• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Środki na obniżenie popędu seksualnego?

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
No wiesz co, za takie coś to powinna Cię zostawić i jeszcze ją zmuszasz na swoje fanaberie ...
Gdyby była niezadowolona to zapewne by mnie zostawiła. Związek nie jest więzieniem i jestem zdania że jest nam z kimś źle i mamy się męczyć całe życie to lepiej się rozstać. Ja niestety mam bardzo smutny nawyk mówienia to co myślę zamiast tego co ktoś chce usłyszeć i ona dobrze o tym wie.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
To nie tak że się zmusza. Jak porozmawialiśmy to sama przyznała ze zaczęło być nijak. Staramy się wzajemnie realizować jakieś swoje pomysły seksualne. Najwięcej jednak zmienił fakt że teraz oboje otwarcie mówimy o tym na co mamy ochotę i co nam chodzi po głowie.
Trza tak było od razu pisać. Nie mam tego problemu. Mimo dużego stażu w małżeństwie nadal działam na małża.
 

Monte1313

Cichy Podglądacz
Czyli jednak rozmowa.... Więc chyba będzie trzeba skorzystać z jakiej poradni. Bo niekiedy ciężko przełamać lody i powiedzieć co na sercu leży.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Z takim problemem jaki masz boryka się naprawdę wielu moich kumpli. Kilku powiedziało mi że gdyby wystartowali z takimi takstami jak ja do swoich żon to byłoby to równoznaczne ze złożeniem papierów rozwodowych. Część z nich się męczy i brnie w tym, inni porozmawiali ze swoimi połówkami tak jak ja ale są i tacy którzy żonom mówią że są wspaniałe a na boku robią swoje. To co ty zrobisz zależy tylko od ciebie bo to ty poniesiesz konsekwencje. Sam najlepiej powinieneś wiedzieć jakie macie relacje. Mi wydaje się jednak ze jeżeli tobie na kimś zależy to wtedy chcesz sprawić mu przyjemność i nie z musu czy obowiązku ale dlatego że sprawienie tej osobie przyjemności sprawia ją i tobie.
 

Monte1313

Cichy Podglądacz
Mądrze prawisz. Oczywiście chce sprawiać przyjemność mojej partnerce każdego dnia. Wiem, że związek powinien opierać się na wzajemnym szacunku do siebie. Ale chciałbym również doczekać takiego dnia w którym to obie strony się starają wzajemnie a nie tylko ja
 
Mężczyzna

Wojtek40

Cichy Podglądacz
Lekarstwem ta meski poped jest kobieta ktora potrafi o niego zadbac. Dojechac na maksa.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Zaczynamy od tego, że nie jestem już młody, więc większość kobiet odpada (te z małym biustem, bardzo i ekstremalnie otyłe, zaniedbane).
Dojdzie do tego samoświadomość, że to ja szukałem seksu z kobietami, a nie one ze mną. Samoświadomość absurdu tej sytuacji, kierowania się instynktem, a nie do końca rozumem. Co więcej, te partnerki, które miałem, już nie spełniałyby moich kryteriów (ani teraz, ani gdy były moimi partnerkami).
No i jeszcze fakt, że nic dobrego w życiu mnie już nie czeka.
Piosenka wieńczy rozważania.

 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Zaczynamy od tego, że nie jestem już młody, więc większość kobiet odpada (te z małym biustem, bardzo i ekstremalnie otyłe, zaniedbane).
Dojdzie do tego samoświadomość, że to ja szukałem seksu z kobietami, a nie one ze mną. Samoświadomość absurdu tej sytuacji, kierowania się instynktem, a nie do końca rozumem. Co więcej, te partnerki, które miałem, już nie spełniałyby moich kryteriów (ani teraz, ani gdy były moimi partnerkami).
No i jeszcze fakt, że nic dobrego w życiu mnie już nie czeka.
Piosenka wieńczy rozważania.
Moja ulubiona piosenka z "Życie Briana" 😁
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Przeanalizuj owe telewizyjne "dobro" w odniesieniu do realu, ze swiadomoscia, ze to piwrwsze jest tylko i wylacznie fikcja filmowa.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Najłatwiej obniżyć popęd poprzez uświadomienie sobie, że kobiety cię nie pożądają.
A jeśli cię (w tym również mię) nie pożądają, to popęd seksualny do niczego potrzebny nam (to jest zdecydowanej większości facetów) nie jest. 😁
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Samoświadomość jest elementem osobistego rozwoju. Żadne farmaceutyki nie są już wtedy potrzebne. Terapia poznawcza prowadzona nawet samodzielnie może być równie skuteczna co farmakoterapia. Oczywiście nie w każdym przypadku, ale w zakresie obniżenia zbędnego popędu warto spróbować.
 

Bjslover

Erotoman
Samoświadomość jest elementem osobistego rozwoju. Żadne farmaceutyki nie są już wtedy potrzebne. Terapia poznawcza prowadzona nawet samodzielnie może być równie skuteczna co farmakoterapia. Oczywiście nie w każdym przypadku, ale w zakresie obniżenia zbędnego popędu warto spróbować.
Hmmm w jakim kierunku sie rozwijasz jesli jedyne co widze to totalne chowanie sie za pogladem ze jestes "beznadziejny", "bez szans" a jeszcze przy okazji wrzucasz do tego dziwnego worka wiekszosc facetow?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry