• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy jesteście zadowoleni ze swojego życia seksualnego ?

And

Nowicjusz
Zdecydowanie tak. Dawno temu ustaliliśmy że każde ma ma prawo na seks z innymi osobami. Ona uwielbia kobiety więc i ja na tym korzystam zaliczając jej koleżanki. Musi być na prawdę ważny powód aby danego dnia nie było seksu między nami. Szybki, dłuższy zawsze coś jest. Najlepszy oczywiście na urlopie bo wtedy jest dużo czasu i praktycznie nie wychodzimy z pokoju. Zresztą za tydzień zaczyna się nasz dwutygodniowy urlop, na który zabieramy jej koleżankę.
 
Mężczyzna

Nikram

Cichy Podglądacz
Ja również jestem zadowolony z mojego życia seksualnego. Wiadomo że są fantazje które chciało by się jeszcze spełnić i jest niekiedy niedosyt. Ale uważam że jeśli o całokształt chodzi jest dobrze 😁
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Ja nie. Mimo wszystko brakuje częstotliwość... Lubię długo i kilka razy pod rząd no chyba że pierwszy jest mega ostro to raz. Raz na dzień było by super ale zadowolił bym się 4 razy w tygodniu.
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Tak 7/10.
Mamy odmienne temperamenty. Ja mogłabym codziennie, jemu tyle do szczęścia nie trzeba.
Poza tym mam dużo większe doświadczenie i mniejsze blokady przed brutalnością czy byciem uległa. On mimo wszystko jest dużo bardziej...waniliowy.
Ja od czasu do czasu chciał bym mieć w łóżku taką ździrę z którą można było by zrobić o wiele więcej...
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie tak. I większa częstotliwość. Nie mówiąc o spełnianiu fantazji.
O Pani jak ja bym Panią i z Panią....
A powiedz mi jak rozmawiasz z koleżankami i się przed sobą wylewacie to jak z ich temperamentem do sexu ??? Moja żona ma niskie libido ostatnio żaliła się szwagierka że ona to by mogła raz w miesiącu jak tego słuchałem to powątpiewam w kobiece eldorado w temacie sexu.
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Jestem zadowolona, jestem kosmicznie zadowolona. Nie wiedziałam że można w ogóle się tak czuć. Czasami myślę, że to nielegalne. 😅
Seks codziennie, często więcej niż raz na dzień. Zawsze orgazm, często więcej niż raz. Cała otoczka, flirty, podgrzewanie atmosfery, poczucie że jest się pragnionym... Moje ulubione.
Ale oczywiście, do kolorowo być nie może... Wcześniej to była jakaś żenada, pasmo dziwnych podrygów, a nie seksu.
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Jestem zadowolona, jestem kosmicznie zadowolona. Nie wiedziałam że można w ogóle się tak czuć. Czasami myślę, że to nielegalne. 😅
Seks codziennie, często więcej niż raz na dzień. Zawsze orgazm, często więcej niż raz. Cała otoczka, flirty, podgrzewanie atmosfery, poczucie że jest się pragnionym... Moje ulubione.
Ale oczywiście, do kolorowo być nie może... Wcześniej to była jakaś żenada, pasmo dziwnych podrygów, a nie seksu.
To spytam jesteś tak szczęśliwa z jednym partnerem ( mężem) czy coś innego
 
Mężczyzna

Albodzione4

Cichy Podglądacz
Ja mam ambiwalentne uczucia. Z jednej strony jak to się mówi nie mam na co narzekać, bo uprawiam seks dość często. Z drugiej strony seks stał się dla mnie niewystarczający, z czego ona również zdaje sobie sprawę, z przyczyn niezależnych od nas, dla jasności.
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
To spytam jesteś tak szczęśliwa z jednym partnerem ( mężem) czy coś innego
Tak, z jednym.
Dla mnie bardzo ważne jest połączenie psychiczne, zrozumienie ciał, wychodzi nam to bardzo naturalnie. Ja podczas seksu nie jestem w stanie myśleć o innych rzeczach, wydaje mi się że nie myślę wcale. Tylko czuję.
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Tak, z jednym.
Dla mnie bardzo ważne jest połączenie psychiczne, zrozumienie ciał, wychodzi nam to bardzo naturalnie. Ja podczas seksu nie jestem w stanie myśleć o innych rzeczach, wydaje mi się że nie myślę wcale. Tylko czuję.
Czyli się dobrze dopasowaliście. Ja niestety zaufałem obecnej żonie i czekałem z sexem do ślubu i to była moja porażka. Niestety dla mnie zbyt rzadko. I za mało eksperymentów tylko monotonia 3 pozycję max 4 i było by tego na tyle. Lodzik nieestetyczny minetka nieestetyczna
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
To spytam jesteś tak szczęśliwa z jednym partnerem ( mężem) czy coś innego
A czemu wcześniej żenada inny facet ????
Jestem zadowolona, jestem kosmicznie zadowolona. Nie wiedziałam że można w ogóle się tak czuć. Czasami myślę, że to nielegalne. 😅
Seks codziennie, często więcej niż raz na dzień. Zawsze orgazm, często więcej niż raz. Cała otoczka, flirty, podgrzewanie atmosfery, poczucie że jest się pragnionym... Moje ulubione.
Ale oczywiście, do kolorowo być nie może... Wcześniej to była jakaś żenada, pasmo dziwnych podrygów, a nie seksu.
A czemu wcześniej to była żenada ??? Inny facet ???
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry