• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie???

Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Kilka razy zdarzyło mi się wystąpić w roli niecnego podglądacza😂 w sumie za każdym razem było to tak samo ciekawe, fajne i podniecające. Myślę, że takie coś w pewien sposób leży w męskiej naturze, ma to w sobie coś z polowania... Może i nie jest to wielce gentelmańskie, ani przyzwoite, ale mając kolejną okazję do podejrzenia kogoś myślę, że bym się nie pohamował i spróbował po raz kolejny. Trudno mi to ocenić z perspektywy kobiet więc nie będę poruszał tematu, niech Panie się wypowiedzą.
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Zdarzyło się i to nie jeden raz że to mnie ktoś podglądał np podczas opalania nago i był na tyle blisko że dokładnie wszystko widział .
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
mnie i żonę niedawno podglądała szwagierka, byliśmy u nich i po upojnym wieczorze poszliśmy z żoną do naszego pokoju mi zachciało się szybkiego lodzika więc od razu spodnie w dół żona usiadła na łóżku i wzięła się do roboty ja zadowolony zacząłem macać jej cycuszki ona rozochocona ściąga bluzkę i uwalnia cycuszki z biustonosza żebym mógł je pieścić, podjarany klepię ją sztywnym i obślinionym penisem po całej twarzy. Wkładam go w jej usta ona go ssie a że byłem mocno podniecony to nie trwało długo i strzeliłem na jej twarz i piersi. Zakładam spodnie odwracam się żeby iść do łazienki po ręcznik żeby żona mogła się nieco wytrzeć. patrzę a tu drzwi uchylone a wydawało mi się że je zamykałem, ale wychodzę a tu za drzwiami zaskoczona szwagierka że niby właśnie przyszła i chciała o coś tam zapytać, zaczęła się plątać w słowach więc powiedziałem tylko że wszystko mamy a ja do łazienki idę powiedzieliśmy sobie dobranoc i poszliśmy spać. Rano szwagierka się do mnie uśmiechała więc sądzę że widziała całą akcję.
 
Mężczyzna

Ogro121

Cichy Podglądacz
Kiedyś się zdarzało ze dawałem sie podglądać specjalnie jak przychodziły znajome ojca do domu, nie dostawałem drzwi od łazienki do końca albo gdy zostawały na noc i spały w salonie to w nocy chodziło sie w samych bokserkach podniecony, fajne czasy. Raz nawet przez to miałem fajna rozmowę pod czas takiej sytuacji z koleżanka ojca, podobało sie jej ze mi sie podoba to coś pokazała i dużo później pisaliśmy 😁 A sam tez podglądałem oczywiście, wiele razy coś tam widziałem i raz nawet wydaje mi sie ze specjalnie mi znajoma dawała pooglądać ☺️ Z chęcią nadal chciałbym coś takiego przeżyć albo patrzec na pare 😁
 

Ciacho95

Nowicjusz
Ja dziś ze swoją byłem na sklepach poszliśmy do przymierzalni i czekałem tam kabinę obok była jakaś młoda laska, miała nie zasłonięta do końca zasłonę była bez stanika i wciągała obcisła kiecke, piersi nie za duże ale piękne i fajnie podskakiwały jak próbowała ta obcisła sukienkę założyć , od dziś lubię zakupy
 
Mężczyzna

Matt123

Cichy Podglądacz
Ja dziś ze swoją byłem na sklepach poszliśmy do przymierzalni i czekałem tam kabinę obok była jakaś młoda laska, miała nie zasłonięta do końca zasłonę była bez stanika i wciągała obcisła kiecke, piersi nie za duże ale piękne i fajnie podskakiwały jak próbowała ta obcisła sukienkę założyć , od dziś lubię zakupy
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Jak w temacie 😜 podglądaliście/łyście kogoś gdzieś ? Np sąsiadkę sąsiada albo np na zakupach w przymierzalni jakieś obce osoby lub gdzieś na basenie siłowni itp ? ;)
Siedzieliśmy kiedyś z M. w kinie. Przed nami siedziała parka małolatów. On wyraźnie miał ochotę. Jego ręka co chwila lądowała na jej udzie. Ona co chwila ją spychała. M. to zauważył i polożył dłoń na moim udzie. Zrobiłam to samo co dziewczyna. Zepchnęłam. Położył ponownie. Znów zepchnęłam. I tak jeszcze kilka razy. Tak nas to nakręciło, że wyszliśmy w trakcie seansu i pędęm wróciliśmy do domu.
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Ja zacząłem podglądać jak miałem może 16 17 lat. Siostra kiedyś powiedziała żebym z nią poszedł to mi coś pokaże, poszliśmy na ogród, był tam domek letniskowy. Popchnęła lekko okno i odsłoniła zasłonkę a tam nasi rodzice, widać było że jej się to podoba. Później powiedziała że nasi sąsiedzi też tu przychodzą. Za dwa dni przychodzi i mówi że idą się ruchać. Patrzyłem raz na nich raz na siostrę i myślałem o tym że jak sama ich podgladywała to bawiła się cipką. Patrzyła na mnie jak trzymam się za kutasa, powiedziała żebym wytrzymał to w domu sobie zwalę. Wróciliśmy i po chwili postanowiłem zajrzeć co moja zboczona siostrzyczka robi. Cicho otwieram drzwi do niej i widzę jak bawi się cipką. Odrazu zacząłem się trzepać i wtedy zobaczyła mnie jak gapię się na nią i walę konia, chwilę popatrzyła mi w oczy i zaczęła posuwać się paluszkami. Na drugi dzień tylko się uśmiechnęła, poszła do łazienki a po chwili znowu oglądałem siostrę. Kiedy była tylko okazja to ją podgladywałem i nawet nie była tym zdziwiona
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Podglądanie żony przy... Fantazje erotyczne 15
P Podglądanie Masturbacja 18
S Podglądanie w Toalecie Fetysze i perwersje 8
M Podglądanie z ukrycia Masturbacja 35
O Podglądanie na żywo Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry