• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy jesteście zadowoleni ze swojego życia seksualnego ?

Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Czyli się dobrze dopasowaliście. Ja niestety zaufałem obecnej żonie i czekałem z sexem do ślubu i to była moja porażka. Niestety dla mnie zbyt rzadko. I za mało eksperymentów tylko monotonia 3 pozycję max 4 i było by tego na tyle. Lodzik nieestetyczny minetka nieestetyczna
Co znaczy nieestetyczny? Bo sorry, ale ja przy robieniu loda się zadławie, ślina mi poleci, kaszlnę... No to normalne.
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
A czemu wcześniej żenada inny facet ????

A czemu wcześniej to była żenada ??? Inny facet ???
Bo inni najwyraźniej nie mieli tego czegoś, nie sprawiali że czuję się tak seksowna, albo tego nie okazywali. Często myśleli tylko o swojej przyjemności, albo zamierali. Tacy, ahoj do przodu, czego to oni nie ruchali. A jak się ze mną umawiali, to nagle ani be, ani me, ani w łóżku nic specjalnego.
Nie wiem, z moim facetem wychodzi swobodnie, naturalnie, bez udawania, stresu i ja pasuje do niego, a on do mnie. Mówi że loda nigdy wcześniej nikt mu tak nie robił, że jest to mistrzostwo. Że kiedyś już myślał że to szczyt, a to nic w porównaniu do tego, jak ma teraz.
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Co znaczy nieestetyczny? Bo sorry, ale ja przy robieniu loda się zadławie, ślina mi poleci, kaszlnę... No to normalne.
No właśnie nie dla żony. Nie lubi brać do buzi ale też nie lubi minetki a robiłem nie raz innym kobietom i wiem co gdzie i jak i mimo że jęczy wygina się to jest to dla niej obrzydliwe. Dramat
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
No właśnie nie dla żony. Nie lubi brać do buzi ale też nie lubi minetki a robiłem nie raz innym kobietom i wiem co gdzie i jak i mimo że jęczy wygina się to jest to dla niej obrzydliwe. Dramat
Szczerze? Nie wierzę, tego nie da się zrobić inaczej. Nie wierzę, że ją to jakoś brzydzi. Prędzej sądzę, że to efekt wpajania nam do głowy od małego, że mamy być grzeczne, skromne, poukładane, czyste, nieświadome. Bo nam dziewczynkom, kobieta, nie wypada. To jest tak cholernie i żałosne przykre, mi tak to zepsuło życie. Dopóki nie ogarnęłam sama, że warto takie opinie mieć w dupie to byłam jak worek do boksowania dla innych.
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Taką mam żonę szkoda gadać. Miałem już parę kobiet na boku i wiem że sprzęt jest, słów na wiatr nie rzucam i u mnie to nie jest dwa razy do przodu i spodnie do góry. Tym bardziej że przy każdej kobiecie staram się tak żeby mnie zapamiętała na długo. Jedna nawet spytała czy może mnie polecić koleżance. Żona w łużku też jest spełniona ale co z tego tak jak pisałem 3 pozycję i to wystarczy.
 
Mężczyzna

Albodzione4

Cichy Podglądacz
Bo inni najwyraźniej nie mieli tego czegoś, nie sprawiali że czuję się tak seksowna, albo tego nie okazywali. Często myśleli tylko o swojej przyjemności, albo zamierali. Tacy, ahoj do przodu, czego to oni nie ruchali. A jak się ze mną umawiali, to nagle ani be, ani me, ani w łóżku nic specjalnego.
Nie wiem, z moim facetem wychodzi swobodnie, naturalnie, bez udawania, stresu i ja pasuje do niego, a on do mnie. Mówi że loda nigdy wcześniej nikt mu tak nie robił, że jest to mistrzostwo. Że kiedyś już myślał że to szczyt, a to nic w porównaniu do tego, jak ma teraz.
Ej no są mistrzowie klawiatury czy bajarze, którzy opowiadają co mają w głowach i może nawet chcieliby to zrealizować ale nie wiedzą jak.
Wbrew pozorom seks jest trudny jeśli się nie ma zacięcia. To jak z jazdą samochodem, jedna osoba wsiada za kółko i jedzie a kto inny musi długo ćwiczyć z instruktorem, zanim poczuje się pewnie na tyle żeby "wyjechać na miasto". A w głowie może mieć nawet setki godzin doświadczenia z Need For Speeda czy Colina McRey.
Natomiast w 100% zgodzę się z Tobą, że największym problemem jest brak potrzeby zaspokojenia drugiej osoby. Jeśli ktoś w czasie seksu myśli tylko o swoim orgaźmie to zawsze będzie to wychodzić mechanicznie.
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Ej no są mistrzowie klawiatury czy bajarze, którzy opowiadają co mają w głowach i może nawet chcieliby to zrealizować ale nie wiedzą jak.
Wbrew pozorom seks jest trudny jeśli się nie ma zacięcia. To jak z jazdą samochodem, jedna osoba wsiada za kółko i jedzie a kto inny musi długo ćwiczyć z instruktorem, zanim poczuje się pewnie na tyle żeby "wyjechać na miasto". A w głowie może mieć nawet setki godzin doświadczenia z Need For Speeda czy Colina McRey.
Natomiast w 100% zgodzę się z Tobą, że największym problemem jest brak potrzeby zaspokojenia drugiej osoby. Jeśli ktoś w czasie seksu myśli tylko o swoim orgaźmie to zawsze będzie to wychodzić mechanicznie.
Wiesz ja to tak krótko tutaj opisuje, bo jakbym miała każdego faceta osobno opisać, to by dnia nie wystarczyło.
Ale ogólnie z moim aktualnym partnerem, nigdy tak swobodnie, naturalnie i pewnie podczas seksu się nie czułam. A nasza bliższa znajomości, zaczęła się od seksu. Mieliśmy się przespać razem, potem raz na jakiś czas i cyk.. od pewnego czasu zaręczeni 😅
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Ja może w zaświatach będę kopulował z anielicami w moim życiu nic mnie dobrego już nie czeka już nawet nie mam nadziei która trzyma człowieka przy życiu.
 
Mężczyzna

Albodzione4

Cichy Podglądacz
Wiesz ja to tak krótko tutaj opisuje, bo jakbym miała każdego faceta osobno opisać, to by dnia nie wystarczyło.
Ale ogólnie z moim aktualnym partnerem, nigdy tak swobodnie, naturalnie i pewnie podczas seksu się nie czułam. A nasza bliższa znajomości, zaczęła się od seksu. Mieliśmy się przespać razem, potem raz na jakiś czas i cyk.. od pewnego czasu zaręczeni 😅
No i pięknie, aż miło czytać jak o tym piszesz, bo autentycznie czuć Twoją radość ze związku.
Fajnie, że tak dobrze Wam się układa. 😊
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Oceniam swojej życie seksualne na 2= (jak za dawnych czasów, dwa z dwoma minusami, dwa "na szynach"). Miałem w życiu to, na co sobie zapracowałem, na co sobie zasłużyłem.
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Jak to czemu? Każdy ma to, na co sobie zasłużył.
Każdy jest kowalem swojego losu, nawet jeśli nie dostał odpowiedniego młota.
Głupio gadasz na drodze każdego z nas stoją jakieś osoby i one albo Ci ułatwiają drogę albo nie. Albo Ci służą pomocą albo podkładają kłody pod nogi. Tak zgodzę się że jesteśmy kowalami Swojego losu a nie losu w którym dzielimy wspólnie z kimś. Choć bym się starał nie wiem jak to jak druga strona nie chce to co zrobisz sam porażkę przekujesz w sukces ??? Jak. Ja się tym nie martwię szukam kogoś kto ma podobną sytuację i będę szukał a na pewno znajdę kogoś kto też czuje że potrzebuje więcej sexu
 
Mężczyzna

Mouthshot

Seks Praktykant
Jak to czemu? Każdy ma to, na co sobie zasłużył.
Każdy jest kowalem swojego losu, nawet jeśli nie dostał odpowiedniego młota.
"Każdy jest kowalem własnego losu" - to bzdura wyssana z palca i bezmyślnie powtarzana, tak jak stwierdzenie "pieniądze szczęścia nie dają". "Możesz być kim chcesz, bo wszystko zależy od ciebie" to brednia, która nie bierze w ogóle pod uwagę tego, o czym zaraz powiem.

Nie każdy może być bogaty, nie każdy może zmienić swoje życie, czy inwalida nie może spełnić marzeń o byciu sportowcem bądź tancerzem. Ludzie mają debilną tendencję do upraszczania i przeinaczania wielu rzeczy, a w tym samego życia. Nie każdy dostał "identyczny młot do kucia swego losu", co tylko potwierdza, że to powiedzenie jest absurdalne!

My nie mamy wolnego wyboru i jesteśmy wrzuceni w wir życia, a to gdzie się znajdujemy decyduje o naszym losie. Nazwijcie to "przeznaczeniem" czy jakkolwiek inaczej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry