• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostałem foot slave u własnej siostry

Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Hey dłuższy czas nie odwiedzałem forum. Ale jestem, trochę się pozmieniało, dla mnie myślę na dobre i złe, chętnie w wolnej chwili opowiem jak kogoś by interesowało.
Intrygujące to co piszesz. Jeśli to prawda, mamy tu relację master-slave, raczej w kwestii finansowej. Nie chciałbym takiej siostry (zresztą partnerki także nie), to nie rodzina, to intrygantka i materialistka.
Ale jestem ciekaw dalszego ciągu historii...
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Intrygujące to co piszesz. Jeśli to prawda, mamy tu relację master-slave, raczej w kwestii finansowej. Nie chciałbym takiej siostry (zresztą partnerki także nie), to nie rodzina, to intrygantka i materialistka.
Ale jestem ciekaw dalszego ciągu historii...
No ja w kwestii finansowej i materialnej też zbyto bym nie chciał, ale tak na mnie działa że nie potrafię jej odmówić, a po za tym jej stópki, zrobiłbym dla nich dużo. A co do dalszej części historii cały czas trwa. Tylko muszę wiedzieć o czym napisać i na jakie pytanie odp. Bo dużo się dzieje cały czas.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
To nie wyobraźnia. I nie milionerze i nie mam już 19 lat. Po za tym znajdz w Polsce kogoś z chłopaków co nie zarabia 7-8 tys. To nawet na budowe kolega poszedł to na start prywaciarz jeszcze w zimie dał mu 6500zł na czarno, i chyba z tego co widziałem wałkiem malować potrafi trochę ciamajdowaty. To mi nie mów edson że ktoś jest milionerem tylko umiesz się zakręci i masz tylko trochę oleju to te 10 a nawet 12 tys powinien każdy kto trochę pomyśli wycisnąć. Zwlasza przy takiej inflacji.
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Witam. A Ty Robert robisz jakieś rzeczy o których ona nie wie? No z jej rzeczami? Bo pisałeś że podnieca cię wszystko związane z jej stopami. To czy jakieś buty jej podkradasz skarpetki a może bieliznę. Ja osobiście jakby ktoś bez mojej zgody coś robił z moimi rzeczami a ja bym później w tym chodziła i bym się dowiedziała to chyba nigdy w życiu już bym się do niego nie odezwała i jeszcze by placka ode mnie w twarz dostał.
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
A i jeszcze nie przejmuj się typami takimi jak edson 90, i nie znizaj się do januszostwa jak on. A to czy mówisz prawdę czy fanazjujesz to niech każdy sobie indywidualnie odpowie. Ja tam ci wieżę z paru względów wiem z doświadczenia że mężczyzna jakby fantazjował to by opisywał jak mu dobrze itd. jakich on rzeczy nie robi. A ty odpisujesz to co nieprzyjemne wręcz czasem ciebie kompromitujące i Żory że to powiem upokarzające. Wiec albo mówisz prawdę albo jesteś jakimś Sienkiewiczem. A patrząc na ortografię nim nie jesteś.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Witam. A Ty Robert robisz jakieś rzeczy o których ona nie wie? No z jej rzeczami? Bo pisałeś że podnieca cię wszystko związane z jej stopami. To czy jakieś buty jej podkradasz skarpetki a może bieliznę. Ja osobiście jakby ktoś bez mojej zgody coś robił z moimi rzeczami a ja bym później w tym chodziła i bym się dowiedziała to chyba nigdy w życiu już bym się do niego nie odezwała i jeszcze by placka ode mnie w twarz dostał.
No trochę tak trochę nie. Na początku jak jeszcze nie wiedziała o moim fetyszu to zdarzało się zalać jej buty, czy skarpetki. Ale teraz już nabrałem, wiem że to trochę dziwne zabrzmi ale nabrałem szacunku do jej rzeczy. Owszem ja tam buty jej czyszczę to zdarza się powąchac wnętrze bucika czy tam pocałować tam gdzie miała stopkę. Ale nie zabawiam się z nimi. No a jak pranie robię to też zaciągnę się aromatem pończoch czy skarpetek ale nie wale nimi choć ochota jest duża. A co do bielizny to nie zabawiam się jej bielizna, ale jak np, bo przeważnie raz w tygodniu robię u niej pranie, jak zobaczę staniki czy jej majteczki miękkie i gładkie. To tak mi stoi że aż czasem przecieka. Nie raz myślałem żeby nimi zwalić, ale jakoś trochę boję się że jakoś się dowie, u może zakończyć moja zabawę.
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
A i jeszcze nie przejmuj się typami takimi jak edson 90, i nie znizaj się do januszostwa jak on. A to czy mówisz prawdę czy fanazjujesz to niech każdy sobie indywidualnie odpowie. Ja tam ci wieżę z paru względów wiem z doświadczenia że mężczyzna jakby fantazjował to by opisywał jak mu dobrze itd. jakich on rzeczy nie robi. A ty odpisujesz to co nieprzyjemne wręcz czasem ciebie kompromitujące i Żory że to powiem upokarzające. Wiec albo mówisz prawdę albo jesteś jakimś Sienkiewiczem. A patrząc na ortografię nim nie jesteś.
Zdziwiła bys sie czy jestem Januszem,pomyliłaś odwage z odwaznikiem Grażynko:)
 

agnes24

Cichy Podglądacz
Janusz zamknij się nie podoba ci się jego temat, nie wierzysz itd. To po jaki chuj to czytasz. Daj chłopakowi się wypowiedzieć. Na co się tacy udzielają.¿?? Janusz i hejter . Idealne połączenie.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
No trochę tak trochę nie. Na początku jak jeszcze nie wiedziała o moim fetyszu to zdarzało się zalać jej buty, czy skarpetki. Ale teraz już nabrałem, wiem że to trochę dziwne zabrzmi ale nabrałem szacunku do jej rzeczy. Owszem ja tam buty jej czyszczę to zdarza się powąchac wnętrze bucika czy tam pocałować tam gdzie miała stopkę. Ale nie zabawiam się z nimi. No a jak pranie robię to też zaciągnę się aromatem pończoch czy skarpetek ale nie wale nimi choć ochota jest duża. A co do bielizny to nie zabawiam się jej bielizna, ale jak np, bo przeważnie raz w tygodniu robię u niej pranie, jak zobaczę staniki czy jej majteczki miękkie i gładkie. To tak mi stoi że aż czasem przecieka. Nie raz myślałem żeby nimi zwalić, ale jakoś trochę boję się że jakoś się dowie, u może zakończyć moja zabawę.
Jak to u niej robisz pranie? To już nie mieszkacie razem? Czy już całkiem jej mieszkanie oddałeś? Pisz jak najwięcej przyjemnie się czyta ;)
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Nie, nie. Źle się wyraziłem. Chciałem napisać "jej pranie". Razem mieszkamy. A co do pisania mógłbym częściej. Tylko nie wiem o czym. Jak ktoś mnie o coś zapyta to odpowiam szczerze i możliwie szybko. Ale też jasnowidzem nie jestem i nie wiem co was ciekawi, jakie aspekty naszego życia.
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Przeczytałam jeszcze raz od początku Twój wątek i już nie wiem czy Ty jesteś zadowolony z waszego związku czy nie? Bo narzekasz tam trochę. A wzioleś pod uwagę że niektóre rzeczy mogą być dla niej ciężkie do zaakceptowania? I czy myślałeś się przeżucić np. na prostytutke ? Da ci prostytutka tam za 500 zł czy nawet za 1000zl raz w miesiącu stopy całować, taniej cię to wyjdzie.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ja w sumie trochę zadroszcze 😋. Brzmi to wszystko prawdopodobnie, a raczej ciężko taki plan na życie wcielić w praktyce.
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Wyobraźnię to Ty masz wielką 19 letni milionerze 😁😁
widać ze pracujesz u kogoś za mniej niż średnia krajowa...
czyli wystarcza na najmniejszy abonament, słabej klasy komórke - a w tym roku wczasy z puszką piwa na balkonie...
zazdrość przez cebie przemawia....
zbrojarz w zaprzyjaźnionej firmie mając 20 lat wyciąga około 8 tysi 50 godzin tygodniowo.., z czego połowe tego czasu przesiedzi
widać ze masz marne życie - więc stonuj...
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
widać ze pracujesz u kogoś za mniej niż średnia krajowa...
czyli wystarcza na najmniejszy abonament, słabej klasy komórke - a w tym roku wczasy z puszką piwa na balkonie...
zazdrość przez cebie przemawia....
zbrojarz w zaprzyjaźnionej firmie mając 20 lat wyciąga około 8 tysi 50 godzin tygodniowo.., z czego połowe tego czasu przesiedzi
widać ze masz marne życie - więc stonuj...
Widzisz akurat źle trafiłeś. Zarabiam trochę więcej niż Twoj kolega,mam swoją działalność, więc stać mnie na cos więcej niż Ciebie i Harnasia w puszce gdzieś w bramie. Jak jesteś juz taki kozak,to właśnie dzisiaj bede sie pomalu pakował do wylotu na Zanzibar,wysle Ci foto na priv jak chcesz ,bo Ty pewnie raz w roku na 3 dni pojedziesz pod namiot nad jeziorem,wiec może idz jak kolega kręcić zbrojenie i zarabiac 8 tys :)
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Ja w sumie trochę zadroszcze 😋. Brzmi to wszystko prawdopodobnie, a raczej ciężko taki plan na życie wcielić w praktyce.
Ciężko nie było to wcielić, tylko teraz utrzymać. Bo po części to co chcę od niej dostaję. Ale słowa tak do końca nie oddają pracy jaka muszę czasem wykonywać dla niej i poświęconego jej czasu, no i oczywiście pieniędzy. To aż tak pięknie nie jest ale wydaje mi się że warto.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Ciężko nie było to wcielić, tylko teraz utrzymać. Bo po części to co chcę od niej dostaję. Ale słowa tak do końca nie oddają pracy jaka muszę czasem wykonywać dla niej i poświęconego jej czasu, no i oczywiście pieniędzy. To aż tak pięknie nie jest ale wydaje mi się że warto.
eee, wydaje mi się, że to jest zbyt fajne i wygodne dla niej, żeby się Ciebie pozbyć. No ale jak caly czas się czujesz niewystarczająco dobry, to znaczy, że dobrze Cię kontroluje :).
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Widzisz akurat źle trafiłeś. Zarabiam trochę więcej niż Twoj kolega,mam swoją działalność, więc stać mnie na cos więcej niż Ciebie i Harnasia w puszce gdzieś w bramie. Jak jesteś juz taki kozak,to właśnie dzisiaj bede sie pomalu pakował do wylotu na Zanzibar,wysle Ci foto na priv jak chcesz ,bo Ty pewnie raz w roku na 3 dni pojedziesz pod namiot nad jeziorem,wiec może idz jak kolega kręcić zbrojenie i zarabiac 8 tys :)
Po pierwsze chlopczyku, jak masz zamiar klamac, to rob z sensem, nie ma wylotow na zanzibar... Wystarczy sprawdzic
Moje ostatnie wakacje przypuszczalnie kosztowaly twoja 10 letnia pensje ( 64 dni w Japonii - mialo byc 80 ale korone wypuscili i trzeba bylo wracac)
Jestes typowym nastolatkiem, ktory mysli ze tutaj bedzie kozaczyl, wiec cie informuje ze w zyciu realnym juz wiesz czym jestes...
Za mlody jestes, za glupi i lepiej bys stonowal
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Po pierwsze chlopczyku, jak masz zamiar klamac, to rob z sensem, nie ma wylotow na zanzibar... Wystarczy sprawdzic
Moje ostatnie wakacje przypuszczalnie kosztowaly twoja 10 letnia pensje ( 64 dni w Japonii - mialo byc 80 ale korone wypuscili i trzeba bylo wracac)
Jestes typowym nastolatkiem, ktory mysli ze tutaj bedzie kozaczyl, wiec cie informuje ze w zyciu realnym juz wiesz czym jestes...
Za mlody jestes, za glupi i lepiej bys stonowal
Jestem nastolatkiem ? Haha,dobre 😆 I wisnienka na torcie nie ma wycieczek na Zanzibar,Hahahahaha Ty byłeś w Japonii jak ja w kosmosie,zejdz na ziemię i odstaw mefedron😅😅
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry