• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Dzisiaj zdarzyło mi się dwa razy i za pierwszym razem, fantazjowałem o przyjaciółce, która lubi chodzić w samej sukience. Kochaliśmy się w parku na moście, pod którym szumiał strumyk. Wchodziłem w nią od tyłu, a jej jęki rozchodziły się po okolicy.
Drugi, to fantazjowałem o tym, jak z żoną poszliśmy na nagą plażę i nieznajomy nakładał olejek na plecy, pupę, nogi mojej żony, później zajął się szyją, piersiami, brzuchem i bardzo dokładnym masażem cipki, a że ludzi nie było za dużo i żona wyraziła dużą inicjatywę, zerżnął ją od tyłu, gdy ona robiła mi loda.
 
Mężczyzna

slopebody

Cichy Podglądacz
O mojej sąsiadce 60+ jak klęczę przed nią i pieszczę jej dziurki, zwykła przeciętna kobieta gospodyni, a tak mnie kręci że jak tylko ja widzę to pala od razu staje
 
Mężczyzna

30typutwink

Cichy Podglądacz
Ostatnio fantazjuje trochę o sąsiadach ale takich milf/granny całkiem zgrabnych z dużym tyłkiem, która'e jak schodzę po klatce nasłuchuje czy idę i nagle otwiera drzwi i prosi o pomoc, trochę się spieszę ale jak zwykle znajdę chwilę. Wchodzę męża nie ma ona w sukience do kolan wspomina coś o kolanku pod zlewem, a więc nurkuje tam kładąc się na plecach, trochę wody jest ale jak by ktoś po prostu ochlapał celowo szafkę. Ona wtedy wchodzi na mnie roz krokiem na wysokości klatki piersiowej przykuca podciągając spódnicę, wtedy dostrzegam, że nie ma majtek, cipka jest trochę owłosiona, dość duże wargi sromowe spoglądają na mnie widać, że trochę już przeszły w życiu. Mówię, że chyba wszystko w porządku próbując dokręcić syfon sugerując, że może się poluzował nie opuszczając wzroku z tej pięknej cipy, pała mi zaczyna stawać, a ja nie długo myśląc przesuwam się bezpośrednio twarzą pod nią lekko unosząc głowę zahaczając nosem o jej srom biorąc głęboki wdech jak pachnie. Ewidentnie się przygotowała głównie czuć płyn do higieny ale przebija się przyjemny zapach jej otworu. Nie wiele myśląc rzucam: chyba jest tu coś ważniejszego do roboty, proszę usiąść. I chwytając się ud przyciągam ja na moją twarz pakując język prosto w odstającego między wargami łechtaczki, zasysając ja w całości i jeździć językiem po całej długości wsuwając język co jakiś czas w pochwę... Cdn
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Ja fantazjuję o....
Albo lepiej nie powiem. Nie ma takiej kobiety która by wdała się w taką fantazje. Fantazje nie do spełnienia w rzeczywistości.
 
Mężczyzna

ulegly

Cichy Podglądacz
Ja fantazjuję o kobiecie która zmusza mnie do sexu z innym mężczyzną. Takie force bi. Jestem poniżany, wyśmiewany i muszę mu robić różne rzeczy. Wszystko co mi każą.
 
Mężczyzna

masturb.

Nowicjusz
Ja ostatnio wyobrazalem sobie, że robię to z kolegą od masturbacji, doprowadzam go, a jego ciepła sperma spływa mi po ręce, a on chce jeszcze..
 
Mężczyzna

Chytry3

Seks Praktykant
Mi ostatnio wpadła na myśl sąsiadka z naprzeciwka. Dobra petarda z niej, a jej partner w delegację wyjeżdża często✌️ tylko czekam aż o pomoc poprosi 😛
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry