• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.
  • Cytuj tylko wtedy, gdy to konieczne. Aby odpowiedzieć użytkownikowi, użyj @nazwa_użytkownika.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Żeby mieć przed sobą seksowną kobiete gdzie wiem że chce mnie a ja ją, zacząć ją dotykać,całować i powoli rozbierać,zanurzyć twarz w jej udach lub pośladkach z dzikim podnieceniem i słuchać delikatnych ale coraz głośniejszych jęków... No takie tam wiecie 😅
 
Mężczyzna

tomek81X

Cichy Podglądacz
Na chętna kobietę która lubi sex może się dziś spotkam z taką jedną byłem z nią 2 razy jest prz tuszy ale ma duże cycki i robi fajnego lodzika chciał bym pieścić kobietę gdzie tylko by chciała i wiedziała jak zadowolić faceta
 
Mężczyzna

Xavierek

Nowicjusz
Ja mam ochotę na sex z facetem. Jestem wstępnie umówiony na jutro na 8. Nie wiem co będziemy robić ale wstępnie chce, żebym się rozebrał, zmacać mnie no i żebym mu obciągnął. CHce chcesz wejść głęboko w gardło i spuścić mi się do buzi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry