• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak radzicie /radziliście sobie z brakiem seksu będąc samotnym?

Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Jeżeli chcesz "mieć seks" a nie trzepac gruchę to musisz poznać dziewczynę lub chłopaka jak kto woli. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jestem hetero i moje żądze są kierowane właśnie w stosunku do kobiet co jak na moje oko jest całkiem normalne.

Absolutnie ciebie nie rozumiem. Zwłaszcza tego gdzie tu jest hipokryzja. Tak samo jak co w tym złego. Nie każda kobiera szuka partnera do związku. Jeżeli wzajemnie się pociągamy i mamy ochotę na seks to nie widzę w tym nic złego. Nigdy żadnej kobiecie nic nie obiecywałem. Dobrze nam się razem bawiło w klubie to zapraszam do mnie i jeżeli ma ochotę na seks że mną to bardzo chętnie. Jeśli nie to też spoko i bez spięć. Tak czy siak nie widzę w tym nic złego ani żadnej hipokryzji. Skoro mieliśmy na to ochotę i było nam dobrze jest to raczej opcja win-win bo każdy skorzystał
Mnie chodziło nie o przygodny seks, tu sytuacja jest jasna, ale o wchodzenie w związki TYLKO PO TO, aby mieć seks
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Nie na darmo często słyszy się rady, by masturbować się przed pójściem na randkę. To pomaga patrzeć na kobietę jak na drugiego człowieka, który ma swoje uczucia a nie na lalkę, którą chcę przelecieć.
 
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Bardzo długo byłem samotny, z różnych przyczyn. Podstawowa było to, że od średniej byłem beznadziejnie zakochany w dziewczynie która trzymała mnie na rzeczy co jakiś czas odzywała się do mnie rozpoczynała relacje a gdy już podreperowania sobie nastrój po jakimś nieudanym związku rozstawała się najczęściej poprzez zerwanie kontaktu. Brak seksu kompensowałem cyberkami na czatach itp. i w sumie trochę się od tego uzależniłem szukam do tej pory -chociaż nie potrzebuje tego - jakichś rozmówców by się nakręcić.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Brak regularnych wytryskow 2-3 razy w tygodniu może w późniejszym wieku skutkować problemem z prostatą.

The Sex Lover - codziennie chciała ostrego seksu? Trochę zazdroszczę, trochę współczuję.
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Brak regularnych wytryskow 2-3 razy w tygodniu może w późniejszym wieku skutkować problemem z prostatą.

The Sex Lover - codziennie chciała ostrego seksu? Trochę zazdroszczę, trochę współczuję.

Znajomy ma kobietę z którą jest od czasów liceum ( aktualnie jego żona dziecko w drodze to już będzie przeszło 10 lat ) i od tamtej pory mu nie odpuszcza .. początkowo minimum 3x dziennie sex być musiał aktualnie trochę mniej ale kumpel tyle razy powtarzał że mu się to podoba ale ile można a weź odmów poza tym mówi że tyle co na gumki w miesiącu przeznacza to prawie połowa wypłaty xD .. tak źle i tak źle ..
 
J

Juhas

Guest
Brak regularnych wytryskow 2-3 razy w tygodniu może w późniejszym wieku skutkować problemem z prostatą.

The Sex Lover - codziennie chciała ostrego seksu? Trochę zazdroszczę, trochę współczuję.
To masz rację nawet urolog zaleca minimum 2 lub 3 razy w tygodniu trysnac dla zdrowej prostaty ona wtedy się oczyszcza
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
The Sex Lover - codziennie chciała ostrego seksu? Trochę zazdroszczę, trochę współczuję.
Tak. Codzienne bzykanko było w cenie i choć z początku wydawało się ono błogosławieństwem, tak z czasem stało się przekleństwem. 😂 Teraz to jeszcze bardziej dostrzegam, kiedy prowadzę dorosłe życie nie kręcące się tylko wokół dymania, a wielu rzeczy z rodziną i pasjami na czele. Największą natomiast ironią w tym wszystkim jest fakt, że miałem wówczas 18-kę na karku. A może to nie ironia??? 😮
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Gdy prostata się powiększy to już nie ma odwrotu. Lepiej więc temu zapobiegać. Mnie dobry chirurg powiedział, że chroni przed tym aktywność fizyczna i regularny seks.
 
X

xwin1990

Guest
Ja akurat nie jestem samotny ale u mnie nie wiele to wnosi. A jak brak seksu przez dłuższy czas to po prostu częściej się denerwuję na wszystko dookoła. Czyli nie mam żadnej rady na to w moim przypadku 🤷‍♂️ ( i wtedy zawsze przychodzą myśli czy oboje nie mamy seksu czy tylko ja go nie mam 🤔 )
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Masturbacja nie zawsze jest najlepszym wyjściem dla mężczyzny podczas samotności.
Samotność może prowadzić do uzależnienia od masturbacji, a to przeszkadza w pracy.
Niemniej samotność może też motywować do stania się bardziej wydajnym i produktywnym. Masturbacja niestety w osiągnięciu tej wydajności nie zawsze pomaga.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Masturbacja nie zawsze jest najlepszym wyjściem dla mężczyzny podczas samotności.
Samotność może prowadzić do uzależnienia od masturbacji, a to przeszkadza w pracy.
Niemniej samotność może też motywować do stania się bardziej wydajnym i produktywnym. Masturbacja niestety w osiągnięciu tej wydajności nie zawsze pomaga.
Jesteś robotem czy człowiekiem?
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Nie na darmo często słyszy się rady, by masturbować się przed pójściem na randkę. To pomaga patrzeć na kobietę jak na drugiego człowieka, który ma swoje uczucia a nie na lalkę, którą chcę przelecieć.
To jest jedna z największych bzdur, jakie kiedykolwiek słyszałem. Bez kitu! Dlaczego? To proste: ponieważ jedno nie ma związku z drugim.
 
Mężczyzna

Seb1982

Cichy Podglądacz
A czy to nie prawda, że brak pieniędzy może powodować samotność i brak seksu? U mnie niestety tak jest i nie wstydzę się tego.
Nie stać mnie było na imprezy, nawet zwykłe pójście na piwo lub na bilard. Inni mogą powiedzieć, że takie wyjście nic nie kosztuje ale u mnie to inaczej wygląda, więc poniekąd rozumiem Halreda. Facet, który nie ma kasy nie zaprosi kobietę do kina czy do restauracji i wycofuje się, bo wstydzi się przyznać że ,,dziś nie mogę się z Tobą umówić, bo coś mi wypadło,, i ukrywa prawdę. Już nie wspomnę o tym, jak dojechać bo głupio tak bez własnego auta. Smutne to ale prawdziwe.
Jak ma się czuć facet, który słyszy że po miłym spacerze kobieta chce iść do kina a on nie może się tam wybrać razem z nią, bo nie ma na bilet?
Jak ma się czuć, gdy ona jest głodna i kupuje przy facecie zwykłego hamburgera za 3zł, a on w portfelu ma tylko kilka groszy?
Ale przecież trzeba takie coś planować - tyle razy to słyszałem. No sorry, ale brak kasy nie daje dużego pola do popisu.
Gorzka prawda
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry