• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zostałem foot slave u własnej siostry

Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Odpowiadając jakoś przybliżę wam sytuacje finansową i agnes24 odpowiem.
Nie wiem jak zacząć, zacznę od jakichś może finansów hmm ciężko dokładnie określić ile wydałem ale później napisze zacznę od tego trochę opisze żeby agnes po części też już zacząć odpowiadać. W tym roku przed świętami parę dni przyszła do mnie siostra, pamiętam jak dziś siedziałem przed komputerem, ona weszła siadła na kanapie koło mnie i powiedziała "wiesz braciszku zbliża się wiosna i w kozakach moim stópkom gorąco" zrobiła smutną minę. Ja już oczywiście przeczuwałem więc coś próbowałem ugrać mówiąc no jakieś ładne buty sobie kupisz mogę ci wybrać pomóc ( choć wiedziałem że będzie chciała żebym jej kupił), uśmiechnęła się i powiedziała nie, o to chodzi że kupiłbyś mi, chyba chciałbyś żeby moja stópka dobrze się czuła. Odpowiedziałem że tak i zapytałem czy coś z tego będę miał, a ona jak zwykle albo jak często mówi że zobaczymy,. I tak już czułem że się zgodzę ale próbowałem mieć jakąś pewność no i tak się droczyłem. Ona po diabelsku rozprostowała nogi (była w dżinsach i białych skarpetkach) weź brat zdejmij mi te skarpety strasznie dziś gorąco nie trzeba było mi dwa razy powtarzać, szybko klęknąłem przed nią i zdjąłem skarpety i czekałem może da pocałować pomasować, a ona na co czekasz tylko tyle od ciebie chciałam wstawaj, wiesz gdybym miała te buciki...
Nie skończyła mówić a ja do niej pokaż je może ci kupie, na to ona że wysłała mi link w mailu i żebym otworzył i zamówił będzie zadowolona i puściła mi oczko.
Logowałem się do poczty kiedy poczułem jej stopę na moim kroczu nawet nie zauważyłem jak kładła, spojrzałem na dół a ona tak palcami ścisnęła materiał akurat nad moim penisie (byłem w dresach) zamarłem i nawet ciężko mi hasło do poczty wpisać ale się udało, ale czułem się na prawdę.
Otworzyłem link od niej czułem jak przesuwa stopą po moim kroczu spojrzałem na nią a ona wskazała palcem na monitor i że te buty chce, buty były ładne ale zapytałem czy może jakieś tańsze wybierze, podstawiła stop z krocza pod twarz i zapytała czy na mojej stópce chcesz oszczędzać kiwnąłem że nie i odłożyła ją z powrotem na krocze,
link: https://www.eobuwie.com.pl/botki-furla-code-yd80fcd-c10000-o6000-1-007-20-it-35-00-s-nero.html
Kupiłem jej te buty przelew poszedł czułem na kroczu tak nieziemski dotyk że myślałem że dojdę a ona bez słowa wstała dała mi busiaka w policzek, i zaczęła udawać się do drzwi ale się zawróciła wzięła z wersalki skarpetki podeszła do mnie spojrzała na krocze i położyła na nim skarpetkę drugą na klawiaturę, i powiedziała baw się dobrze i mi już nie oddawaj tych skarpet i dała jeszcze jednego buziaka w policzek i wyszła.
Zaraz dalej odpisze..
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Kiedy buty przyszły czekałem na jakąś nagrodę z jej strony niestety nie doczekałem się powiedziała że nagrodą jest to że mogę na nią patrzeć i jej buciki i żebym się nie odzywał pisała coś na laptopie przy stole i nimi kręciła patrzyłem może z 1 h aż krocze mi pulsowało i zrobił się lekki ślad na jasnych spodniach co później zobaczyłem ale nie doszedłem po prostu tak mi z niego ciekło. Siostra wstała podeszła do mnie oparła się dłońmi o moje kolana wzrok mieliśmy zbliżony opuściła wzrok spojrzała na krocze naprawę ją to rozbawiło i powiedziała coś co często mówi :pamiętaj jak ja będę zadowolona to ty też i zapytała czy mam już prezent świąteczny dla niej, odpowiedziałem że nie i czy buty nie wystarczą ona zdziwiła się i powiedziała że prezent ma być od serca i fajnie by było mieć jakąś bransoletkę na kostkę od ciebie zawsze by była blisko stopy którą tak lubisz, kiwnąłem głową twierdząco, podniosła się i powiedziała że to ostatni moment żeby przyszyła na święta i żebym nie żałował pieniędzy, bo chce sprawdzić jak mocno lubię jej stopy i ile są dla mnie warte, odwróciła się tyłem i usiadła na moim kroczu w jasnych dżinsach i zdejmowała buty ode mnie (kurwa siedziała miękką pupcią na moim sterczącym chuju) zdjęła wstała i powiedziała że może mój mały z którego cieknie też skorzysta, spojrzała na kroczę uśmiechnęła się i wyszła.
Ja w amoku pomyślałem że nie mogę jej zawieść poszedłem do kompa i nawet nie zwaliłem sobie tylko najpierw chciałem jej tą bransoletkę znaleźć , rozbieżność cenowa jak tam była to kosmos, wahałem się czy nie za tania czy ładna itd, i myślałem żeby jej nie zawieść to ciekawe święta będę miał, (akurat chyba jakieś pierwsze posty w święta pisałem), szukałem z godzinę ale znalazłem
Link: https://www.glamira.pl/glamira-lanc...ml?alloy=white-palladium&diamond=blackdiamond
I tak zaszalałem, co od kwestii finansowej myślę że przez jakiś rok wydałem na nią około 90 tyś + samochód
Mam większość stron jak jej kupowałem po zapisywanych więc granica błędu może 3- 4 tyś. Myślę że co do finansów sprawa jasna, a ten łańcuszek był najdroższą rzeczą jaką jej kupiłem. ( bo domyślałem się że i cenę sprawdzi i się nie myliłem)
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
No a co do pytania co robię no jakoś streszczę, hmm przykładowo jak często mówi oj moje stopy chodzą po brudnym dywanie odkurzyłbyś, nimi wywiera presje że robię dużo rzeczy i pisanie trochę by zajęło tak ogólnikowo to sprzątam za nią układam jej rzeczy w pokoju, tankuje je czasem auto wożę ją gdzieś jak wiecie moim wcześniejszym autem (słaby z niej kierowca) coś tam za nią odbiorę jakąś paczkę, aha ważna kwestia mogę jej buciki czyścić ale jest haczyk że tylko językiem jak stoją więc podeszw nie ruszam, co tam jeszcze ze 3 razy jej paznokcie malowałem czasem jej plecy wymasowałem , jakąś kawę jej zrobię on często aż nagminnie potarza że jak ona będzie zadowolona to i ja. Dużo takich drobiazgów ale większość jakoś w seksowny sposób mi proponuje że się zgadzam po prostu, odmówić tez mi się czasem zdarza ale jak patrzę z perspektywy czasu coraz rzadziej, wszystko jakbym chciał opisać to bardzo gruba książka by wyszła więc jakieś może epizody, albo coś czego jesteście ciekawi pytajcie bo jest tu pewnie parę fetyszystów i jak widzę parę kobiet co je to ciekawi albo podnieca nie wiem jak będę miał czas odpowiem. Bo nawet nie wiem o czym chcielibyście usłyszeć.
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
Oj chciałabym kogoś takiego mieć ale już za późno rodzina dzieci, nawet sobie przed snem wyobrażałam jakby to było gdyby ktoś mi kawkę podawał, dbał o moje potrzeby z perspektywy czasu wiem że faceci to egoiści może nie wszyscy ale większość i zwykłe potrzeby kobiet są omijane a nawet nie myślimy że może być przyjemniej bo się przyzwyczaiłyśmy, sprzątanie gotowanie pranie praca taka nudna rzeczywistość:(. Lepiej by było gdybyś znalazł dziewczynę i dla niej to robił, wydaje mi się że z takim nastawieniem jak ty masz to byłoby łatwe, bo z siostra nie chcę cię straszyć ale pewnie kiedyś się skończy. Pozdrowionka
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Oj chciałabym kogoś takiego mieć ale już za późno rodzina dzieci, nawet sobie przed snem wyobrażałam jakby to było gdyby ktoś mi kawkę podawał, dbał o moje potrzeby z perspektywy czasu wiem że faceci to egoiści może nie wszyscy ale większość i zwykłe potrzeby kobiet są omijane
Faceta trzeba sobie wychować.
Jak to się mówi "modliłam się za dobrego męża i mam. Mąż się nie modlił, i ma, co ma" 😉
 
Kobieta

oxyanna

Cichy Podglądacz
A napisz może jak ta niedziela wyglądała od rana do wieczora albo jakiś inny dzień w tym tygodniu, jak byliście cały dzień razem tak raczej szczegółowo bo ciekawi mnie jak na co dzień to to wygląda bo opisujesz przyjemności głównie ale przecież i rozmawiacie albo coś tam w domu robicie jak u was zwykły, a dla mnie pewnie niezwykły dzień wygląda.
 

Kasia30

Cichy Podglądacz
ej Roberto.19 napisz na forum a nie na priv chętnie przeczytam, ty pisałeś że moje przeczytałeś, odwdzięcz się tym samym a zapewne jeszcze ktoś oprócz nas 2 to przeczyta
 
Mężczyzna

artur.25ok

Cichy Podglądacz
hey jestem tu nowo zarejestrowany choć forum to przeglądam długi czas i roberto.19 napisz tutaj chętnie poczytam, bo po przeczytaniu wpisów kasia30, tez wziąłem się na odwagę i powiedziałem mojej wtedy jeszcze współlokatorce że mnie jej stópki kręcą i też się nimi bawiłem, później jak przestaliśmy być współlokatorami to zabawa się skończyła, ale po paru miesiącach i randkach jesteśmy razem i tworzymy parę i naprawdę tylko dzięki wpisom kasi30 się odważyłem o tym powiedzieć bo jak to popisali to zrozumiałem że prawie w każdej kobiecie jest coś takiego że lubi być rozpieszczana, więc roberto opisz tutaj może jakaś para to znajdzie i przeczyta, i będą w związku mieć co naprawę chcieli. Swoją drogą , czytałem gdzieś kiedyś że fetysz stóp kobiecych jest najpopularniejszym na świecie fetyszem! Mało kto by się spodziewał. Więc dużo kobiet i mężczyzn na pewno przeczyta choć tu się nie przyzna.
 

Kasia30

Cichy Podglądacz
Cieszę się artur.25ok że pomogłam, ale taki temat to wraz w Polsce temat o którym mało się mówi, a jak zaczęłam opisywać to była też i duża krytyka ale się nie przejmowałam już później nią i zauważyłam że dużo jest mężczyzn i kobiet co mają fetysz stóp, ale i myślę więcej kobiet które to lubią i lubią mieć posłusznych facetów koło siebie, lubią jak im nóżki czy stópki całują i jak je traktują z najwyższym szacunkiem, co przeważnie jest rzadkością, i wraz pomimo lat mężczyźni są w większości płcią dominującą co nie wszystkim odpowiada. Mi na pewno nie.
 

Inqusi

Cichy Podglądacz
@Roberto.19 Twoja siostra Cię doi na kasę, weź się obudzi stary. Powiedz jej z e sobie znalazłeś stopki za frajer i to jeszcze takie, co benisa Ci masują a nie jakieś ciuciu babki. Siostra znalazła sobie sponsora i będzie Cię długo tak doić.
 

agnes24

Cichy Podglądacz
@ignusi jak robetro.19 to pasuje to w czym problem? A po za tym chyba widzi że jest wykorzystywany, ale jednak jak ma zapewne piękną i przekonującą siostrę to jego członek za niego myśli, bo jak pisał że mu stoi jak tylko koło niego przejdzie więc z podniecenia do niej pewnie zrobi wszystko a przynajmniej dużo, mam nadzieje że jego siostra tego forum nie przeczyta bo wiedziałaby że zrobi dla niej wszystko i za miesiąc pewnie nie miałby grosz, musiałby pewnie po jakimś czasie jeszcze mieszkanie sprzedać albo jej przepisać.
 
T

thylaris

Guest
Cieszę się artur.25ok że pomogłam, ale taki temat to wraz w Polsce temat o którym mało się mówi, a jak zaczęłam opisywać to była też i duża krytyka ale się nie przejmowałam już później nią i zauważyłam że dużo jest mężczyzn i kobiet co mają fetysz stóp, ale i myślę więcej kobiet które to lubią i lubią mieć posłusznych facetów koło siebie, lubią jak im nóżki czy stópki całują i jak je traktują z najwyższym szacunkiem, co przeważnie jest rzadkością, i wraz pomimo lat mężczyźni są w większości płcią dominującą co nie wszystkim odpowiada. Mi na pewno nie.
Hej my z partnerem uwielbiamy jak mi całuję i pięści stópeczki uwielbia gdy mu masuje moimi stópeczkami Footjob dużo osób ma na to ochotę ale boji się przyznać
 

Kasia30

Cichy Podglądacz
Hej my z partnerem uwielbiamy jak mi całuję i pięści stópeczki uwielbia gdy mu masuje moimi stópeczkami Footjob dużo osób ma na to ochotę ale boji się przyznać
Hey również tak myślę nawet po tym forum bardzo dużo mężczyzn do mnie pisze i się przyznaje więc jest popyt na nasze stópki:D
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
Hej!
Generalnie nie oceniam upodobań, bo sam mam chore fantazje 🙈 Ogólnie też lubię stopy(nie do takiego stopnia).
Wiesz, byłem kiedyś na terapii, dużo zaburzeń w mojej głowie istnieje.
.
Dużo sprawiła matka i bardzo długo miałem uraz do stóp w ogóle. Rzecz jest dość brutalna, bo moja matka zmuszała mnie żebym masował jej stopy... Mówiłem jej, że nie chcę, że mnie to brzydzi. Żeby znalazła sobie faceta(mój ojciec wykorkował jak skończyłem 17 lat, a ona stawiała mnie w jego roli) i niech ten facet ją masuje. Wiele razy jak oglądałem tv, siadała na łóżku i niby też oglądała. Później się kładła i krok po kroku podsuwała te swoje kikuty, aż finalnie wbijała je w moje krocze(uwierzcie, można być tak zniechęconym, że nawet fizycznie stymulowany penis nie twardnieje).
.
Później się wyprowadziłem i miałem dziewczynę, mieszkaliśmy razem. Ona ciągle chciała żebym masował jej stopy - i nie chciała nic w zamian.
Podpowiedź: jest pełno dziewczyn, które dadzą się pokroić za pieszczenie stóp i w zamian wypieszczą Cię nimi ;) za darmo zupełnie albo za zabranie je na imprezę czy do knajpy. No i plus jest taki, że też później możesz się z nią kochać normalnie. Iść spać razem, budzić się z jej stopami przy Twoich. Albo jak poprosisz to nawet będzie spać stopami przy twojej twarzy. Jeśli będziesz szczery z kobietą i ona Cię kocha to zrobi dla Ciebie wszystko ;) (wiem bo niedawno opowiedziałem mojej obecnej partnerce o swoich potrzebach i w nagrodę dostałem prezent żeby od razu przejść do rzeczy).
.
Sprawa jaka mnie martwi to, że ona Tobą manipuluje. Wiesz, jak ona znajdzie męża to jeszcze pół biedy.
Ale czy Ty jesteś w stanie znaleźć sobie partnerkę (choćby fwb???)? Jesteś w stanie zdradzić jej stopy??? Porzucić dla innej?
Wiesz, jak chcesz sobie ułożyć życie po swojemu?
A jeśli już Ci się uda, powiesz jej o swoich potrzebach? Czy będziesz się wymykał na wieczory u siostry?
A ona może tylko na to czekać, przecież na pewno piszecie coś o tym. Ona zrobi zdjęcie i szach mat - szantażuje Cię, że powie twojej partnerce...
Skoro bez skrupułów teraz kazała Ci podpisać kwit na furę i widziała jak robisz to bez namysłu. Posunie się dalej, to pewne.
.
Na koniec dodam, że obecnie mam super partnerkę, dogadujemy się świetnie. Wracam przy niej do zdrowego podejścia w kwestiach cielesności. Ona nie przepada za masażami stóp, ale raz na jakiś czas to robimy(szczególnie jak dużo chodzi w pracy). I wiesz, ona nic ode mnie nie oczekuje. Sam z własnej woli zapraszam ją na kawę lub kolację. Ostatnio zamówiłem jej stockings w prezencie bez okazji - drobiazg ma więcej wartości gdy dzielisz się nim z kimś kto Cię kocha niż gdy dajesz komuś szczere złoto pod przymusem. Chcesz tak dalej żyć???
.
Do tego dorzucę, że jeśli chodzi o stopy to uwielbiam pomalowane paznokcie, pończochy. I z resztą czasami też golę jej nogi jak mamy czas na kąpiel. Później je smaruję kremikiem. Przyrodzenie mi sterczy i zalewa się preejakulatem przez cały ten czas - potrafię zrozumieć co to znaczy fetysz ;)
.
Pozdrawiam serdecznie,
C.B.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry