• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co poza lodem sprawia facetom przyjemność?

przedwczesnywytrysk

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam jak zaczyna delikatnie lize, podgryza..... Ale później musi się poddać i szalec: lizać i ssać jajka, mocno ssać a najbardziej lubię jak pluje na niego i zlizuje
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
ja osobiście lubię dotykać kobietę, a tym bardziej jak widzę, że odczuwa z tego przyjemność, tak powolutku i sukcesywnie...
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
A dla mnie delikatne pieszczenie sutkow i odbytu... To u mnie dwa najbardziej erogenne miejsca na ciele. Nie liczac oczywiscie penisa i jader ;)
 
Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Fantastycznie jak kobieta jest ubrana w obcisłą sukienkę i kusi samym swoim ciałem, tu spojrzenie żuci, tu trochę bardziej sypnie pośladki, złapie się za pierś. Jest taka niegrzeczna i zalotna. Generalnie tyle wystarczy żeby rozpalić, resztą to ja już się zajmę :)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie powiem, ze to co napisano wyżej sprawia mi nieziemska przyjemność, bo będzie to bzdura rodem z najtańszych oper mydlanych, bo to co wali mnie na kolana i to za każdym razem, nazywa się Jej wykrzywiana twarzą w orgazmie... Jest piekna. Jest prawdziwa.
Jej, a nie mojej.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Nie powiem, ze to co napisano wyżej sprawia mi nieziemska przyjemność, bo będzie to bzdura rodem z najtańszych oper mydlanych, bo to co wali mnie na kolana i to za każdym razem, nazywa się Jej wykrzywiana twarzą w orgazmie... Jest piekna. Jest prawdziwa.
Jej, a nie mojej.
Rozpalona kobieta do czerwoności, i wyraz twarzy o którym piszesz- bezcenne
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Masz racje, Jej twarz wykrzywia orgazmem jest najpiękniejszym widokiem na świecie! Najpiękniejszym!
I dla tego momentu warto żyć i warto powiedzieć Jej: kocham.
I szybko dodać, rozjebie cie na 44 strony świata 🙂
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Thighjob na różne sposoby i w różnych pozycjach.
 
L

lucyfer69

Guest
Ja uwielbiam jak mi kobieta masuje penisa. Czuję się taki zniewolony , ona określa tempo aż do wytrysku
 
Kobieta

Jolka42

Nowicjusz
Mi koleżanka mówiła że ma sprawdzony sposób - jak jej partner ma problem ze wstaniem hihihi to wkłada mu palec w tyłek i to ponoć zawsze skutkuje :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry