• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Przychodzę do kolegi, mówię mu uroczo i prosząco, że mam ochotę na jego kutasa w buźce, on rozpina rozporek, patrzy mi niegrzecznie w oczy, jego spodnie i majtki lecą w dół, przywołuje mnie do siebie palcem i mruczy, żebym się nim przyjemnie zajęła, jednocześnie do pokoju wchodzi nasz wspólny kolega, i mówi, żebym się mocno wystawiła dla niego, bo ma ochotę mnie wyruchać. Ja chętnie biorę do buzi pierwszemu i dopieszczam go ustami, on kładzie mi rękę na głowie i mówi, że lubi takie chętne dziwki. Drugi maca mnie po dupci, potem po szparce, daje mi klapsa w tyłek, i pakuje mi pałę w moją spragnioną cipkę, mrucząc, że kocha jebać takie rozochocone szmaty, co same proszą o dymanie i podstawiają się do rżnięcia 🥵
Piękne 😋
 
Mężczyzna

kamil299

Cichy Podglądacz
Mam duza chec ubrac sie w rozowe szpile, biale kabaretki i rozowa siateczke na cycuszki, zalozyc opaske z kroliczymi uszami, i najpierw bym bardzo chciala, zeby mnie ktos przelecial mocno w dupcie przy scianie, spust do dziureczki, potem bardzo chcialabym zrobic dobrze facetowi, zeby poczuc, jak smakuje, i spust na moja buzke, potem bym bardzo chciala, zeby mnie facet wybolcowal na pieska w cipeczke, mocno, szybko i gleboko, i spust na moja dupcie, a potem znowu lodzik na kolankach, zeby poczuc na jego pale smak mojej cipuni, i spust na moje cycuszki ;)
Dziewczyno pobudzilas moje wszystkie zmysły.
 
Mężczyzna

Ppkracony

Podrywacz
Mam teraz ochotę by jaka kobieta usiadła mi na twarzy i mocno jeździła po moim języku i twarzy a gdyby już doszla to odwrócił bym ją tyłem i łapiąc za włosy wszedł w nią.
 
Kobieta

kklaudek

Cichy Podglądacz
Właśnie odkryłam że istnieją zabawki dla kobiet do ujezdzania i mam ochotę już ja mieć pod nieobecność mojego. Siedzę w wannie, masuje się intymnie i mam potrzebę usiąść na penisie, piersi mieć całowanie ale zabawka by była dobrym rozwiązaniem
 
Mężczyzna

Cortez2000

Podrywacz
Mam ochotę na zrobienie striptizu przed publicznością, żeby moje ciało i penis były dotykane przez wiele rąk a na koniec żeby ktoś mi pomógł ręką, ewentualnie sam bym sobie zrobił dobrze przy aplauzie publiczności :love:
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
No niestety od kilku dni mam załączony bisexual mode i mam ogromną ochotę pierwszy raz zrobić komuś loda. Niestety, bo męczy bardzo ta fantazja.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry