• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

NagrzanyBI$

Cichy Podglądacz
Moją fantazją jest sytuacja w której zostaje namówiony/zaproszony przez dojrzałego faceta (45+) do siebie lub hotelu i jestem tam baaardzo uległy i daje używanie facetowi.
 
Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
A ja mam fantazję z nauczycielką matematyki mojego synka. Pani matematyk, ale trochę taka w stylówce artystycznej, rysuje, gra w kapeli gotyckiego rocka. Zawsze fajnie ubrana, niby skromnie i jak na nauczycielkę niewyzywająco, ale na mnie działa jak magnes.
Wiem, że imprezuje i nieźle się bawi bo ją trochę podglądam na społecznościówkach. Mam zatem taką fantazję, że przeczyta mój wpis na tym forum i zorientuje się, że ojciec jej młodego ucznia, ten co łazi w koszulkach fajnych zespołów marzy by ją bzyknąć.
Czyta ten wpis i w poniedziałek daje mi zadanie z matmy do rozwiązania mówiąc, że nie jest na ocenę, ale dostane nagrodę jeśli się z nim uporam.
Ha, a że z matmy jestem debeściak to jej nic nie mówię i oddalam się z uśmieszkiem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry