• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Antico

Cichy Podglądacz
Na soczyste 69, gdzie Pani leży na łóżku głową w dół, i pieści mojego kutasa na zmiane z jądrami, a ja mam idealna drogą do jej cipki, ssania warg sromowych, co jakiś czas jadąc językiem aż do jej tyłeczka…
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Najpierw obciąganie (ja stoję, ona klęczy), potem seks w pozycji na jeźdźca i obfity spust do cipki (tak, żeby sperma wypływała). Myślę że dziś to zrealizuje z partnerką.
 
Mężczyzna

Antico

Cichy Podglądacz
Na powolny wytrysk na kobieca twarz, gdzie nasienie wylewa się strzał za strzałem, a partnerka mrucząc wszystko przyjmuje masując moje jądra…
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Na masaż pleców, który przeradza się w masaż całego ciała, może nagim ciałem kobiety [nuru], potem kąpiel i pieszczoty w kąpieli, a potem waniliowy, czuły seks
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Ja mam ochotę na wąchanie i wylizanie stópek. Na dotykanie się nimi po twarzy. Oczywiście damskie stópki. Oraz aby ktoś zabawił się moim penisem w stanie spoczynku. Żeby ssała go dziewczyna, wkładała do buzi, lizała skórkę. Możliwe że jutro mi się uda to zrealizować
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Na dłuugą minetkę, zaczynając koniuszkiem języka od łechtaczki i warg sromowych, powoli jadąc ku dołowi i zagłębiając się w nią, po czym przyspieszając
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry