• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie???

Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Ja patrzę na ludzi, np. Jak są ubrani, np. jak dziewczyny wyglądają w legginsach, a chłopakom czy im spodnie odstają 🙈
Mam bardzo podobnie 😊 zawsze skupiam się jakie majteczki widać przez leginsy albo jak w sklepie przede mną w kolejce stoi kobieta w sukience czy spódniczce to podkładam telefon z włączonym nagrywaniem by zobaczyć co ma pod sobą 🙊🙉🙈
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Czy jestem pojebany że podnieca mnie gdy może mnie przyłapać ?
Raz gdy koleżanka brała prysznic to szpiegowałem ja przez kratki w drzwiach, nigdy tak bardzo się nie podniecilem
 
Mężczyzna

jacek77

Cichy Podglądacz
Ciezki temat bo z jednej strony ja nie mialbym problemu gdyby ktos podgladal mnie a z drugiej fajnie jest luknac na kogos ale nie wszyscy sa z tym ok
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Kiedyś, zupełnie przypadkowo, na basenie, drzwi do szatni damskiej były uchylone i było widać nagie kobiety. Skorzystałem z okazji.
 
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Stałem ostatnio w kolejce do przymierzalni i kobieta nie dosunela zasłony. Aż nie chciało się ruszać w kolejce 🙂
Zdarzyła mi się podobna sytuacja w sklepie sportowym. Dziewczyny w przymierzalni nie było widać bezpośrednio. Natomiast przez szparę z powodu nie dosuniętej do końca zasłony było widoczne jej odbicie w dużym lustrze. No a przymierzała ona na gołe ciało jednoczęściowy kostium kąpielowy 🩱🤣
 
Mężczyzna

Onaon11

Cichy Podglądacz
Witam.
Byliśmy z żoną na wakacjach nad polskim morzem a ze lubimy opalać sie na golasa to wybraliśmy plażę dla nudystów w Gdańsku rozłożyliśmy się no i po jakims czasie zabrałem się za żone bawiłem sie jej mala i nagle patrzy na nas starszy facet jak zobaczył ze na niego patrze to sie speszył ale ze mi to nie przeszkadzało a wręcz podniecało że ktoś się patrzy nie przestawałem zabawy powiem ze fajne przeżycia i polecam
 
Mężczyzna

Onaon11

Cichy Podglądacz
Droga sytuacja była gdy wybraliśmy się na sauny. Wszystko bylo ok do mometu gdy naszła nas ochota na zabawę żona leżała a ja delikatnie masowałem jej cipke i przysiadł sie facet blisko nas widok mial fajny moja żone na wysokosci oczu a ja nie przestawałem jej masować zona lekko sie wyginała z podniecenia a facet widzac nas bawil sie sam soba miałem taka ochotę bzyknąć żone ze nie mogłem myślę że w chwili słabości mógł by pobawić się z nami ale cóż my skończyliśmy zabawę pod prysznicem
 
Mężczyzna

Edgelover

Nowicjusz
Jedno z moich pierwszych doświadczeń erotycznych to podglądanie kuzyna :D do dziś mnie to podnieca, choć przerzuciłam się na ludzi spoza rodziny ;)
Mam taką historię ze swoją kuzynką 😁 po tym jak mi się zwierzyła, że podnieca ją widok nagiego chłopaka (czasy podstawówki 😊) kiedy tylko była okazja rozbierałem przy niej. W nocy kiedy spaliśmy w jednym pokoju masturbowałem i ona czasami też. Poza tym doszło jeszcze, że masowała mi jądra (teraz jesteśmy dorośli ale często łapie mnie za kutasa) 😊
 
Mężczyzna

HugoBoss9191

Cichy Podglądacz
Matka moja z zawodu jest krawcową co za tym szło klientki wpadały do chaty do przymiarki, z kolei jedna z klientek bywała jedna ciotka ... i muszę przyznać że mega sexi milfik był z ciotki ;)

Mieszkaliśmy w kawalerce, gdy Ciotka przychodziła do miary ja wychodziłem do kuchni, ale... W kuchni na lodówce stało lusterko... Wystarczyło je ustawić pod odpowiednim kątem i wszystko jak na dłoni a serio sztuka z niej niezła, ładnie opalona, zawsze biała koronkowa bielizna... To było mistrzostwo !, Do dziś pamiętam jak zauważyła mój wzrok wpatrzony w nią przy pomocy lusterka... Ciekawe czy rączkę w gatkach też zauważyła, nigdy nic nie mówiła na ten temat...
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
pamiętam jak kiedyś jeździliśmy z rodzicami do ciotki na działkę, ona mi się zawsze podobała, figurę miała rewelacyjną, cycuszki takie nie za wielkie ale na działce chodziła w luźnej koszulce z dużym dekoltem i bez stanika pod spodem i za każdym razem jak się pochylała było je widać w całej okazałości, oczywiście korzystałem z każdej okazji żeby na nie popatrzeć :)
 
Mężczyzna

Krzysiek0808

Cichy Podglądacz
Podglądałem wiele razy , to mega podniecające. Niestety ostatnio okazji brak, liczę jednak że może coś się odmieni ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Podglądanie żony przy... Fantazje erotyczne 15
P Podglądanie Masturbacja 18
S Podglądanie w Toalecie Fetysze i perwersje 8
M Podglądanie z ukrycia Masturbacja 35
O Podglądanie na żywo Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry