• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak radzicie /radziliście sobie z brakiem seksu będąc samotnym?

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie wiem o co chodzi wszystkim o ten wzrost.
Ile razy umawiałaś się na spotkanie z facetem o wzroście zbliżonym do wzrostu zbawcy polskiego narodu lub niższym?
Na spotkane zapoznawcze lub tylko na seks?
Powiem to samo, co wyżej: kompromisy i równowaga albo nicość.
Między płciami nie ma równości. Ssaki to bardzo złożone organizmy żywe i zazwyczaj społeczne. Nawet przy niewielkim dymorfizmie płciowym różnice w zachowaniach są znaczące. Samice są z natury cenniejsze, chronione przez stado i nie konkurują pomiędzy sobą. Konkurencja jest tylko pomiędzy samcami. Stada lwów i wilków to bardzo dobre przykłady.
Nie inaczej jest w społecznościach ludzkich. Cywilizacja tylko maskuje naturę (persona Junga), ale nas jej nie pozbawia.
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Prawda jest taka że część facetów napaleńców i tak zapłaci bo chcą poruchać a część tych pań korzysta z tego i jedno napędza drugie, takie mamy czasy chore i mentalność. Dla mnie to jest nie do przyjęcia i taka dziewczyna to dla mnie zwykły towar który można kupić i żadna kwota tego nie zmieni czy określenie sponsoringu ;)
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Ile razy umawiałaś się na spotkanie z facetem o wzroście zbliżonym do wzrostu zbawcy polskiego narodu lub niższym?
Na spotkane zapoznawcze lub tylko na seks?
Odpowiedź brzmi: zero (bo ona jest dziewicą, ale ciiiii...). 😜😜😜
Między płciami nie ma równości. Ssaki to bardzo złożone organizmy żywe i zazwyczaj społeczne. Nawet przy niewielkim dymorfizmie płciowym różnice w zachowaniach są znaczące. Samice są z natury cenniejsze, chronione przez stado i nie konkurują pomiędzy sobą. Konkurencja jest tylko pomiędzy samcami. Stada lwów i wilków to bardzo dobre przykłady.
Nie inaczej jest w społecznościach ludzkich. Cywilizacja tylko maskuje naturę (persona Junga), ale nas jej nie pozbawia.
W partnerstwie jak najbardziej jest możliwa równość, czego jestem doskonałym przykładem, ale do tego trzeba dojrzałego podejścia, a niestety ludzie z reguły nie dorośli do życia z drugą osobą, przez co bezmyślnie stawiają na swoim, tak jak bezmyślnie chłoną papkę z mediów. Ja i moja kobieta nie mamy problemów z tym, czyje jest mojsze i kto ma władzę, bo jesteśmy w pełni świadomi tego, iż oboje tworzymy spójną harmonijną całość i że każda ze stron jest równie istotna. ☝☝☝
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Odpowiedź brzmi: zero (bo ona jest dziewicą, ale ciiiii...). 😜😜😜

W partnerstwie jak najbardziej jest możliwa równość, czego jestem doskonałym przykładem, ale do tego trzeba dojrzałego podejścia, a niestety ludzie z reguły nie dorośli do życia z drugą osobą, przez co bezmyślnie stawiają na swoim, tak jak bezmyślnie chłoną papkę z mediów. Ja i moja kobieta nie mamy problemów z tym, czyje jest mojsze i kto ma władzę, bo jesteśmy w pełni świadomi tego, iż oboje tworzymy spójną harmonijną całość i że każda ze stron jest równie
 

Bjslover

Erotoman
Ile razy umawiałaś się na spotkanie z facetem o wzroście zbliżonym do wzrostu zbawcy polskiego narodu lub niższym?
Na spotkane zapoznawcze lub tylko na seks?

Między płciami nie ma równości. Ssaki to bardzo złożone organizmy żywe i zazwyczaj społeczne. Nawet przy niewielkim dymorfizmie płciowym różnice w zachowaniach są znaczące. Samice są z natury cenniejsze, chronione przez stado i nie konkurują pomiędzy sobą. Konkurencja jest tylko pomiędzy samcami. Stada lwów i wilków to bardzo dobre przykłady.
Nie inaczej jest w społecznościach ludzkich. Cywilizacja tylko maskuje naturę (persona Junga), ale nas jej nie pozbawia.
To ze kazdy czlowiek to ssak nie oznacza tego ze kazdy ssak jest czlowiekiem. Czyli jednak czlowiek jest na szczycie drabiny ewolucyjnej ( czy na stale? Nie wiadomo) to ze mozemy nauczyc inne zwierzaki roznych sztuczek, czy uzywania narzedzi nie jest niczym niezwyklym lecz te zwierzaki nie przekazuja tego swoim dzieciom to nas tez rozni. Nie mozna czlowieka sprowadzic tylko do bycia ssakiem, trzeba pamietac o kulturze, sztuce, jezyku itd. To nas rozni.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu

Jak radzicie /radziliście sobie z brakiem seksu będąc samotnym?​


Nie wiem, nigdy nie bylem "samotnym", i prawie zawsze miałem to co chciałem.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry