• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy jesteście zadowoleni ze swojego życia seksualnego ?

Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
A ja mam z żoną całkiem odmiennie. Nigdy nie miała orgazmu, sama nigdy nie próbowała się zadowalać i nie chce próbować. Chciałem jej dać tą przyjemność ale nie chce, mówi że jej to nie sprawia przyjemności. Ja mam na nią ochotę dziennie, ale niestety muszę obejść się smakiem.. Ma ktoś podobnie? Wątpię..
CS podobnego kiedyś miałem. Skończyło się rozstaniem, zmiana na inną kobietę.
Moja żona z powodu leków,stała się praktycznie aseksualna.
Nie czuje żadnej potrzeby,nie lubi (nie znośi) o tym rozmawiać.
Żyjemy jak w celibacie,a ja mam na nią ochotę 24/h.
I tak już mi zostanie do końca życia.
Jak cytowany pierwszy tekst, tak i z tego też mam swoje przeżycia.

Obecną partnerka bawiła się sam na sam z kobietą, był też kkm i mmk. Czasem się wzbrania mówiąc iż spróbowaliśmy i więcej nie, ale jak co do czego to chętnie idzie aby chociaż poznać druga stronę 😜

Odpowiednio dobrana kobietą to podstawa. A nie jest to tez proste niestety.. W naszym związku też bywa różnie, ale jeśli chodzi o seks do się uzupełniamy. Mimo iż są pewne niedociągnięcia, ale część można śmiało tolerować, a nad reszta wciąż pracujemy 😏
 
Mężczyzna

loopin997

Cichy Podglądacz
U mnie to trudny temat. Z żoną mi się nie chce, jest słabo, ale loda i rimming robi super. Miałem romans przez 5 lat i był ogień, spróbowałem chyba wszystkiego, wielogodzinny ostry sex. No teraz szukam następczyni, nie jest łatwo. Kochankę poznałem na sympatii, pisaliśmy przez parę miesięcy, aż napisała, że chce się spotkać. Po pięciu latach, chciała, żebym był wyłącznie dla niej, no i się rozstaliśmy. Nie zostawię rodziny, mam ważne powody.
 
Mężczyzna

loopin997

Cichy Podglądacz
Nie wiem jaki masz stosunek do zdrady, ale może spróbuj kogoś znaleźć na boku, są kobiety, które robią niesamowite rzeczy.
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
Niby ok, ale jednak czuję jakiś niedosyt i często wracam pamiecią do poprzedniej partnerki i tego jaki z nią osiągnąłem seksualny szczyt życia.
 
Mężczyzna

AlWe1

Cichy Podglądacz
Jest OK, choć oczywiście jest też tak, że nie da się uniknąć porównań z każdą inną poprzednią partnerką. Trzeba jednak patrzeć całościowo. Ja jestem zadowolony.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Nie. Nigdy nie uprawiałem seksu z uczuciem. Mechaniczne bara bara nie daje mi jakiejś mega satysfakcji. Możliwe że filmy xxx mnie uszkodziły i mam też deathgrip przez przyzwyczajenie się do ręki.
 
Kobieta

Soulmate86

Seks Praktykant
Tak 7/10.
Mamy odmienne temperamenty. Ja mogłabym codziennie, jemu tyle do szczęścia nie trzeba.
Poza tym mam dużo większe doświadczenie i mniejsze blokady przed brutalnością czy byciem uległa. On mimo wszystko jest dużo bardziej...waniliowy.
 
Mężczyzna

C_N

Nowicjusz
Tak 7/10.
Mamy odmienne temperamenty. Ja mogłabym codziennie, jemu tyle do szczęścia nie trzeba.
Poza tym mam dużo większe doświadczenie i mniejsze blokady przed brutalnością czy byciem uległa. On mimo wszystko jest dużo bardziej...waniliowy.
To jak sobie radzicie z tą rozbieżnością?
 
Mężczyzna

Kratos

Cichy Podglądacz
Tak 7/10.
Mamy odmienne temperamenty. Ja mogłabym codziennie, jemu tyle do szczęścia nie trzeba.
Poza tym mam dużo większe doświadczenie i mniejsze blokady przed brutalnością czy byciem uległa. On mimo wszystko jest dużo bardziej...waniliowy.
Musisz go nauczyć. Ja z natury jestem delikatny, ale moja partnerka nauczyla mnie jak lubi, mowila na przyklad ze jesli chce zeby jej było przyjemnie to mam byc ostrzejszy, drapała po plecach i tak dalej
 
Kobieta

Soulmate86

Seks Praktykant
Musisz go nauczyć. Ja z natury jestem delikatny, ale moja partnerka nauczyla mnie jak lubi, mowila na przyklad ze jesli chce zeby jej było przyjemnie to mam byc ostrzejszy, drapała po plecach i tak dalej
Mówiąc najbardziej delikatnie i zarazem nieskromnie: jestem ostatnią osobą której trzeba dawać rady w tematyce seksu.
Jesteśmy razem 6 lat. Jestem osobą która mówi wprost lub pokazuje dokładnie co i jak.
Nie każdy potrafi i chce być tym ostrym i dominującym. Tyle :)
 
Mężczyzna

Kratos

Cichy Podglądacz
Mówiąc najbardziej delikatnie i zarazem nieskromnie: jestem ostatnią osobą której trzeba dawać rady w tematyce seksu.
Jesteśmy razem 6 lat. Jestem osobą która mówi wprost lub pokazuje dokładnie co i jak.
Nie każdy potrafi i chce być tym ostrym i dominującym. Tyle :)
Jasne, nie chcialem urazić haha. Mowie tylko ze ja tez nie chcialem ale zostałem wziety podstepem i mnie sie udalo wytrenowac :p
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Ja nigdy nie będę usatysfakcjonowany....w żadnej sferze życia... To nie jest dobre i nic nas to nie poradzę.
 
Mężczyzna

tantraManiac

Seks Praktykant
Myślę, że jestem zadowolony :). Raczej realizujemy nasze fantazje seksualne. Wiadomo, ja jako facet mam ich więcej i są ona bardziej odważne, nie mniej moja Żona też czasem potrafi dać do pieca :). Oczywiście chciałbym, żeby to ona czasem wychodziła z różnymi inicjatywami (już nie raz o tym rozmawialiśmy, ale ona twiedzi, że nie umie, wstydzi się itp.). Podsumowując, im jesteśmy ze sobą dłużej i im jesteśmy starsi tym lepeiej dogadujemy się w sprawach seksulanych. Mogę zupełnie śmiało powiedzieć, że nasza seksualność wbiła na wyższy level, tzn. mamy świadomość, że dobry seks zaczyna się w głowie :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry