• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wilgotna myszka - kiedy przyjemna a kiedy nie ;)

wstydliwa20

Nowicjusz
Hej, koleżanki czy Wam nie przeszkadza to jak Wasza myszka robi się baaaaardzo mokra?
Ja wiem, że facetów to bardzo podnieca, w końcu dzieki nim tak się nam robi miło, ale czy naprawdę jest przyjemnie wkładać rękę w majtki i czuć 'powódź'? (to akurat pytanko dla panów :) )
Mnie to czasem krępuje i mimo, że miło mi z facetem to nie lubię czuć wilgoci między nogami.
To czasem przysparza dużo problemów, zwłaszcza jak robi się to akurat w nieodpowiednim momencie i miejscu.
Co Wy o tym sądzicie?
 

root

Nowicjusz
Nie wiem jak to jest bo nigdy nie dotykałem mokrej myszki :p ale facet sie chyba cieszy że podnieca dziewczynę. Zresztą jak sie ma wzwód w nieodpowiednim miejscu to też to trochę krępuje. Szczególnie jak sie jest w dresach na imprezie :p.
 

palusinka88

Nowicjusz
ja uwazam ze mokra myszka jest fajna:)ale nie do przesady:)wyobraz sobie co czuje twoj facet i co sobie mysli jak wklada ci reke tam...ze to na jego widok..ze sie nim podniecasz...a podczas stosunku to nawet chyba lepiej jesli jest troszke wilgotno niz ma byc sucho i sprawiac bol:)
a jesli cie to krepuje to kupuj sobie wkladeczki ktore beda wiekszosc wydzieliny wchlaniac:)
 

imperator

Cichy Podglądacz
mokra myszka jest fajna mam jedną i tą samą partnerkę i przynajmniej jak jej myszka jest mokra mi to sprawia przyjemność stosunek jest o wiele przyjemniejszy lub pyszna minetka :) jeśli wiemy i gdzieś idziemy i ma być miętowo i podniecająco to kobitka bierze cienką wkładkę

mnie osobiście mocno kręcą śluzy kobiece uwielbiam ten zapach i smak .
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Jak to mówią, nas podnieca co innego i was też. Jeśli twój facet nie unika zabaw oralnych albo nie robi tego "na odwal się" to to znaczy, że go to podnieca i koniec pieśni.
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Tez na poczatku czulam sie dziwnie, ale po rozmowie z moim chlopakiem stwierdzilam, ze to lubia, poza tym i tak mamy lepiej niz oni - wyobraz sobie miec wytrysk... Wtedy to musialabys sie krepowac... Moj chlopak na poczatku mial przed tym opory.
 

ParadoX

Cichy Podglądacz
Re: Wilgotna myszka

wstydliwa20 napisał:
... ale czy naprawdę jest przyjemnie wkładać rękę w majtki i czuć 'powódź'?

OOOO TAAAKKK :D

jak ja wyczuje że moja partnerka jest MOKRA i to bardzo to mnie tak naprawde ROZSADZA od wewnatrz podnieta :D :roll: :roll: :twisted:

ten śluz poprostu dziala podczas stosunku jak SMAR (z tego co wiem)
i nie widze nic przeciwko aby miec "wilgna myszke" w rekach :D
a z reszta my mezczyzni tez mamy taki "śluz" :wink: i wszyscy kwita :D :lol:
 

nakreconaparka

Cichy Podglądacz
Cześć Powiem tak jeżeli Cipka jest bardzo mokra to kobieta rozgrzana, czyli facet już dawno to kto się z Panów krępuje w takim momencie. Pomyślcie jak można wówczas wślizgnąć języczkiem zataczając od zewnątrz elipsy aż w końcu .... móc poczuć mokrą cipkę.
Mimo , iż moja narzeczona niechętnie niby daje, gdzie później się przyznaje że było zajeb.....cie :) Tylko za szybko by doszła i wstyd ją powstrzymywał. Pozdrawiam wszystkie Panie .
 

ZakazAnna

Nowicjusz
Większość mężczyzn podnieca mokra cipka bo to znaczy że są w stanie rozpalić kobietę.
Ja sama bardzo często jestem mokra i nie zawsze to zasługa mojego partnera ale jak tylko mu szepnę do ucha że jestem mokra jest na tyle podniecony że szuka odludnego miejsca aby to sprawdzić i choć na chwilę włożyć rękę w moje majtki
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Hej, koleżanki czy Wam nie przeszkadza to jak Wasza myszka robi się baaaaardzo mokra?
Ja wiem, że facetów to bardzo podnieca, w końcu dzieki nim tak się nam robi miło, ale czy naprawdę jest przyjemnie wkładać rękę w majtki i czuć 'powódź'? (to akurat pytanko dla panów :) )
Mnie to czasem krępuje i mimo, że miło mi z facetem to nie lubię czuć wilgoci między nogami.
To czasem przysparza dużo problemów, zwłaszcza jak robi się to akurat w nieodpowiednim momencie i miejscu.
Co Wy o tym sądzicie?
Przeszkadza jak się wydarzy w nieodpowiednim miejscu i czasie 🙈..
 
Mężczyzna

Not wisdom at all

Cichy Podglądacz
Ja bardzo lubię gdy kobieta ma mokra cipkę, im więcej soczku tym bardziej czuje podniecenie. Wiadomo, jak już ktoś wspomniał wcześniej, gdy zdarza się to w nieodpowiednim miejscu i czasie może być kłopotliwe dla samej Pani. To tak jak że wzwodem na plaży u Panów, niby wszystko ok a trochę głupio że coś sterczy 😊
 
J

Juhas

Guest
Ja bardzo lubię gdy kobieta ma mokra cipkę, im więcej soczku tym bardziej czuje podniecenie. Wiadomo, jak już ktoś wspomniał wcześniej, gdy zdarza się to w nieodpowiednim miejscu i czasie może być kłopotliwe dla samej Pani. To tak jak że wzwodem na plaży u Panów, niby wszystko ok a trochę głupio że coś sterczy 😊
Ja też bardzo lubię mokra szparke
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry