• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
a ja taki sofcik spotkac sie z obca kobieta przynajmniej 35 + zupelnie nieznajoma w jakims ustronnym miejscu na drineczka ale na golaska i luzna rozmowa o seksie , ale bez seksu
 

Aocar

Cichy Podglądacz
Na umówione spotykacie w hotelu, gdzie dziewczyna w seksownej bieliźnie ma założoną opaskę na oczy, leży na łóżku wypięta z przywiązanymi rękoma i nogami. Podchodzę liżę jej obie dziurki jak czuję, że się rozluźniła wkładam korek analny. Wyciągam kutasa i zaczynam pieprzyć słuchając jej jęków. Kończę w jej ustach. Później dalszy ciąg przez całą noc.
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Na taki dziki, parujący seks bez zahamowań. Niech aż wióry lecą 🙏

A i na zrobienie mu głębokiego loda z dużą ilością śliny. I tego anala, którego mi obiecał ;)

Taki seks jest niesamowity, dokładnie 0 zahamować, czysty spontan, nie ma nic lepszego <3
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
A i dopowiem tylko, że te wszystkie świderki, włoskie, amerykańskie czy gałkowe mogą się schować... mnie się marzy taki na patyku, zwykły, polski, mleczno-śmietankowy "Bambimo" bez czekolady 🤤
Może nie w temacie, ale właśnie, komu przeszkadzały takie lody "Bambino"? Były rewelacyjne! A tak na marginesie to chyba już jestem bardzo stary, że w ogóle je pamiętam 😜😕
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry