• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Naturalne środki na erekcję

Mężczyzna

povlo

Cichy Podglądacz
Panowie szukam środków na poprawę potencji ale takch naturalnych. Nie chciałbym zaczynac od viagry Szczegolnie,że mam 23 lata :(
 
Mężczyzna

cudanakiju

Cichy Podglądacz
Jak wyżej kolega napisał, dieta, ruch, najlepiej ciężary, białko,cynk na testosteron, no i może arginina i cytrulina. Szeroko stosowane w tabletach na powiększanie i w odżywkach dla siłaczy, z korzenia nie zrobią dębu ale polepszą ukrwienie a z tym i erekcję
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Ruch, brak fajek (jeżeli dotyczy), odstawienie alkoholu (jeżeli dotyczy), a jako klamra spinająca całość to wyrozumiała kobieta.
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Jak wyżej kolega napisał, dieta, ruch, najlepiej ciężary, białko,cynk na testosteron, no i może arginina i cytrulina. Szeroko stosowane w tabletach na powiększanie i w odżywkach dla siłaczy, z korzenia nie zrobią dębu ale polepszą ukrwienie a z tym i erekcję
Beta alanina i wszystko super napisane napewno erekcja i chęci się poprawia jak ja zaczynam cykl treningowy i suplementację jak kolega powiedział to ciężko zapanować nad przyrodzeniem
 
Mężczyzna

azawad

Cichy Podglądacz
Często masz takie problemy> Od jakiego czasu? Robileś sobie badania? Napisz trochę więcej w tej sprawie to łatwiej bedzie CI doradzić. Jesli chodzi o ziołowe tabletki to na pewno cum on, ewentualnie polecane są jeszcze penis complete,aczkolwiek sam nie ogę o nich wiele napisać ze swojego doświadczenia bo ich nie brałem . Za to cum on tak i jestem z nich zadowolony
 
Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Polecam ćwiczenia oporowe, tj przysiady, martwy ciąg. Jest udowodnione, że ciężkie ćwiczenia, z dużymi ciężarami (relatywnie) znacząco wpływają na ilość testosteronu.
 
Mężczyzna

povlo

Cichy Podglądacz
Mam od czasu do czasu ale coraz częściej. I to nie wiem z jakiego powodu bo pojawiaja się z niczego. Badania robiłem, testosteron również chociaz chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum. Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?
 

rozzz

Seks Praktykant
Zalezy od osoby oraz od typu tabletek. Po takim Viamenie efekt jest praktycznie od razu. Tabletki są dość mocne pomimo ziołowego składu,tak wiec moja mała rada: jak sobie je kupisz to najlepiej jakbyś wziął pół tabletki tak aby zobaczyć jak na nie reagujesz.
 
Mężczyzna

Barczys

Cichy Podglądacz
Brałem i Viamen i cum on i kilka innych ale tak jak osoba powyżej polecam zamówienie Viamena na początek. Najlepsze i w sumie najmocniejsze ziołowe tableki na potencje jakie sa dostępne w sklepach.
 
Mężczyzna

Khonda

Cichy Podglądacz
W takim wieku najlepiej zacząć od diety i ruchu, a jak to nie pomoże zostaje seksuolog. Sildenafil to ostateczność dla starych chłopów.
Czemu ostateczność? Tadalafil jest też konkurencja może kolega bierze jakieś leki które obniżają mu libido, erekcja itp
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Mam od czasu do czasu ale coraz częściej. I to nie wiem z jakiego powodu bo pojawiaja się z niczego. Badania robiłem, testosteron również chociaz chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum. Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?
Skoro ewidentnie masz już problem to nie znając jego genezy takimi nawet ziołowymi specyfikami możesz sobie zrobić ten problem jeszcze większy.
Zamiast tuszować objawy wylecz przyczynę, bo niestający fiut w takim wieku to w najlepszym przypadku zaniedbanie fizyczne, albo duża ilość stresu. W najgorszym organizm daje ci giga czerwoną lampkę ostrzegawczą, że masz poważne problemy kardiologiczne.
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
No ja zamawialem w kilku sklepach w sieci. Nie na allegro ale w takich wiekszych srpawdzonych sklepach ( szukam tam gdzie jest najtaniej).
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Czemu ostateczność?
Ponieważ ma sporo przeciwwskazań. Do tego jest prawdopodobne, że wszystkie skutki uboczne, szczególnie długoterminowe, jeszcze nie są znane.
Przykładem niech będzie popularny paracetamol - zwiększa szansę rozwoju autyzmu i ADHD u dzieci, których matki w ciąży przyjmowały ten lek. A przecież jest już dostępny 70 lat na rynku i dopiero 5 lat temu wykryto tę zależność (do tego czasu był uważany jako bezpieczny przy ciąży). Dlatego, między innymi, ogólnie wszelkiego rodzaju farmaceutyki uważam za ostateczność. Mamy wystarczająco dużo syfu w żywności, wodzie, czy powietrzu żeby jeszcze sobie niepotrzebnie dokładać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry