• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
Tak naprawde w tej chwili chcialbym obok kobiete ktorej okazal bym jak szanuje kobiece cialo ,delikatnosc czulosc takiego kochania sie i erotyki ze na sama mysl mam gesia skorke i mega twardego kutasa pod kolderka!!!
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
M teraz ochotę na przypadkowy i spontaniczny sex z przesłodką córką sąsiadów.... Ma 17-18 lat i jest śliczna, dziewczęca, ponętna, słodka i bardzo kokieteryjna🥰😍❤️
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Mam ochotę się wystawić dla faceta przy biurku, podszedłby do mnie, złapał za tyłeczek, drugą ręką szarpnął za włosy, polizał mnie wzdłuż policzka, wymruczał gorąco, że tak mnie przerucha, że będę go w sobie czuła jeszcze długo, po czym oparła bym się nogą na bok biurka, i dała mu się wydymać mocno, szybko i głęboko, i spuścić się na mój tyłek 🥵
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Mam ochotę się wystawić dla faceta przy biurku, podszedłby do mnie, złapał za tyłeczek, drugą ręką szarpnął za włosy, polizał mnie wzdłuż policzka, wymruczał gorąco, że tak mnie przerucha, że będę go w sobie czuła jeszcze długo, po czym oparła bym się nogą na bok biurka, i dała mu się wydymać mocno, szybko i głęboko, i spuścić się na mój tyłek 🥵
Chętnie bym tak zrobił z tobą, aż mi kutas stoi 😛🥵
 
Mężczyzna

Xavierek

Nowicjusz
A ja mam ochotę na szybki sex w przebieralni na basenie, wczoraj zrealizowałem swoją fantazję, było cudownie i dzisiaj też mam na to ochotę
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry