• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co poza lodem sprawia facetom przyjemność?

Amair

Cichy Podglądacz
A więc:

- lizanie odbytu,
- penis między ramieniem i korpusem (pod pachą),
- penis między udami lub łydkami,
- masturbacja stopami partnerki,
- przytulanie do siebie kobiety poprzez ściśnięcie jej nogami, podczas gdy pracuje ustami (no dobra, miało być bez loda... ;)),
- wszelkiego rodzaju klapsy pieszczące ją,
- sikanie,
- bicie penisem.
 
Ostatnia edycja:

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
A więc:

- lizanie odbytu,
- penis między ramieniem i korpusem (pod pachą),
- penis między udami lub łydkami,
- masturbacja stopami partnerki,
- przytulanie do siebie kobiety poprzez ściśnięcie jej nogami, podczas gdy pracuje ustami (no dobra, miało być bez loda... ;)),
- wszelkiego rodzaju klapsy pieszczące ją,
- sikanie,
- bicie penisem.

Pod pacha? Moze w dziure od drzewa? Tez bedzie przyjemnie, zapewniam. Mam nadzieje autorko ze nie znizysz sie do takiego poziomu i nie dasz do tego wykorzystac pachy...
Swoja droga co tam jest takiego ze sprawia przyjemnosc? To samo stopy czy uda lub lydki? Wtf????
 

Amair

Cichy Podglądacz
Wystarczy odrobina lubrykantu i jest bardzo przyjemnie. Wiele kobiet lubi bycie zdominowanymi, a nawet poniżanymi w łóżku. Proszą o to, a dżentelmen kobiecie nie odmawia... ;)
 

Marcelinka

Cichy Podglądacz
Wystarczy odrobina lubrykantu i jest bardzo przyjemnie. Wiele kobiet lubi bycie zdominowanymi, a nawet poniżanymi w łóżku. Proszą o to, a dżentelmen kobiecie nie odmawia... ;)

Nic dodać nic ująć :p kobiety tez (niektóre) lubią eksperymentować w łóżku (i nie tylko) i są otwarte na różne sposoby wzajemnego zaspokajania się. Mi osobiście nic nie daje większej przyjemności niż całkowite oddanie się partnerowi, kocham czuć się jak jego własność (tylko w sferze seksualnej, i tez nie zawsze bo każdy czasem potrzebuje tego romantycznego seksu).
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Wystarczy odrobina lubrykantu i jest bardzo przyjemnie. Wiele kobiet lubi bycie zdominowanymi, a nawet poniżanymi w łóżku. Proszą o to, a dżentelmen kobiecie nie odmawia... ;)

Nie watpie w to. Podejrzewam ze w cokolwiek wlozycie i bedzie bardzo przyjemnie, bardziej mnie zastanawia jak kobieta moze sobie dac wlozyc pod.... pache. Matko, nie wierze ze sa takie ktore sie na to zgadzaja. Zadne oddanie partnerowi, co ma dominacja do tego, seks z pacha jest smieszny i tyle. Swoja droga wystarczy wam byle jaki kontakt ze skora, pocieranie nawet o jakas pache a daje wam przyjemnosc, a my sie tak wysilamy zeby ustami zrobic dobrze, po co to jak wystarczy pache troche nawilzyc :D
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam hand-joba z oliwką w wykonaniu kobiety. Leżąc na stole do masażu, z zakrytymi oczami, przy nastrojowej muzyce. Dla mnie blow-job może nie istnieć.

Ahah i czemu mnie to nie dziwi. Z tym ze Ty jestes jeszcze wyjatkiem, wolisz hand job nawet od lodzika. Od seksu to wiadomo ale ze od lodzika. Tu juz zaskoczenie :) widzicie kobietki, tak jak wspominalam wczesniej Hand job!! Napewno juz zauwazylyscie ze zaden o seksie nie wspomnial :p mam nadzieje ze wyciagacie wnioski na bierzaco :p lubie kiedy jednak wychodzi, ze mialam racje :D
Ale spokojnie o hand job juz wiemy, nic oryginalnego.
 
A

Anika

Guest
Zuzunka,a robiłaś kiedyś ukochanemu masaż penisa? Taki na mokro, z oliwką właśnie lub innym nawilżaczem, relaksujący jak opisuje kolega wyżej. Mężczyzna kładzie się i całkowicie poddaje się ruchom twoich rąk, a ty dawkujesz przyjemność raz deliakatnie a raz mocno, nie przestajesz obserwując jak rośnie podniecenie a Twoje ruchy doprowadzają go do szaleństwa i wreszcie do długo oczekiwanego wytrysku o który już prawie błaga...
Zrobiłaś to kiedykolwiek jako odmianę od tradycyjnego seksu albo preludium do właściwej zabawy?
Nie sądzę, aczkolwiek może się mylę ;)
Niemniej gorąco polecam, głównie z tego względu, że erotyka nie jest monotematyczna i jednoskładnikowa, lecz zawiera szeroki wachlarz doznań. Jednak by po nie sięgnąć, trzeba wykazać się też odrobiną fantazji i chęci, by odejść od utartych schematów jakimi jest na przyklad sprowadzanie seksu do stosunku i niczego więcej. Tak Zuzunka, handjob jest wspaniały! :)
 
Twoje ruchy doprowadzają go do szaleństwa i wreszcie do długo oczekiwanego wytrysku o który już prawie błaga...
Masaż lingam - zrobienie czegoś takiego nie jest łatwe, wymaga to wprawy - Nie miałbym nic przeciwko temu gdyby moja partnerka zrobiła kurs, miała praktyki "na żywych instrumentach" - bo tylko takie mają sens - i sprawiła mi 100% rozkosz. Robienie loda jest przereklamowane i nie każdy facet to lubi. Ja gdy podaje dziewczynie członka do ust, to tylko dla okazania mi przez nią uległości/zaufania wobec mnie. Wracając do hand-joba, jeszcze lepiej pod sam koniec, gdy całe ciało pulsuję a członek jest tuż tuż u apogeum, kobieta w subtelny i niezwykłe czuły sposób przerywa, przytula się nagim ciałem mówiąc: "Koniec na dzisiaj, wytrzymaj do jutra, nie możesz nawet dotknąć członka, jak Ci na mnie zależy i szanujesz mnie oraz rozkosz jaką Ci zadałam"...
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
W to ze hand job jest dla Panow wspanialy juz nie watpie. Czy tak robilam- oczywiscie. Wbrew pozorom klasyczny stosunek inicjuje najrzadziej, bardziej parterowi na tym zalezy. Duzo osob tutaj uswiadomilo mnie jaki szczegolnie rodzaj masazu faceci kochaja, wiemy ze raczka, piersi czy usta sa nr.1 takze nie ma mowy o katowaniu tradycyjnym nudnym seksem. Zadna frajda dla panow.
A tak powazniej to nie kwestia braku fantazji a moze zbyt emocjonalnego podejscia do sprawy bo dla mnie seks to cos wiecej niz tylko robienie dobrze facetowi. Czy w ogole robienia sobie dobrze.

Z tym ze tutaj mamy kolejnego fetyszyste hand job, jak widac to jest ulubiona forma stymulacji panow. Nie znam faceta ktory nie lubi seksu oralnego i woli hand job. Tzn teraz juz znam :D
 
Zuzanka, jeżeli zmierzasz do masturbacji, to ostatni raz robiłem to 17 lat temu gdy byłem nastolatkiem i miałem 15 lat. Bywało że i 2 lata nie uprawiałem seksu a dotykanie mojego członka przeze mnie dotyczyło tylko mycia i robiłem to w taki sposób by nie odczuwać przyjemności...

Nie mam na myśli byle jakiego zwalenie konia tylko sztukę kobiecych dłoni, tak wolę takie pieszczoty od blow-joba, gdyż zawierają pewne ograniczenie, kobieta sprawia rozkosz nie biorąc do ust... Seks oralny kocham! Ale tylko jako strona aktywna - minetka + rimming - ZAWSZE!

Widać że z bardzo typowymi facetami miałaś do czynienia przez sporo może Cię zaskoczyć, nie każdy jest taki sam - ja jestem bardzo nietypowy, ale wolę być taki niż jak 1.000.000 innych facetów, bo jestem sobą!
 

ttorun83

Seks Praktykant
Pieszczoty rączką a właściwie rączkami :) jedna pieści penisa a paluszek drugiej pieści wnętrze ;) super przeżycie.
 
Oczywiście że kobieta pobudza mi prostatę w tym czasie, naoliwionymi dłońmi - to jest nieodzowna części masażu, bez wsuwania palców tam to nie to samo, zawsze przy takim masażu miałem palce wsuwane w odbyt, nie wyobrażam sobie lingam bez tego! ... Niesamowicie potęguję to doznania. Przecież z kobietą to nie ujma! Poza tym to bardzo zdrowe dla członka i zdrowia mężczyzny.

No i mój piercing - frenum - dodaje mi doznań przy tych pieszczotach, gdy kobieta pociąga za niego. Planuję więcej kolczyków w penisie, by wypróbować ich zalety!
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
- - - Zaktualizowano - - -

Pieszczoty rączką a właściwie rączkami :) jedna pieści penisa a paluszek drugiej pieści wnętrze ;) super przeżycie.

Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi ale nie dziwi mnie ze taka przewaga jest dla raczki. W koncu tam gdzie ciasniej to i przyjemniej.

ShortHairedGirlsFan- nie kazdy jest tak sam to jednak wiekszosc preferuje prace reczne. Nawet jesli samemu tego nie robisz to jest wielbicielem kobiecych dloni. Co za roznica :eek:
 
- - - Zaktualizowano - - -



Nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi ale nie dziwi mnie ze taka przewaga jest dla raczki. W koncu tam gdzie ciasniej to i przyjemniej.

ShortHairedGirlsFan- nie kazdy jest tak sam to jednak wiekszosc preferuje prace reczne. Nawet jesli samemu tego nie robisz to jest wielbicielem kobiecych dloni. Co za roznica :eek:
Przepraszam że pisałem per Ty! Pani Zuzanno, dłonie kobiece to jest jednak coś innego niż własna dłoń. To tak samo jak by Pani napisała o seksie analnym "Jaka różnica pupa chłopaka czy dziewczyny" - a jednak jest różnica i sądzę że każdy facet hetero się ze mną zgodzi.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Nie mialam na mysli takiej roznicy. Bardziej co z tego ze sie nie masturbujesz, nie zaprzestales bo prace reczne nie sa jakies nadzwyczajnie przyjemnie tylko dlatego ze wolisz gdy kobieta to robi. Nie zmienia to faktu ze nic na was tak nie dziala jak masturbacja dlonia. W skrocie.
 

zagadkowy

Nowicjusz
Dokładnie - kobiece palce nie tylko są wg mnie najbardziej zmysłowe, ale też dają zdecydowanie największe możliwości. Obojętnie, czy mężczyźni lubią być w ten sposób "zaspokajani", czy też traktowane jest to jako rodzaj dominacji (np. gdy kobieta próbuje mężczyznę doprowadzić do orgazmu, a on próbuje się jak najdłużej bronić), to zawsze dłonie są najlepsze. Usta jakoś mi się wyjątkowo źle kojarzą, z upokarzaniem się przez kobietę, a po drugie bałbym się jej zębów:) I ogólnie jakoś dziwnie mi się kojarzy jej głowa między moimi nogami. Fizycznie to może być przyjemne doznanie, jak i np. masturbacja, ale tak jak napisała Zuzanka, kobieca dłoń jest niezastąpiona i daje poczucie takiej "kontroli sytuacji".
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry