• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie???

trybel1

Biegły Uwodziciel
Prosiłem też kiedyś koleżankę żeby mnie obudziła i leżałem ze sterczącym chujem na wieżchu , udając , że śpię
Stała tak długo , a ja byłem coraz bardziej podniecony , leżąc przed nią bezwstydny i nagi
Później się długo masturbowała , jej sublokatorka widziała
Udało mi się tak kilka razy
Kiedy trochę się upiłem , zupełnie chodziłem przy niej na golasa
Wykąpałem się i wyszedłem mokry i nagi jakby to było zupełnie normalne
Gadałem z nią o pierdołach , masturbując się delikatnie
Była bardzo podniecona
 
T

thylaris

Guest
Hej czy zdarzyło wam się podglądać w sklepie, na basenie, w szatni, w domu, łazience itp. i czerpać z tego przyjemność? A może ktoś was kiedyś przylapał w dwuznacznej sytuacji np. masturbacja czy sex lub coś w tym stylu.
 

taki_on

Nowicjusz
Lubię patrzeć na nagie ciało. W różnych okolicznościach. A jakiś czas temu w przymierzalni sklepu odzieżowego mierzyłem spodnie nie mając bielizny na sobie, kotara mojej kabiny nie była szczelnie zasłonięta.
 
Mężczyzna

rymek

Cichy Podglądacz
Podglądałem kiedyś swoją siostrę jak się myła . miałem może z 15 lat a ona 20 .
Obecnie z podglądania to lubie zaglądać kobietom w piersi gdy mają lużne koszulki albo duże dekolty . Najczęściej w autobusie bądż w sklepie :)
 

Piotr255

Nowicjusz
Ciekawyżycia92 bardzo bym chciał tylko nie wiem jak jej to powiedzieć bo trochę nieśmiały jestem i nie bardzo wiem jak zacząć.
 
Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
Na jednej z koloni wyczailiśmy z kolegą że da się wspiąć do okna łazienki dla dziewczyn i każdego wieczora chodziliśmy je podglądać jak się kąpały
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Podglądanie żony przy... Fantazje erotyczne 15
P Podglądanie Masturbacja 18
S Podglądanie w Toalecie Fetysze i perwersje 8
M Podglądanie z ukrycia Masturbacja 35
O Podglądanie na żywo Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry