• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Goła myszka czy fryzurka? :)

Tylko i wyłącznie full-bush, wychodzący z majtek! Kobieta musi być kobietą, nie noworodkiem! Poza tym dotyk włosów łonowych sprawia przyjemność. Na szczęście moda ta powoli, powoli wraca. Może nieco nieśmiało, ale wraca.
 

Dawidow

Cichy Podglądacz
Jakoś nie lubie tam włosów szczególnie jak liże dlatego sam tez się gole bo to bardziej podnieca pozatym wygląda na większego :)
 

Skorpion

Erotoman
I tu muszę przyznać rację maxiowi. Chodzi mi o ten ból...
A tak po prawdzie to i to kusi i to nęci. Chyba zależy od kształtu, ulubionych zabaw, smaku itp. itd.
 

Kontes

Cichy Podglądacz
Dosłownie ból.. Dla mnie osobiście tylko ogolona bo wygląda to po prostu estetycznie, aczkolwiek rozumiem że to również kwestia naszego gustu i indywidualna sprawa partnerów.
 

renov

Cichy Podglądacz
My z żoną zawsze dbamy o siebie ,czyli się nie zapuszczamy, bo jak się piescimy tam między sobą to jest smacznie i nic nam nie przeszkadza😉
 

LostInSpace

Cichy Podglądacz
Mi się podobają i ogolone i z włoskami. Jedno i drugie ma swój niesamowity urok. :) Przy czym przez mój brak doświadczenia mogę oceniać jedynie walory wizualne.
 

Darreq

Nowicjusz
Ja lubię zarówno gładko ogoloną cipkę, jak i z paskiem włosów. Moja kobieta jest naturalną blondynką, co dla mnie jest czymś egzotycznym, więc zostawia dla mnie kępkę 😉
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Duch, moze daj swoje propozycje cipkowych fryzur tutaj? Bo w fotkach moze nie kazdy je znajdzie a szkoda..:unsure:

Co do tematu: czasem jakis pasior, czasem trojkat, czasem zwyczajnie krotko przyciete. A ze ostatnio było krecenie nosem na łysa polane, wiec ta opcja została wykreslona z katalogu fryzur :cool:
 
Mężczyzna

Duch71

Erotoman
No to zaczynamy galerię fryzur intymnych. :cool:

frr%2B%25287%2529.jpg
frr%2B%25288%2529.jpg
frr%2B%252810%2529.jpg

frr%2B%25289%2529.jpg
frr%2B%252811%2529.jpg
frr%2B%25284%2529.jpg

frr%2B%25285%2529.jpg
frr%2B%25281%2529.jpg
frr%2B%25282%2529.jpg

frr%2B%25286%2529.jpg
frr%2B%25283%2529.jpg
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
No i na galerii nr 2 widać wyraźnie że ostatnia, która jest ogolona na zero, wyróżnia się in minus. Włoski są jednak potrzebne 🙂 Ale to tylko moja opinia.
Z kolei fryzura przedostatniej, tej z fioletowymi majtkami, przypomina mi liść marihuany 🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry