• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
*Pani matematyczka, jeżeli już.
Matematyk jest rodzaju męskiego. Końcówka jednoznacznie o tym świadczy.
Co do nauczycielek, to zdarzało mi się fantazjować o anglistkach i jednej biolożce (z gimnazjum). Choć i tak nie miałbym jak tego zrealizować.
Cóż język polski to najtrudniejszy przedmiot w szkole, dobrze, ze stoisz na straży i chronisz nas przed gramatycznymi nazistami, do których jak widać również należę.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
To się świetnie składa, bo właśnie z kolegą szukamy Pani do parzenia kawy... 😬
To miłe, dzięki :p ale znalazłam chwilowo aż 3 bardzo fajnych chętnych do mojego trójkąta i sama przestaję się mieścić w moją własną wizję artystyczną i ilość boków ;)
 
Mężczyzna

UglyT

Cichy Podglądacz
To miłe, dzięki :p ale znalazłam chwilowo aż 3 bardzo fajnych chętnych do mojego trójkąta i aż sama przestaję się mieścić w wizję artystyczną i ilość boków ;)
Spoko, tylko pamiętaj żeby nie być pominiętą...😂🤣
To najgorsze...

Ps.
A kawę dobrą parzysz? 😊
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nie robiłam nic w tym kierunku, a partnerzy z mojego trójkąta hetero kmm unikali się jak ognia.
No i wcale się nie dziwię jeżeli panowie byli hetero. Co innego jeżeli byłby to trójkąt kkm...
Chociaż nie, wtedy panie mogłyby unikać się jak ognia... jeżeli byłyby hetero... Cholerka, zaplątałem się już w tej geometrii 😜
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Można być hetero i nie mieć problemu z tym aby się w trakcie posuwania kobiety przypadkiem o siebie otrzeć.
Przypadkiem to się można otrzeć o siebie w autobusie a nie wtedy gdy decydujemy się na trójkąt w którym będzie drugi facet. Wtedy to nie jest przypadek tylko coś co jest nieuniknione.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry