• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Żeby jakaś Pani przeleciała mnie straponem a na wszelki wypadek, żebym nie krzyczał niech wciśnie mi do ust świeżo zdjęte majtki, ewentualnie rajstopy czy pończochy ☺️
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Chciałbym przeżyć swój pierwszy raz a nigdy nie ruchałem kobiety
Niestety trzeba zacząć od kochania się z kobietą. Lepiej się kochać niż ruchać. Zakochana kobieta spełnia niemal każdą naszą fantazję, pozwala na to, co wydawało się przekroczeniem jej granic.
Zakochana kobieta może też zrobić z nami to, co chce, a co wydaje nam się zrazu niezbyt podniecające, lecz po fakcie rozumiemy jej potrzebę i może nawet nam się to spodoba. Tak było z lizaniem mojego odbytu. Byłem młody.
 
Mężczyzna

jarek919

Cichy Podglądacz
Niestety trzeba zacząć od kochania się z kobietą. Lepiej się kochać niż ruchać. Zakochana kobieta spełnia niemal każdą naszą fantazję, pozwala na to, co wydawało się przekroczeniem jej granic.
Zakochana kobieta może też zrobić z nami to, co chce, a co wydaje nam się zrazu niezbyt podniecające, lecz po fakcie rozumiemy jej potrzebę i może nawet nam się to spodoba. Tak było z lizaniem mojego odbytu. Byłem młody.
Złe użyte słowo poprostu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry