• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

ciekawa żabka

Cichy Podglądacz
Ostatnio mam fazę na odkrywanie mojego faceta. Oszaleje od myślenia o jego tyłeczku lizaniu jego ud po wewnętrznej stronie i dochodzą jąderka . I patrzeć jak mnie pieprzy jak rytmicznie posuwa moja małą i na masowanie cipki palcoweczka lizanie.ostry seks z wypiętym tyłkiem w tle i Eby powiedział ,,szerzej nóżki ,,
 
Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
eh .. znów się obudziłem ze sztywna pala. i nie ma ani jednej chetnej to wykorzystać. oddałbym wszystko za seks na jeźdźca od tyłu .
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Zaspokoiłbym kobietę jakiegoś rogacza... 🙂 Zaniedbywaną latami, tłumiącą swoje potrzeby i rządzę, marzenia i fantazje. W moich "rękach" dałaby upust swym pragnieniom, zrzucając łańcuchy przyzwoitości, stając się dzikim zwierzęciem...
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Ja miałbym ochotę wylizać szparkę jakiejś młodziutkiej 18 letniej dziewczynie.
Usiadłaby w fotelu, rozsunęła nogi odsłaniając co skrywa pod krótką spódniczką, a ja bym przed nią ukleknął, zsunął majteczki i zanużył się językiem i ustami w cipce. Pieścilbym pyszną młodą, wilgotna szparkę, lizał dupkę, robił dobrze jednocześnie palcami i językiem, a ona by wiła się i krzyczała z rozkoszy dochodząc kilka razy pod rząd.... 😍
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
Mam duza chec ubrac sie w rozowe szpile, biale kabaretki i rozowa siateczke na cycuszki, zalozyc opaske z kroliczymi uszami, i najpierw bym bardzo chciala, zeby mnie ktos przelecial mocno w dupcie przy scianie, spust do dziureczki, potem bardzo chcialabym zrobic dobrze facetowi, zeby poczuc, jak smakuje, i spust na moja buzke, potem bym bardzo chciala, zeby mnie facet wybolcowal na pieska w cipeczke, mocno, szybko i gleboko, i spust na moja dupcie, a potem znowu lodzik na kolankach, zeby poczuc na jego pale smak mojej cipuni, i spust na moje cycuszki ;)
Właśnie mi stanął 💣
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Mam duza chec ubrac sie w rozowe szpile, biale kabaretki i rozowa siateczke na cycuszki, zalozyc opaske z kroliczymi uszami, i najpierw bym bardzo chciala, zeby mnie ktos przelecial mocno w dupcie przy scianie, spust do dziureczki, potem bardzo chcialabym zrobic dobrze facetowi, zeby poczuc, jak smakuje, i spust na moja buzke, potem bym bardzo chciala, zeby mnie facet wybolcowal na pieska w cipeczke, mocno, szybko i gleboko, i spust na moja dupcie, a potem znowu lodzik na kolankach, zeby poczuc na jego pale smak mojej cipuni, i spust na moje cycuszki ;)
O kurde... Podnieciłem się czytając to... Spełniłbym każdą zachciankę gdybym tylko mógł!
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Hmm na plecach z nóżkami w górze jeśli mam być szczera niby prosta nie wyszukana
Ja po latach przestałem się oszukiwać 😂 W standardzie siła! Można się gimnastykować, ale rozwiązań tradycyjnych się nie przeskoczy 😁Nie służę pomocą ale podpinam się pod pomysł ;) Objęcia miękkich nóżek weszły by na późne popołudnie jak złoto!
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
To może taka robocza fantazja. Pasuje mi na piątkowy wieczór. Pilot do zatrzymywania czasu w domu. Naciskasz stop i chomik w klatce przestaje naparzać. Użyłbym takiego, wstałbym z fotela i pojechałbym na przystanek. Pod wiatą właśnie siedzi anonimowa mężatka, która też dopiero co ruszyła się z kanapy. Użyła przedtem tego samego wynalazku, co ja. Spytałbym jej, co tak siedzi i nic nie robi. Ona by mi odparła, że już ją wszystko wkurwia i musiała wyjść z domu żeby się zresetować. Powiedziałbym jej, że super, bo ja mam tak samo i, że jeśli nie ma nic przeciwko, to ją gdzieś zabiorę i możemy coś porobić. Ona miałaby ochotę na poczytanie komuś "W poszukiwaniu straconego czasu". W oryginale. Fantazjuje o tym od środy od czternastej dwadzieścia. Ja byłbym zmuszony przyznać się, że z językami to u mnie słabo, a z francuzem to już w ogóle. Ale miałbym inny pomysł. Mam od komunii książeczkę pt.: "Sztuka darmowego czerpania przyjemności z ciała - ilustrowany przewodnik dla ludzi". Zaproponowałbym jej, że możemy pooglądać i najwyżej coś tam wypróbować. I ona by stwierdziła, że skoro już i tak nie ma komu poczytać, to w sumie możemy się poruchać. Pojechalibyśmy do jakiegoś fajnego hotelu w okolicy. Przez fajny rozumiem najtańszy. Dla klimatu kupilibyśmy słone paluszki, tanie wino i gumy do żucia. Gumy muszą być, wiadomo. Na miejscu jakaś fajna nuta, koniecznie z komórki. Taka żeby nie przeszkadzała za bardzo. No i studiowalibyśmy poradnik tak długo, aż oboje stwierdzilibyśmy, że to już nudne. Potem odwózka na przystanek i powrót do domu. Usiadłbym w fotelu, pilot w dłoń i pyk - play. No taka piątkowa zachcianka. Niestety obawiam, że pozostanie w sferze fantazji nie tylko dzisiaj. I nawet nie chodzi o tego pilota - kij mu w stop. Po prostu boję się, że kobiety, które zniosą tani hotel, tanie wino, paluszki i nutę z komórki nie są jeszcze mężatkami :LOL:
 
S

sheepdog

Guest
Położyć głowę dziewczyny na swoim ramieniu, gładzić jej włosy, mówić jej blisko miłe słowa i czuć jak coraz szybciej oddycha...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry