• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sapioseksualizm

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Sapioseksualizm to termin, który ma po prostu tuszować bądź tłumaczyć ograniczone libido czy też po prostu aseksualność, a przecież ona w ogóle tego nie wymaga.
Jak czegoś nie rozumiesz, to nie znaczy, że to nie istnieje.

Nie wyobrażam sobie seksu z kobietą, która w moim odczuciu jest ograniczona umysłowo. To trochę jakbym miał uprawiać seks z innym gatunkiem, czyli 🤮. Libido i możliwości mam niemałe, o czym dowiedziałem się w zasadzie od płci pięknej, bo kiedyś nie uważałem się za kogoś odbiegającego od normy w tym zakresie, a jeżeli już, to w drugą stronę 😝.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Jak czegoś nie rozumiesz, to nie znaczy, że to nie istnieje.

Nie wyobrażam sobie seksu z kobietą, która w moim odczuciu jest ograniczona umysłowo. To trochę jakbym miał uprawiać seks z innym gatunkiem, czyli 🤮. Libido i możliwości mam niemałe, o czym dowiedziałem się w zasadzie od płci pięknej, bo kiedyś nie uważałem się za kogoś odbiegającego od normy w tym zakresie, a jeżeli już, to w drugą stronę 😝.
Uważam ten termin po prostu za zbędny, niczego nowego nie nazywa, nie definiuje.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry