• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Naturalne środki na poprawę erekcji

Mężczyzna

herodon

Cichy Podglądacz
Panowie szukam środków na poprawę potencji ale takch naturalnych. Nie chciałbym zaczynac od viagry Szczegolnie,że mam 23 lata :(
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Często masz takie problemy> Od jakiego czasu? Robileś sobie badania? Napisz trochę więcej w tej sprawie to łatwiej bedzie CI doradzić.Jesli chodzi o ziołowe tabletki to na pewno Viamen , ewentualnie polecane są jeszcze cum on, aczkolwiek sam nie ogę o nich wiele napisać ze swojego doświadczenia bo ich nie brałem . Za to Viamen tak i jestem z nich zadowolony.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Spróbuj suplementować ashwagandhe z jak największą ilością witanolidów, cynk, magnez, b6 czyli ZMA lub ZMB, zadbaj o sen, jeśli palisz to ogranicz lub postaraj się rzucić i tak samo z piciem. Dodatkowo sen minimum 8h na dobę, chociaż każdy inaczej potrzebuje. Jak będzie mało to dorzuć tribulus (nie z mixem tylko sam czysty suplement). W tym wieku powinno spokojnie wystarczyć, jeśli nie to lekarz i pełna morfologia. Ja biorę suple z samego początku listy regularnie, codziennie budzę się ze sztywnym i ochota na seks jest duża.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Spróbuj suplementować ashwagandhe z jak największą ilością witanolidów, cynk, magnez, b6 czyli ZMA lub ZMB, zadbaj o sen, jeśli palisz to ogranicz lub postaraj się rzucić i tak samo z piciem. Dodatkowo sen minimum 8h na dobę, chociaż każdy inaczej potrzebuje. Jak będzie mało to dorzuć tribulus (nie z mixem tylko sam czysty suplement). W tym wieku powinno spokojnie wystarczyć, jeśli nie to lekarz i pełna morfologia. Ja biorę suple z samego początku listy regularnie, codziennie budzę się ze sztywnym i ochota na seks jest duża.
Suple? Co Ty po 70 tce jesteś?
 
Mężczyzna

herodon

Cichy Podglądacz
Mam od czasu do czasu ale coraz częściej. I to nie wiem z jakiego powodu bo pojawiaja się z niczego. Badania robiłem, testosteron również chociaz chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum. Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum. Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?
Bardzo zła kolejność. Bardzo.
Najpierw rewizja stylu życia, stres, dieta, używki, brak ruchu. Potem lekarz. A dopiero potem cokolwiek farmaceutycznego.
Już nie raz pisałem - w wieku 23 lat weźmiesz pigułę, stanie Ci, potem bez piguły nie stanie i wmówisz sobie, że bez pigulek nie ma szans. I narobisz sobie bałaganu.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
To akurat nie są leki, a naturalna suplementacja i witaminy. Spośród moich znajomych, którzy dbają o siebie - suplementują powyższe i wszystko jest ok.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Mam od czasu do czasu ale coraz częściej. I to nie wiem z jakiego powodu bo pojawiaja się z niczego. Badania robiłem, testosteron również chociaz chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum. Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?
Z każdą partnerką?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Badania robiłem,
Tzn. jakie badania? Profil lipidowy też sprawdzałeś? Tzn. cholesterol LDL i trójglicerydy?
Zły wpływ na profil lipidowy mają m.in. wspomniane przez @dario_a_z używki, a także niedostateczna ilość aktywności fizycznej.
Problemy ze wzwodem najczęściej wskazują na inne problemy zdrowotne, od stresu po choroby sercowo-naczyniowe.
Stres z kolei wiąże się ze zwiększonym wydzielaniem kortyzolu.
Zarówno stres, jak i nieoptymalny profil lipidowy, wywierają zły wpływ na potencję. I nie tylko.
Na organizm trzeba patrzeć jak na całość, jak na zbiór naczyń połączonych.
Jeden aspekt nie domaga, to oznacza, że coś jest nie tak również w innych.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Tzn. jakie badania? Profil lipidowy też sprawdzałeś? Tzn. cholesterol LDL i trójglicerydy?
Zły wpływ na profil lipidowy mają m.in. wspomniane przez @dario_a_z używki, a także niedostateczna ilość aktywności fizycznej.
Problemy ze wzwodem najczęściej wskazują na inne problemy zdrowotne, od stresu po choroby sercowo-naczyniowe.
Stres z kolei wiąże się ze zwiększonym wydzielaniem kortyzolu.
Zarówno stres, jak i nieoptymalny profil lipidowy, wywierają zły wpływ na potencję. I nie tylko.
Na organizm trzeba patrzeć jak na całość, jak na zbiór naczyń połączonych.
Jeden aspekt nie domaga, to oznacza, że coś jest nie tak również w innych.
Czemu w głowie mu mieszasz. Czy jestes lekarzem?
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
 
Mężczyzna

Jagczy

Cichy Podglądacz
Zalezy od osoby oraz od typu tabletek. Po Penis complete w sumie od razu powinieneś widzieć rezultat jednak im dłuzej bierzesz tym jest lepiej (dobrze jest brać codziennie oraz regularnie).
 
Mężczyzna

marekg

Cichy Podglądacz
Brałem i cum on i viamen i kilka innych ale tak jak osoba powyżej polecam zamówienie Viamen na początek. Najlepsze i w sumie najmocniejsze ziołowe tableki na potencje jakie sa dostępne w sklepach.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Brałem i cum on i viamen i kilka innych ale tak jak osoba powyżej polecam zamówienie Viamen na początek. Najlepsze i w sumie najmocniejsze ziołowe tableki na potencje jakie sa dostępne w sklepach.
A tak naturalnie, bez wspomagaczy? Przecież jeśli podnieca Cię partnerka, to zawsze stanie. Nie pamietam, by jakiemukolwiek mojemu partnerowi nie chciał. Jak były jakieś problemy to po prostu obciągałam w taki sposób i tyle czasu, aż były twarde
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry