• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostałem foot slave u własnej siostry

Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Twoje interakcje z siostrą są dla nas bardzo ciekawe, po prostu wybierz jakiś dzień, w którym miałeś z nią dużo kontaktu i nam go opisz jak wyglądał od rana do wieczora. Dla ciebie to pewnie codzienność i nic specjalnego, ale my chętnie poczytamy :3
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Zwykły dzień. Oki no ale chociaż żeby coś się działo. To może opiszę wcześniejszą niedzielę.
Wstałem gdzieś około 5 rano bo o 6 miałem ja zawieść na giełdę ( jeździ tam że 2 razy w miesiącu). Pomyślałem że podliżę jej się i zaniosę jej kawę do łóżka, bo i tak miałem ja obudzić jak wstanę. Weszłem cicho do jej pokoju już nie spała patrzyła coś na telefonie. Przywitałem się, gdy spojrzała na mnie szczerze się do mnie uśmiechnęła i miło po cichu powiedziała.
-Oo kawcia tego mi trzeba.
Podałem jej kubek i popatrzyłem jak bierze ze 2 szybkie łyki. I powiedziała: -Ktos tu chyba próbuje być miły ( uśmiechnęła się).
-A coś w tym złego (też się do niej uśmiechnełem)
I po jakichś 2 sekundach patrzenia sobie w oczy uciekłem wzrokiem, a ona powiedziała:
- No mam dziś dobry humor (wyciągnęła nogę z pod kołdry i położyła ja na niej)
-Ukleknij (skinęła głową)
Ukleknołem gdzieś w połowie nogi blisko kolana na ci ona z lekkim uśmiechem.
-Przy stopie na przeciwko mnie, a nie tak blisko.
Gdy już klęczałem przy stopie zacząłem ją całować, myślałem że o to jej chodziło.
-Co ty robisz? Odciąga stopę pod siebie.
-Tylko popatrz sobie, nie wszystko od razu.
Zaciekawiło nie co oznaczało"od razu" czyżby dzeń dobroci dla mnie pomyślałem. Ona pisała coś na telefonie popijając kawę tak jakby mnie nie zauważała a ja patrzyłem się na jej stopę od spodu i długą nogę kołdra była w połowie uda. Nagle wystraszona powiedziała szybko.
-Ej tam jest sukienka i bluzka do wypracowania na fotelu, weź szybko zapomniałam , starczy patrzenia .
Podszedłem do fotela, była tam jasna dżinsowa spódniczka i biała bluzka. Poszedłem na korytarz bo była tam deska do prasowania i uprasowałem.
Zamówiłem jej a ona się malowała przy stoliku, poprosiła żebym jej dał torebkę, więc dałem coś tam z niej wyciągnęła i powiedziała żebym jej 2 kanapki z serem zrobił i przyniósł. Co zrobiłem. Jak weszłem do pokoju jeszcze się malowała, była ubrana w szeroka koszulkę i szerokie ale krótkie spodenki (w tym spała). Zeszła z łóżka i powiedziała żebym je posłał. Poprawiałem prześcieradło i kołdrę a ona zdjęła koszulkę i spodenki i zaczęła się ubierać w to co pracowałem. Spoglądałem na nią. A ona jakby dumna do mnie powiedziała:
- fajne nie...
I spojrzała sobie w biust i w moje oczy. Uśmechnełem się tylko nic nie mówiąc. Miała czarna bieliznę, która bardzo przyciągała mój wzrok. Jak ubrała się wraz prześwitywał jej czarny stanik przez białą bluzkę co przykuwało mój wzrok. Zszedłem na dół odpalić auto bo straszny gorąc był na dworze. I czekałem na nią.
CDN... niebawem
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Gdy samochód już pochodził klima zaczęła działać czekałem niecierpliwy z 10 min i poszedłem po nią. Krzątała się po pokoju zbierając coś do torebki. Buciki miała już ubrane i głośno stukał obcas. Sandałki miała dokładnie takie(wiem bo sam jej kupowałem)
Zeszliśmy do samochodu nie mogłem oderwać wzroku od jej nóżek, stópek i prześwitującej białej bluzki przez którą było widać jej czarny stanik. Jechaliśmy z 15 minut mało ze sobą rozmawialiśmy przeważnie w telefon patrzyła a ja na jej nóżki. Gdy dojechaliśmy chodziliśmy po stoiskach przymierzała bluzki, spudnice, buty i z każdej z tych rzeczy coś kupiła za niektóre rzeczy ja zapłaciłem a za niektóre ona. Przy jednej z rzeczy była milsza sytuacja. Wyszła z przymierzalni w takiej trochę żółtej luźnej sukience. Coś podobnego:
-I jak ?
Zapytała. I podeszła do mnie i przede mną zakręciła się i spoglądając w lustro przybliżyła się do mnie tyłem wzięła rękę za swoje plecy i położyła mi na kroczu chwilę ściskając i gniotąc mi penisa. Odwróciła się twarzą do mnie rozejrzała się trochę mocniej ścisnęła mi penisa przez dresy i powiedziała. - Jak tak ci się podoba ta sukienka to mi ją kupisz, i nie możesz zaprzeczyć.
Spojrzała w dół i ja instynktownie spojrzałem na jej dłoń na moim kroczu.
-odebralo ci mowę (powiedziała zabierając dłoń)
-nie no dobra, kupię.
-Zapamietam to (mrugnela do mnie uśmiechając się )
Pomyślałem że chyba zapunktowałem u niej. Poszedłem zapłacić nie wiedząc nawet czy ktoś widział tą sytuację. Kiedy zapytałem o cenę a baba do mnie że 720zl trochę mnie zatkało aż spojrzałem na siostrę a ona nic nie mówiła. Zapłaciłem. Jeszcze chwilę pochodziliśmy upał był nie do zniesienia. Wracając do domu zajechaliśmy jeszcze coś zjeść. Gdy spojrzałem na zegarek było już po 12 tylko godzin . Byłem zmęczony ona też. Gdy weszliśmy do domu, nie ściągała butów weszła na piętro ja z nią i położyła się w salonie na górze. Ja zaniosłem jej kupione rzeczy i szedłem też się położyć do siebie, na to ona.
- choć choć, wiem że na to czekałeś. Możesz zdjąć mi buciki.
Z zachwytem ściągnąłem ale nie zacząłem całować, przypomniała mi się sytuacja z rana.
Po chwili powiedziała że mogę całować.
Złożyłem że 2 pocałunki a ona podniosła się z kanapy i powiedziała -Nie stopy a ...
I podniosła sandałek i przyłożyła mi do twarzy.
-tu była moja stópka ( roześmiała się)
I całowałem jej Sandałki w miejscach gdzie były stópki były lekko słonawe ale pachniały skórą i jakby mydłem. Po chwili śmiejąc się powiedziała żebym wylizał calość sandałka gdzie była jej stopa. I lizalem a widok jej nóżek i smak buta gdzie była jej stopa wywołał u mnie duży wzwód. Co zauważyła i stopa dotykała po moim udze. Wszędzie dotykała na kroczu omijając mojego penisa ani razu go nie dotykając przez spodnie. Trwało to z 10 minut.
-Dobra starczy na dziś. Pomalujesz mi później paznokcie? (Zapytała)
Mój uśmiech mówił sam za siebie. Wiedziała że lubię to robić.
- No to wieczorem mi pomalujesz
( powiedziała), tylko nie rób nic z tym u się nie zabawiaj. I położyła mi stopę na kroczu i parę razy ruszyła i nacisnęła aż lekko nabolalo ale było przyjemne. Wstała i ruszyła w stronę swoje pokoju. Przy drzwiach się zatrzymała i spojrzała na mnie.
-Tylko kup jakiś lakier do paznokci
-Ale jaki lakier i jaki kolor (zapytałem)
-Zadziw mnie. I nie zawiedź.
Weszła do pokoju, a ja udałem się od razu w miasto szukać lakieru. Co dopiero w drodze mnie zdziwiło bo miała może że 20 lakierów które sam jej kupiłem.
Wybrałem kolor kremowy, choć mi się średnio podoba to wiem że ona lubi.
CDN....
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Przez resztę dnia widzieliśmy się tylko koło 15 jak gdzieś wychodziła. Była ubrana w szare legginsy i białą koszulę co miała wcześniej a na nogach białe addidasy. Nie słyszałem kiedy wróciła, gdzieś koło 19:30 mnie zawołała do swojego pokoju ja już wiedziałem po co. Wziołem lakier i poszedłem do niej.
-Masz wiem jak na to czekałeś. Tylko zdejme...
(Ściągnęła podkolanówki cieliste, które sięgały za kostkę)
-prosze
Uniosła stopę a ja już wiedziałem co robić, trochę była ja czuć ale nie przeszkadzało mi to zbytni wycałowalem jej stopy, później przyniosłem miskę wody. I zmywalem stary lakier. Jak zmysłem pokazałem jej kolor jaki kupiłem. Spodobał jej się. Zacząłem malować i poczułem jej druga stopę na moim kroczu. Położyła ja tylko na penisie, ale przez dresy była ja czuć. Nie ruszała nią nawet nie drgnęła. Podniecenie rosło ciężko było malować. Jak paznokcie u lewej stopy udało mi się w miarę pomalować to w prawej z podniecenia drgały mi dłonie. A jej lewaa stopa że Świerzno pomalowanymi paznokciami spoczywała na kroczu. Ruszać nią nie ruszała, ale nacisk zmieniała. Nie mogłem się skupić. Gdy skończyłem przysunela do mnie twarz i spojrzała na moje kroczę.
-wiesz że jesteś żałosny, wystarczy że widzisz moje stopy a jesteś słaby i niezdarny.
Nic nie powiedziałem, na to ona.
-podaj mi moje skarpetki
Dałem jej te nylonowe skarpetki, jedna położyła na stopie, druga wystawała prawie cała z pod stopy. .
Powiedziała żebym się odsuną i zrobiła zdjęcie stóp i mi przesłała i podała podkolanówki.
-Masz i to z bonusem tylko jutro fotę masz usunąć. Dobrze się dziś z tobą bawiłam. Ty też się zabaw .
Wyciągnęła mi jena skarpetkę z dłoni i przejechała po twarzy, i wepchnęła w usta.
-no a teraz do zabawy, szybciutko żebym cię dziś nie widziała.
Poszedłem do pokoju i 3 razy doszedłem przy jej skarpetkach.
Jeżeli podobało wam się dajcie znać, a jak o coś chcecie zapytać, pytajcie .
Mam nadzieję że choć trochę wczujecie się w moją codzienność podczas czytania.
 
Mężczyzna

Granda30

Cichy Podglądacz
Roberto ja Cię rozumiem. I trzymam kciuki. To jak Cie trzyma na głodzie jest niesamowite. Ten miks upokorzenia i przyjemności jest super podniecający. Ta relacja jest troche jak koks. Trzyma na głodzie i dosłownie uzależnia, ale i przyjemność jest tez ogromna.

Nie wiem, czy branie drugiego etatu miało by sens. Zabrakło by Ci czasu na życie w domu. Na 2 etatach. Stracisz to co kochasz. Wspominałeś, ze nawet byś się zadłużył. Jak jednego miesiąca dasz 110% z siebie, a wtedy drugi dasz tylko 90%, bo będziesz musiał spłacić rate. To będzie jeszcze bardziej wkurzona. Wydawaj wszystkie pieniądze jakie masz na swoje hedonistyczne zachcianki, ale jak się zapożyczysz, to to będzie droga do końca waszej relacji, a wiem, że chcesz ja kontynuować ;) Zakładam, że Twoje oszczędności też mocno stopniały. Luźne spostrzeżenia, choc ciekawi mnie jak Ty na to patrzysz. Jakbyś nie wybrał to napisz o tym ;)

Bardzo lubię Twój styl pisania. Dawno nie czytplem czegoś tak wciągającego. Lubie jak wrzucasz zdjęcia ciuchów i prezentów. Czekam na więcej z niecierpliwością! Wydaje mi się, że więcej czasu pod jednym dachem spędzacie w weekendy. Wiec łatwiej będzie Ci zauważyć ciekawszy dzień do opowiedzenia.

Może minimalnie o was samych, żeby zachować anonimowość, ale również bede mógł sobie ułoży to lepiej w głowie
Jak spędzasz swój wolny czas, poza obowiązkami i praca?
Jak ona spędza swój wolny czas.
Czy wspominała ponownie o rzuceniu pracy pod koniec roku?
Jak reaguje jak wychodzisz na randkę, czy nawet z koleżanką. Generalnie z inna kobieta.
Czy ona się spotykała z kimś, nawet przelotnie? Co myślałeś o jej facetach?
Wiem, ze dla Ciebie ma najlepsze stopy, ale myślałeś o "zdradzie". Jak jestem w dłuższym związku i na tyle się przyzwyczaiłem do jej Ciała, ze czasem chciałbym mieć inna partnerkę na jeden wieczor. Nie ważne czy byłby lepsza, gorsza czy brzydsza. Byłaby inna na ten moment.
Nawet jeśli nie, nie myślałeś do tej pory, to czy w ogóle podobała by Ci się taka opcja, czy nigdy byś jej nie rozważył. Decyzja czy byłoby to forumowym sekretem, czy byś jej powiedział, należy do Ciebie i ewentualnie akcje z tym związane. Jeśli miałeś lub się zdecydujesz to pisz tu koniecznie!
Jaki ma rozmiar stopy? I co maja wyjątkowego, ze akurat te Ci się podobają najbardziej?
Jaki był prezent który jej dales i najbardziej Tobie się podobał? Zdjęcie byłoby spoko.

Według mnie powiedziałeś tu tylko jedno kłamstwo, że Twoja siostra nie jest zaradna. Jest i to bardzo :D

Przyznaje, ze jakbym mógł ogarnąć podobna opcje na tydzień, nie dłużej i nie mial dziewczyny, to bym poszedł w ciemno po Twojej historii.

Sam będąc w długim związku dopiero ostatnio zacząłem się bardziej otwierać co do moich fetyszy, wiec utożsamiam się z tym lękiem przed zaczęciem pierwszej rozmowy, ze podobają Ci się jej stopy. W moim wypadku jeszcze zapach jest ważny. Po pracy, czy treningu. Wiec czulem tą samą mieszankę zażenowania i podniecenia który Ty miałeś. Na szczęście dobrze to zniosła :D

Osobiście przewiduje, ze nie długo się pocałujecie. Od tej śliny się zaczęło.

Sporo mi tych pytań wyszło, ale też o nie prosiłeś ;) Byłbym wdzięczny jakbyś nie pominął żadnego
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Roberto ja Cię rozumiem. I trzymam kciuki. To jak Cie trzyma na głodzie jest niesamowite. Ten miks upokorzenia i przyjemności jest super podniecający. Ta relacja jest troche jak koks. Trzyma na głodzie i dosłownie uzależnia, ale i przyjemność jest tez ogromna.

Nie wiem, czy branie drugiego etatu miało by sens. Zabrakło by Ci czasu na życie w domu. Na 2 etatach. Stracisz to co kochasz. Wspominałeś, ze nawet byś się zadłużył. Jak jednego miesiąca dasz 110% z siebie, a wtedy drugi dasz tylko 90%, bo będziesz musiał spłacić rate. To będzie jeszcze bardziej wkurzona. Wydawaj wszystkie pieniądze jakie masz na swoje hedonistyczne zachcianki, ale jak się zapożyczysz, to to będzie droga do końca waszej relacji, a wiem, że chcesz ja kontynuować ;) Zakładam, że Twoje oszczędności też mocno stopniały. Luźne spostrzeżenia, choc ciekawi mnie jak Ty na to patrzysz. Jakbyś nie wybrał to napisz o tym ;)

Bardzo lubię Twój styl pisania. Dawno nie czytplem czegoś tak wciągającego. Lubie jak wrzucasz zdjęcia ciuchów i prezentów. Czekam na więcej z niecierpliwością! Wydaje mi się, że więcej czasu pod jednym dachem spędzacie w weekendy. Wiec łatwiej będzie Ci zauważyć ciekawszy dzień do opowiedzenia.

Może minimalnie o was samych, żeby zachować anonimowość, ale również bede mógł sobie ułoży to lepiej w głowie
Jak spędzasz swój wolny czas, poza obowiązkami i praca?
Jak ona spędza swój wolny czas.
Czy wspominała ponownie o rzuceniu pracy pod koniec roku?
Jak reaguje jak wychodzisz na randkę, czy nawet z koleżanką. Generalnie z inna kobieta.
Czy ona się spotykała z kimś, nawet przelotnie? Co myślałeś o jej facetach?
Wiem, ze dla Ciebie ma najlepsze stopy, ale myślałeś o "zdradzie". Jak jestem w dłuższym związku i na tyle się przyzwyczaiłem do jej Ciała, ze czasem chciałbym mieć inna partnerkę na jeden wieczor. Nie ważne czy byłby lepsza, gorsza czy brzydsza. Byłaby inna na ten moment.
Nawet jeśli nie, nie myślałeś do tej pory, to czy w ogóle podobała by Ci się taka opcja, czy nigdy byś jej nie rozważył. Decyzja czy byłoby to forumowym sekretem, czy byś jej powiedział, należy do Ciebie i ewentualnie akcje z tym związane. Jeśli miałeś lub się zdecydujesz to pisz tu koniecznie!
Jaki ma rozmiar stopy? I co maja wyjątkowego, ze akurat te Ci się podobają najbardziej?
Jaki był prezent który jej dales i najbardziej Tobie się podobał? Zdjęcie byłoby spoko.

Według mnie powiedziałeś tu tylko jedno kłamstwo, że Twoja siostra nie jest zaradna. Jest i to bardzo :D

Przyznaje, ze jakbym mógł ogarnąć podobna opcje na tydzień, nie dłużej i nie mial dziewczyny, to bym poszedł w ciemno po Twojej historii.

Sam będąc w długim związku dopiero ostatnio zacząłem się bardziej otwierać co do moich fetyszy, wiec utożsamiam się z tym lękiem przed zaczęciem pierwszej rozmowy, ze podobają Ci się jej stopy. W moim wypadku jeszcze zapach jest ważny. Po pracy, czy treningu. Wiec czulem tą samą mieszankę zażenowania i podniecenia który Ty miałeś. Na szczęście dobrze to zniosła :D

Osobiście przewiduje, ze nie długo się pocałujecie. Od tej śliny się zaczęło.

Sporo mi tych pytań wyszło, ale też o nie prosiłeś ;) Byłbym wdzięczny jakbyś nie pominął żadnego
Sorki, że tak długo z odpowiedzią, ale byłem trochę zabiegany i nie miałem czasu ale już dawno twoje pytania przeczytałem i miałem czas trochę zastanowić się nad odpowiedzią. Ale teraz mam luźniejsze miesiące więc będe częściej odpowiadał.
No to od początku po za obowiązkami i pracą, ja to standardowo tv, jakaś gierka i wszystko co z elektroniką związane, bardzo rzadko podróżuje, czasem coś majsterkuje. Siostra wolny czas spędza przeważnie nad telefonem, czasem robi widzę ją z książką, 2x w tygodniu chodzi na siłownię i raz na basen. Czasem choć mnie to dziwi robi w domu brzuszki, choć ma idealnie płaski brzuch w nie nie wiem po co to robi. W salonie na górze jest duży tv i dużą kanapa więc często wieczorami ktoś z nas ogląda tam, czasem nawet razem oglądamy. Mamy parę seriali które razem lubimy "Gra o tron" ,. "Wikingowie" i jesteśmy teraz w trakcie "Peaky Blinders". I jeszcze czasem razem na rowerze jeździmy, ale rzadko. Siostra też zauważyłem że często po sklepach lubi chodzić. Model spędzania wolnego czasu się zmienia w zależności od pór roku.
O rzucaniu pracy nie wspominała bo to zrobiła, od chyba dwudziestego któregoś stycznia nie pracuje tam. Ale chyba dorabia w necie jako tłumacz bo zna biegle rosyjski i kiedyś pisała jakieś rzeczy uczniom czy tam studentom za kasę, więc chyba do tego wróciła ale na 100% nie wiem.
Ja na inne kobiety reaguje?? Raczej spotkania z koleżankami jej nie przeszkadzają, ale jeżeli chcę być dalej z nią w naszym układzie nie mogę mieć dziewczyny, stanowczo zabroniła i jak bym się choć z jakaś pocałował mam jej powiedzieć, a ona powiedziała że "powie mi jak moja znajomość z dziewczyną zakończyć" . Dokładnie tak powiedziała.
Co do jej związków to za dużo nie wiem, jest w tym bardzo tajemnicza, z jednym chodziła około 2 lat, później chyba zniechęciło ja do dłuższych związków. Ale z raz w miesiącu widuję ja z jakimś facetem, za każdym razem innym i młodszym. Myślę że chyba ma swoje potrzeby, a nie chce się wiązać więc raz na jakiś czas się z kimś prześpi. Ale to tylko moje spostrzeżenia i domysły.
O zdradzie jej stóp nie myślałem, są idealne dla mnie ładniejszych nigdy nie widziałem i mi wystarczają. Ale gdybym poznał kobietę, to nie zdradził bym tylko po prostu zakończył bym z sis nasze kontakty i zacząłbym nowe życie sobie układać.
Co do jej stóp dużo jest tego co się w nich podoba są idealnie dopasowane chudziutkie ale żadnej kości nie widać, paznokcie są widoczne bez nadmiaru skórki na bokach, i co ważne góra paznokcia jest prawie prosta nie robi jej się taki rogal. Palce jak swobodnie stopa leży są bardzo lekko podgięte. A w dotyku są tak miękkie i gładkie że ich dotyk na początku był trochę zbyt aż nienaturalny, ale to wielka zaleta, nawet pięta nie jest pokryta twarda skóra. A ich dotyk na moich ustach jest cieżki do opisania, nawet jak wróci z siłowni jej stopy pachną jakim kremem czy mydłem z bardzo delikatnym zapachem potu, lekko zauważalnym, a w smaku są lekko słonawe co było na początku dziwne, ale teraz tak smakują najlepiej. I jej stopach dużo można by pisać tylko nie wiadomo jak to przekazać więc przejdę dalej.
Co do prezentu to nie wiem w sandałkach, bardzo mnie jej stopa kręci np. takie jej kupiłem https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-twinset-222tcp200-nero-00006.html w połączeniu jak ma czarny lakier na paznokciach stópka mega wygląda. Ale też i z jednej koszulki jestem dumny i ładnie się na nią patrzy, choć kupiłem jej ta koszulkę do spania to czasem w gorące dni w niej chodziła, a jak jeszcze założę czarny stanik wygląda woooow
Chyba żadnego pytania nie pominąłem, ale może krótko odpowiedziałem, ale treściwie i rzetelnie, może to nic ekscytującego ale tak po prostu jest nie będę koloryzował. Na pytania teraz już szybko będę odpowiadał bo będę miał teraz więcej czasu. Pozdro.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
A nie myślała żeby zostać dominą albo załozyć onlyfansa? :D Raczej już się pokapowała, że na pokazywaniu stópek i uległości facetów można niezły szmal wyciągać.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
A nie myślała żeby zostać dominą albo załozyć onlyfansa? :D Raczej już się pokapowała, że na pokazywaniu stópek i uległości facetów można niezły szmal wyciągać.
Tego to szczerze nie wiem. Dopiero teraz przeczytałem co to only fans. Raczej takich stron nie odwiedzam. Ale co nie co rozmawlaliśmy, kiedyś mówiłem jej że faceci kupują foki kobiecych stóp. Była tym faktem zniesmaczona , w sumie bardzej tym że obcy facet będzie oglądał jej stopy i jeszcze sobie przy tym dobrze robił. Może to z jej strony jakiś wstyd przed obcymi, albo za bardzo ceni siebie żeby przez internet się sprzedawać. Zapewne ma wysokie poczucie własnej wartości, a to co robimy może jako wyjątek traktuje.
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Tego to szczerze nie wiem. Dopiero teraz przeczytałem co to only fans. Raczej takich stron nie odwiedzam. Ale co nie co rozmawlaliśmy, kiedyś mówiłem jej że faceci kupują foki kobiecych stóp. Była tym faktem zniesmaczona , w sumie bardzej tym że obcy facet będzie oglądał jej stopy i jeszcze sobie przy tym dobrze robił. Może to z jej strony jakiś wstyd przed obcymi, albo za bardzo ceni siebie żeby przez internet się sprzedawać. Zapewne ma wysokie poczucie własnej wartości, a to co robimy może jako wyjątek traktuje.
No ja to bym się bała ze ktoś mnie po 🦶🦶stopach pozna. A tryskanie przy nich facetów by mi nie przeszkadzało i kasa by wpadła. Ale nie odważyłam bym się.
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Nie wydaje mi się, żebym był w stanie rozpoznać jakiekolwiek stopy, które podziwiałem na internecie. No chyba że masz tatuaże, a tak to raczej niemożliwe. Tym bardziej że na codzień widzisz jedynie buty, a co najwyżej wierzchnia część stopy jak dziewczyna jest w szpilkach/sandałkach. Być może ktoś Ci bardzo bliski byłby w stanie rozpoznać. ale tak naprawdę jaka jest szansa, że to akurat on korzysta z takich usług :D
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Nie wydaje mi się, żebym był w stanie rozpoznać jakiekolwiek stopy, które podziwiałem na internecie. No chyba że masz tatuaże, a tak to raczej niemożliwe. Tym bardziej że na codzień widzisz jedynie buty, a co najwyżej wierzchnia część stopy jak dziewczyna jest w szpilkach/sandałkach. Być może ktoś Ci bardzo bliski byłby w stanie rozpoznać. ale tak naprawdę jaka jest szansa, że to akurat on korzysta z takich usług :D
To było pół żartem, pół serio.
Ale jakiś niewielki procent zostaje że ktoś rozpozna. Po za tym cały czas bym myślała, a może mój dywan rozpoznają, albo moja sypialnie, czy łazienkę itd. itd. zależy gdzie bym zdjęcia robiła. Psychiczne bym nie wytrzymała, a to że ktoś by się przy nich masturbował i miałby jakąkolwiek z tego przyjemność, to by mnie raczej dumą napawało.
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
No ja raczej za niewolnika się nie uważam, ale no bywały takie dni kiedy bezwzględna była i i usługiwać jej często musiałem, co było męcząc. Opiszę oki , ale chyba nie dziś.
 
Mężczyzna

BroGaku

Cichy Podglądacz
Witam @Roberto.19 cieszę się, że znalazłem te forum, ponieważ mam dość podobną sytuacje co Ty w kwestii podniecenia do własnej siostry.
Tak pokrótce (jeżeli będziesz chciał wiedzieć więcej z chęcią wymienię się z Tobą poglądami na priv). A więc mam 22 lata a moja siostra 27, jest bardzo atrakcyjna w moim mniemaniu niesamowicie sexowna oraz bardzo mnie podnieca fakt, że to właśnie moja siostra. Co mnie podnieca w niej najbardziej? Ona jest ogólnie mocno wysportowana, częsta siłownia itd. więc bardzo często ubiera się w leginsy no i tutaj zaczyna się moja słabość do niej. Po prostu gdy widzę ją gdy po domu chodzi w przeróżnych leginsach (najlepiej u niej lubię mocno czarne i beżowe). Dlaczego leginsy? Ponieważ gdy ma je ubrane na maxa podnieca mnie jak ten materiał opina jej biodra, krocze no i oczywiście jej pośladki. Oprócz tego uwielbiam gdy ma je wysoko podciągnięte i np. ma taką bluzkę gdzie widoczny jest jej brzuch i śliczny pępek a te leginsy ma mocno zaciągnięte pod niego i mocno odznacza się na kroczu jej wiadomo co przez ten materiał. Oddałbym chyba wszystko żeby mieć podobną relacje z siostrą co Ty masz lecz na moich zasadach, czyli wiadomo na dotykaniu jej całej dolnej partii ciała przez wyżej wymienione leginsy. Odezwij się bo mam wrażenie, że mam z Tobą dużo do omówienia. W dodatku dziękuję Tobie bardzo za rozpoczęcie tego tematu. Jesteś królem.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry