• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Środki na przedwczesny wytrysk

Mężczyzna

Kotelak

Cichy Podglądacz
Witam. Mam pytanie.
Stosując prezerwatywy lub żele ( maści ) przedłuzające stosunek wiadomo znieczulam członek ale mam pytanie czy jeśli dochodzi do stosunku to maść lub zel który wtarłem w członka nie spowoduje tez znieczulenia pochwy u partnerki ?
Ostatnio zastosowałem prezerwatywe durex performa. Ona ma srodku środek opóżniający wytrysk. Czy jak po np. 3 minutach zdejme prezerwatywe i wejdę w partnerke to też przenoszę na jej scianki ten środek ?
Za odpowiedz z góry dziekuję gdyż nie chcce by moja partnerka przezemnie miała słabe doznania.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Nie powinno być takiego problemu. Chociaż nie wiem jak to będzie w przypadku Durex performa. NIe stosowałem tych prezerwatyw. Jesli krem się całkowicie wchłonie to nie podziała na partnerkę. Jesli jednak jest to maziste to faktycznie moze ją znieczulić.
Generalnie polecałbym coś innego:

chusteczki Orgasm control
ewentualnie spray z tej samej serii

Nie jest to prezerwatywa, a działanie miewa o wiele lepsze.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Z tego co wiem to raczej nie dostanie się ich niestety stacjonarnie. Jedynie stacjonarnie w sklepach intymnosc, ale sklepy są jedynie w Warszawie (na ich stronie są adresy) Zamawiałem ostatnio przez internet. Niestety nie są tak dostępne jak prezerwatywy, co mnie w sumie troche dziwi bo jest to wygodniejsze i bardziej wydajne.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry