• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
Fantazjowałem o moim koledze i jego dziewczynie, wyjechaliśmy za granicę do pracy i jestem ich współlokatorem, jednak coś mi nie wyszło i wylądowałem na bezrobociu, nie mam za bardzo kasy żeby dokładać się do rachunków za mieszkanie. Postawili mi warunek że mogę z nimi mieszkać za darmo, ale muszę sprzątać, gotować i oprócz tego zostać ich seksualnym niewolnikiem 😜
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Nikram

Cichy Podglądacz
Ja ostatnio fantazje mam z kategorii cuckold. o swojej obecnej dziewczynie, że widziałbym jak zabawia się z innym a ja to widzę. Tak samo do głowy mi przychodzą fantazje o byłych dziewczynach że mógłbym widzieć jak teraz zabawiają się z innymi.
 
Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Ja ostatnio fantazje mam z kategorii cuckold. o swojej obecnej dziewczynie, że widziałbym jak zabawia się z innym a ja to widzę. Tak samo do głowy mi przychodzą fantazje o byłych dziewczynach że mógłbym widzieć jak teraz zabawiają się z innymi.
Dużo facetów tak ma , ale to bardziej fantazje niż w realu
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry