• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Od dłuższego czasu nie bawiliśmy się w trójkącie i zaczyna mi brakować tej podnieconej miny mojej żony, kiedy ja jestem od przodu ☺️
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
Na solidny facefuck z lizaniem jąder. Dziewczyna klęczy przede mną, łapię jej głowę po bokach, wkładam kutasa do ust do oporu i ruszam biodrami. W przerwach każę sobie lizać jaja a pod koniec wkładam oba jaja do jej ust i walę kutasa aż do strzału na twarz
 
Mężczyzna

Antico

Cichy Podglądacz
Ja mam ochotę na dobry footjob. Najpierw dokładnie masuje stopy mojej partnerki. Ona leży bez bielizny, dzieki temu widze dokładnie jej piękną różową cipkę. W trakcie masażu stóp, masuje ją, żeby dodać pikanterii. Ten widok szybko wprowadza mnie w twardość. Zaczynam ssać i lizać jej palce, napawając się widokiem jej palców drażniących łechtaczkę i przedsionek pochwy. Gdy zaczyna pojękiwać, biorę oliwkę i smaruje jej stopy, by po chwili zsunąć bokserki i wsadzić tam kutasa. I przy odgłosach jej jęków i moich jąder odbijanych się od jej stóp, czekać na silny wytrysk…
 
Mężczyzna

Xavierek

Nowicjusz
Marzeniem mojej partnerki jest widok jak ja, uprawiam sex z innym facetem. Dałem ogłoszenie i napisało 4 panów. Jutro wraz z partnerką spotykamy się razem w hotelu. Póki co fantazjujemy ale może spełni się ta fantazja
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Chciałbym, żeby Pani Premier Finlandii (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim dużym, fińskim, wypieszczonym przez lata diety wegetariańskiej dupskiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko wkurwiona, bo musiała użerać się z przedstawicielami krajów Europy Wschodniej i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wiechrznie, zostając w samej koronkowej bieliźnie, ciasno opinającej jej gładkie ciało. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi dłońmi z krwistoczerwonymi paznokciami głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie, a usta w wargach sromowych. Zaczynam zachłannie chłeptać jej pusię, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to w przód, to w tył. Tymaczasem mój mały poseł stoi na baczność czekając na kolejny rozkaz mojej Pani Premier....
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Ja bym chciał żeby jeszcze raz ciotka poprosiła mnie żebym jej coś naprawił a że zostawiła wujka i była na luzie nie czaiła się tylko prosto z mostu waliła kranu nie mam do naprawy zapytać chciałam czy jak bym postawiła Ci małego do pionu to wzamian mnie zerzniesz? i już po chwili zapinałem ciotkę od tyłu była tylko 9 lat starsza
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Chciałbym być teraz seks zabawką kilku bezwstydnych licealistek.
Chciałbym żeby powolutku zdarły ze mnie ubranie i zaczęły na wszelkie sposoby pieścić i pobudzać
Uwielbiam chodzić między nimi nagi i podniecony , kocham czuć na sobie ich dziewczęce rączki , mnóstwo dziewczęcych rączek błądzących po moim podnieceniu
Jedne głaszczą moje jajeczka , inne pupę , jeszcze inne doprowadzają mnie powolutku do orgazmu
Kocham kiedy mokra dłoń która doprowadza mnie właśnie do wytrysku , tuż potem zaczyna głasksć moje jajka
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry