• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Doglądam właśnie mojego brata i jego 3 kolegów 18-19 lat, bo zrobili sobie małą domówkę. Ja po kilku drinkach jestem i fantazjuję, aby wejść do nich nago...
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Żeby jakiś młody, mega przystojny koleś wymasował i wypieścił mi moje wielkie cyce.
Podpisuję się pod tym. :D

Oraz pod inne rzeczy... :D

Na co seksualnego. Na początek długa gra wstępna poznanie swojego ciała, oddanie się pocałunkom, dotykaniem swojego ciała z biegiem wydarzeń coraz bardziej nagiego i aby upaść w łożu rozkoszy długo się pieścić, zacząć wszystko seksem oralnym, wpaść w zachwyt pożądania ciał, potem seks na początek delikatny i niech przerodzi się w ostry taniec dwóch rozpalonych ciał. Przeżycie wielokrotnych orgazmów aż do upadłego, a na koniec wtulenie się w siebie i spokojny sen.
 
S

sheepdog

Guest
Podpisuję się pod tym. :D

Oraz pod inne rzeczy... :D

Na co seksualnego. Na początek długa gra wstępna poznanie swojego ciała, oddanie się pocałunkom, dotykaniem swojego ciała z biegiem wydarzeń coraz bardziej nagiego i aby upaść w łożu rozkoszy długo się pieścić, zacząć wszystko seksem oralnym, wpaść w zachwyt pożądania ciał, potem seks na początek delikatny i niech przerodzi się w ostry taniec dwóch rozpalonych ciał. Przeżycie wielokrotnych orgazmów aż do upadłego, a na koniec wtulenie się w siebie i spokojny sen.
Ja nie, nie mam ani jednego cyca....😞
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry