• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie żony przy...

Mężczyzna

JamesB

Cichy Podglądacz
Ja to lubię oglądać moją żonę nago po prostu. Nie przyszło mi do głowy żeby ją podglądać bo w sumie nie wiem gdzie miałbym ją podglądać. Lubię też jak biega nago po plaży w Piaskach albo w jakiejś saunie. Lubi być naga i ma moją pełną akceptację na pokazywanie swojego pięknego ciała kiedy chce i gdzie chce.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Z podglądaniem to jest tak, że najbardziej ekscytujący jest fakt, że druga osoba nie zdaje sobie sprawy, że jest podglądana. Mi się udało wyczaić kilka razy, że moja Ż się masturbuje gdy jest sama lub, że chodzi nago po mieszkaniu 😉. To odkrycie inaczej smakuje, niż celowe prowokowanie partnera 😀
 
Mężczyzna

OlafOlaf

Cichy Podglądacz
Hej, przy czym przylapaliscie żonę/partnerkę lub dalej podglądacze?
Najchętniej to podglądam żonę przy jej czynnościach powinności żoninych. A to dba o NAS Dom "Home Sweet Home" a to znowu cos tam pod swoim ślicznym noskiem zamarudzi zawoła do ....seks. co za śliczne piersi i pośladki.....pomocy ONA woła No i zawsze DBA o rodzinę niestety Tak to ONA już ma. A potem w sypialni ...a chciałbyś żeby tylko...potrafią się dziać różne dziwne rzeczy. Ale to są tajemnice alkowy jak to powiedział jeden z wybitnych fizjologów :)
 
Mężczyzna

cuckoldmaniac

Cichy Podglądacz
Najchętniej to podglądam żonę przy jej czynnościach powinności żoninych. A to dba o NAS Dom "Home Sweet Home" a to znowu cos tam pod swoim ślicznym noskiem zamarudzi zawoła do ....seks. co za śliczne piersi i pośladki.....pomocy ONA woła No i zawsze DBA o rodzinę niestety Tak to ONA już ma. A potem w sypialni ...a chciałbyś żeby tylko...potrafią się dziać różne dziwne rzeczy. Ale to są tajemnice alkowy jak to powiedział jeden z wybitnych fizjologów :)
A mozna po polsku?😂
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Podglądanie Masturbacja 18
S Podglądanie w Toalecie Fetysze i perwersje 8
M Podglądanie z ukrycia Masturbacja 35
O Podglądanie na żywo Ogłoszenia 0
N Podglądanie??? Fetysze i perwersje 89

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry