• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Prawda jest taka że zrobiłem taką naszą strefę spa na ogrodzie, ogrodzulem płotem i zrobiłem Piec do grzania wody w basenie. Rozdziewiczyliśmy ją wczoraj gdy siedzieliśmy w ciepłej wodzie w basenie a żona sama weszła na mojego drągala i szczytowała. Dalszą część wieczoru w innym wątku jest opisana. To było pierwsze na co się otwarła, wcześniej tego nie robiliśmy.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Aktualnie na nic, wczorajszy wieczór mnie nasycił. Dzisiaj tylko leżenie w basenie na materacu, taki jest plan.
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Na zabawę w pokojówkę, sprzątała bym na podłodze w stroju pokojówki, z mocno wypiętą dupcią i rozszerzonymi nogami, a facet najpierw wymacał by mi dupcię, potem dał klapsa, wysmyrał mnie paluszkiem po cipce, po czym powiedziałby, że ma ochotę mnie wydymać, a ja bym mu dała się przeruchać 🥵
 
Mężczyzna

Raphaeeel155

Nowicjusz
Na zabawę w pokojówkę, sprzątała bym na podłodze w stroju pokojówki, z mocno wypiętą dupcią i rozszerzonymi nogami, a facet najpierw wymacał by mi dupcię, potem dał klapsa, wysmyrał mnie paluszkiem po cipce, po czym powiedziałby, że ma ochotę mnie wydymać, a ja bym mu dała się przeruchać 🥵
Chyba mam pokój do posprzątania 🥵
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry