• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

radzik-87

Cichy Podglądacz
Żeby moja weszła w sexownej bieliźnie i pończochach zaczęła eksponować swoje ciało i zaczęła mnie pieścić 😉 dobrała się do pałki i pieściła językiem i rękami a jak już będzie wystarczająco twardy usiadła na nim i mnie wykorzystała w różnych pozycjach 😉
 
Kobieta

kaami

Cichy Podglądacz
Wspominając pewną kilkurazową przygodę z koleżanką z klasy to... chciałabym teraz znowu ją namiętnie pocałować, złapać za pośladki, czuć jak delikatnie łapie mnie za piersi, patrzeć w jej piękne brązowe oczy, całować ją po szyi i słuchać jej mruczenia, delikatnie sunąć opuszkami palców po jej mokrej cipce, posmakować jej... 😍 To był sztos, często fantazjuję o niezobowiązującej powtórce 🔥🥰
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Moja dziewczyna ma dzisiaj na sobie rajstopy i skórzane krótkie szorty i widziałem jak jej szef się na nią lampi... na jej tyłek i krocze... a teraz siedzę w robocie i rozmyślam jak mu obciąga na kolanach albo jak on ją wali na biurku... Z resztą nie wykluczam że tak się stało...
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Ja jeszcze dojrzewam sobie w łóżeczku - małżonka już dawno uciekła opracować śniadanko. Rankiem nasza ochota na wspólny wysiłek w pościeli nie jest dobrze zsynchronizowana 😂 Naszła mnie za to myśl na przejrzenie kilku zdjęć - chyba wolę fotografie od filmów - uśmiechniętych pań prezentujących swe ciała po seksie 😂Jeden z moich ulubionych widoków 😂 I nie zamierzam tej zachciance stawiać oporu!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry