• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy┼é─ůcznie dla doros┼éych. Je┼╝eli nie jeste┼Ť pe┼énoletni, lub nie chcesz ogl─ůda─ç tre┼Ťci erotycznych koniecznie opu┼Ť─ç t─ů stron─Ö.

Podgl─ůdanie???

Nimfoman95

Cichy Podgl─ůdacz
Jak w temacie ­čśť podgl─ůdali┼Ťcie/┼éy┼Ťcie kogo┼Ť gdzie┼Ť ? Np s─ůsiadk─Ö s─ůsiada albo np na zakupach w przymierzalni jakie┼Ť obce osoby lub gdzie┼Ť na basenie si┼éowni itp ? ;)

Wojtus19811

Cichy Podgl─ůdacz
Mia┼éem wsta─ç o 3 rano do pracy, moja ┼╝ona lubi┼éa do puznych godzin siedzie─ç przed tv. Tej nocy nie mog┼éem zasn─ů─ç, po kilku godzinach meczenia si─Ö z zasnieciem us┼éysza┼éem przymykajace si─Ö drzwi w drugim pokoju. Wsta┼éem po ciuch i przez uchylone dzwi zobaczylem lezaca golutka na kanapie. Wiec wrucilem do sypialni po tel i zaczolem nagrywac... piekny widok. Zmartwilo mnie tylko to ┼╝e rozmawia┼éa przez tel z facetem w obcym j─Özyku. Czy to ju┼╝ zdrada.... Nie wiem

M─Ö┼╝czyzna

damdam

Podrywacz
Zdarzy┼éo mi si─Ö kole┼╝ank─Ö ale o tym wiedzia┼éa, ┼╝e jestem blisko, i wtedy za du┼╝o nie widzia┼éem. Mia┼éem okazj─Ö kiedy┼Ť m┼éod─ů ekspedientk─Ö podejrze─ç, by┼éa w zwiewnej sukieneczce i by┼éo jej wida─ç piersi po tym jak si─Ö nachyli┼éa

M─Ö┼╝czyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie podgl─ůda┼éem. Wprawdzie my┼Ťl o podgl─ůdaniu np. kobiet bior─ůcych prysznic nago jest podniecaj─ůca, jednak dot─ůd nie zdarzy┼éo mi si─Ö nigdzie natrafi─ç na taki widok.
W drug─ů stron─Ö, te┼╝ uzna┼ébym za podniecaj─ůc─ů my┼Ťl, gdybym si─Ö dowiedzia┼é, ┼╝e jaka┼Ť kobieta podgl─ůda┼éa mnie nago, gdy bra┼éem prysznic lub gdy si─Ö masturbowa┼éem.

I

iplingta

Guest
kiedys gdy jezdzi┼éem na kursy i mieszka┼éem w bursie mielismy takie otwarte prysznice tylko na zas┼éone jedni sie zas┼éaniali inni nie a ze by┼éo pozno i by┼éem sam to tego nie zrobi┼éem, mozna by┼éo wejsc i po paru krokach zobaczyc kto bierze prysznic. Nasza opiekunka by┼éa kobieta taka przed 50 i raz ko┼äcz─ůc brac prysznic zauwa┼╝y┼éem ze mi sie przygl─ůda, zas┼éoni┼éem sie szybko a i ona szybko znik┼é. Z perspektywy czasu ┼╝a┼éuje ze to zrobi┼éem :D

N

nomitabe

Guest
Te┼╝ nie podgl─ůda┼éam. Podnieca mnie fakt , ┼╝e kto┼Ť mo┼╝e zauwa┼╝y─ç, wej┼Ť─ç... A podgl─ůda─ç mog┼éa bym inn─ů par─Ö podczas seksu ... Taki prawdziwy naturalny sex bez skr─Öpowania jest najlepszy
Ja czasem patrz─Ö wzrokiem po oknach s─ůsiad├│w czy takowego gdzies ktos nie uskutecznia, ale jakos ma┼éo aktywni s─ůsiedzi ;-))))

Kobieta

Rene93

Erotoman
Mi si─Ö zdarzy us┼éysze─ç s─ůsiad├│w bodaj┼╝e z g├│ry heh krzyki si─Ö roznosz─ů ale trudno ustali─ç poziom g├│ra - d├│┼é... Zar├│wno je┼Ťli chodzi o pozycj─Ö haha:p

M─Ö┼╝czyzna

Rogu┼Ť35

Seks Praktykant
Mam sasiadke, ja sie ppalam latem w strongach ona te┼╝, w stringach na swoim podw├│rku,nie raz sie bawilem sprzetem i widzialem jej odbicie w oknie, wie dokladnie co te┼╝ robila, mysle ┼╝e sie pocichu obydwoje podgladamy mi to sie podoba zwlaszcza jak opalam sie calkiem nago­čśŐ

• Like
Reactions: r81
M─Ö┼╝czyzna

Rogu┼Ť35

Seks Praktykant
Mam sasiadke, ja sie opalam latem w stringach ona te┼╝, w stringach na swoim podw├│rku,nie raz sie bawilem sprzetem i widzialem jej odbicie w oknie, wiem dokladnie co te┼╝ robila, mysle ┼╝e sie pocichu obydwoje podgladamy mi to sie podoba zwlaszcza jak opalam sie calkiem nago­čśŐ

M─Ö┼╝czyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Poszed┼éem tego dnia szybciej spa─ç, ┼╝ona zosta┼éa jeszcze poogl─ůda─ç TV. Zasn─ů┼éem i przebudzi┼éem si─Ö po jakiej┼Ť godzinie. ┼Üwiat┼éo zzsalonu by┼éo sciemnione. Po cichu wsta┼éem i poszed┼éem sprawdzi─ç. ┼╗ona siedzia┼éa na golasa. Ogl─ůda┼éa na tablecie film po ods┼éonach ju┼╝ wiedzia┼éem jaki. Mia┼éa mocno rozwini─Öte nogi i si─Ö spotyka┼éa po piersiach brzuchu. By┼éem w szoku. Na stole le┼╝a┼éo dildo, po pewnym czasie zacz─Ö┼éa si─Ö z nim bawi─ç, by┼éem w szoku jak─ů by┼éa napalona. Jeszcze jej takiej nie zna┼éem. Nic jej do teraz nie m├│wi─Ö. Od czasu do czasu id─Ö spa─ç wcze┼Ťniej i mo┼╝e jeszcze mi si─Ö uda ja nakry─ç:)

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedy┼Ť , jako nastolatek chodzi┼éem do pobliskiego szpitala , gdzie przez szpar─Ö w oknie ogl─ůda┼éem k─ůpi─ůce si─Ö piel─Ögniarki. Ca┼éymi wieczorami bi┼éem tam konia :)