze rok albo 2 i ile byś nie zarabiał to i tak dla niej będzie mało, wydoi cię do kropelki, ale tak że ty nawet się nie spostrzeżesz, wiem doskonale jak ona myśli i szantażować czy zmuszać cię do niczego nie będzie, sam jej oddasz to co ona zechce, módl się żeby mało chciała, ale ty pewnie juz o tym wiesz tylko do wiadomości nie przyjmujesz.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Dla ciekawych: przedwczoraj zrobiłem coś w co pewnie i tak nie uwierzycie, jestem dużo w plecy przez moją siostrę, kto zna temat to będzie wiedział o co chodzi, nie wiem jak to opisać bo lekki szok mam negatywny ale i no nie wiem jak to opisać, dziś do 22:30 będę sam na chacie spróbuje jakoś to poskładać tylko że to będzie długa wypowiedz i niektórzy, powtarzam niektórzy mieli racje i się mylili (taki paradoks),trochę z was to zszokuje a trochę pewnie bedzie pisać że się domyślali, powiem tak aż mi ręka drzy jak to pisze, ale napiszę tutaj jak będze jakiś odzew z waszej strony. NIE NA PRIV PROSZE, OSTATNIO JAK OPISAŁEM SWÓJ DZIEŃ TRÓJCE OSÓB ODPISAŁEM A PÓŹNIEJ TYLKO CTRL+WKLEJ. NIE ODPISUJE JUŻ NA PRIV!!!!!! Piszcie tutaj bo i tak wszystko się powtarza. Tak samo czy chcecie szybciej usłyszeć co się przedwczoraj zdarzyło piszczcie, czym więcej przypomnień tym szybciej odpisze. Będzie odzew 2 - 3 godzinki i jest. Jak nie to by znaczyło że nie ma dla kogo to pisać więc po co?
 

wrednadomina

Cichy Podglądacz
aaa Bingo, Makao i po Makale, nie mówiłam, pisz szybo co tam. Uświadamiać i pisać "że nie mówiłam" nie będę, ale widzę że mocno źle nie jest bo jakąś nutkę ekscytacji po dwóch dniach dostrzegam u ciebie. Jak będzie lipa i napiszesz a tu nie będziesz wstawiał daj do mnie na priv. Tutaj następna przepowiednia myślę że pomyślałeś dolnym łebkiem.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Wrzucę i tutaj po krótce, w skrócie po prostu siostra oficjalnie została współwłaścicielką mojego mieszkania, nie będę opisywał zawiłości prawnych typu wizyta u notariusza, wpisu do ksiąg wieczystych itd bo to trochę trwało, no ale oficjalnie została współwłaścicielką, podkusiła mnie i podeszła a ja się jak zwykle zgodziłem. Taki skrót.
 
Mężczyzna

marrek.25

Cichy Podglądacz
Mnie kiedyś jak miałem ze 17 lat siostra nakryła jak sie jej pończoszką masturbowałem tez wtedy zabuliłem, i w pewnym stopniu za milczenie zabawiła sie mną jakiś czas ale to inna skala.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
po prostu siostra oficjalnie została współwłaścicielką mojego mieszkania,
No to wtopiłes... ale jak to mowia Polak madry po szkodzie :giggle:
nie będę opisywał zawiłości prawnych typu wizyta u notariusza, wpisu do ksiąg wieczystych itd
Wyobraz sobie, ze to forum dla dorosłych, czyli ludzi raczej w wiekszosci posiadajacych własne lokum, wiec instytucja notariusza to nie wydział magii tajemnej Hogwartu :p
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
To może napiszę co się zmieniło z mojej strony. Czuje że się chyba całkowicie przez ten czas uzależniłem od niej i od tego co powie. Robię praktycznie wszystko, co zechce. Nawet dochodzę kiedy mi pozwoli co jest bardzo trudne zważywszy że często ja widzę i ciśnienie jakie ona na mnie wywiera jest duże.
Staram się jej słuchać, chyba w pewnym stopniu zaakceptowałem moja chyba uległość. Przyzwyczaiłem się trochę, ale jej nogi i stopy, w ogóle cała ona z dnia na dzień coraz bardziej na mnie działa, mało tego że robię co ona chce to nawet sam staram się już robić pewne rzeczy żeby ją zadowolić. Czasem trudne a czasem pracochłonne, ale jakoś tak ze mną zagrała że czuje że się jej należy, co przyznam jest dziwne. Czuje jakbym trochę do niej należał, a zwłaszcza mój penis, bo dochodzę kiedy ona da aprobatę no i jak ona chce, co czasem jest podniecające dla mnie, czasem trudne a czasem żenujące. Trochę opowiedziałem bo z perspektywy czasu się zmieniło. Gdyby ktoś był ciekaw czegoś to piszcie, trochę zaniedbałem to forum ale myślę że nadrobię. A i z okazji zbliżających się świąt ma ktoś może jakiś pomysł jaki prezent by jej sprawić, jakiś ciekawy by ją zadowolił. Rozważę każdy jaki podajcie .
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Heyka, trochę to dla mnie dziwne jak to postrzegasz, ale ok., Zastanawia mnie co ona myśli i czuje do tego co robicie, jakieś masz spostrzeżenia? A co do prezentu, to myślę że jest czysta materialistką i jeżeli chcesz ją uszczęśliwić to co by to nie było to ważne aby było drogie i znała w przybliżeniu wartość prezentu i to że jest ważna dla ciebie.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Oxyanna co do tego co ona myśli to nie wiem myślę że czuje się wywyższona i jej się to podoba, ale to tylko moja opinia. Napewno ma łatwiej bo ma praktycznie wszystko co chce, nawet ostatnio coś mówiła że prace chyba rzuci po 20 grudnia więc myślę też że jest leniwa. A prezent tak się domyślałem że drogi tylko co to może być konkretnie? W tym cały problem.
 

agnes24

Cichy Podglądacz
Heh, widzę że roberto19 jesteś uczuciowy, miło czasem przeczytać jak normalnie facet pisze a nie jak to każdy facet jest najlepszy jest samcem Alpha itd. a co do prezentu kup jej może coś z biżuteri, ja bym z takiego prezentu była najbardziej zadowolona na jej miejscu. Bo innych w pomysłów nie mam, doradziłbym kupno zmywarki, ale to pewnie ty zmywasz hehe😁😁😁😂...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry