• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
O tym, jak facet podchodzi do mnie z tylu, podczas, gdy ja siedze na krzesle przed komputerem, jego reka wedruje do moich majtek, rozkladam nogi, on zaczyna mnie calowac po karku i pociera mi cipunie, ja zajekuje, a on mi szepcze do uszka: ,,Chodz ze mna na lozko mala i daj sie wyruchac'' ;)
 

ttorun83

Seks Praktykant
Ostatnio podczas masturbacji towarzyszą mi dwie fantazje, czasem się łączą ;) pierwsza to masturbacja gdzieś gdzie ktoś może zobaczyć, samochód, las itp. a druga to penis innego mężczyzny w dłoni.
 

goadik

Seks Praktykant
W czasie masturbacji fantazjuje ze patrze na zonke jak kocha się z innym patrząc mi prosto w oczy, po pewnym czasie prosi abym do nich dolaczyl bo chce byc zaliczona przez dwóch naraz...
 

Zboczeniec91

Cichy Podglądacz
Że wracam do domu z pracy a tam moja dziewczyna piepszy się jak ostatnia ***** z trzema gosciami. Wcale nie przejmując się moja obecnością patrzy na mnie jak rasowa suka dławiac się penisem innego. Siadam i patrzę jak bez żadnych hamulców oddaje im się a oni jebią ją jak najgorsza szmate
 

Aquos

Cichy Podglądacz
Ja ostatnio fantazjowalem o tym że jestem sponsorem młodej dziewczyny ( studentki) i wyjeżdżamy razem do mojej willi na weekendy. Tam z nią uprawiam sex głównie oralny i pieszczoty w basenie oraz w ogrodzie.
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
O tym, jak jeden facet mnie mocno rucha w cipeczke, a drugi masuje mi biust i szepcze mi do uszka, ze jestem niegrzeczna kure.wka, latwa niunia itd, i co by chcial ze mna zrobic ;)
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
O tym, jak wypinam sie przy scianie, facet podchodzi do mnie, ciagnie mnie za wlosy, daje mocnego klapsa, szepcze do mnie, ze lubi, gdy sie dla niego wypinam, i ze zaraz mnie mocno przerucha w moja szparke, nazywajac mnie swoja mala dzi.wka.
 

Darko

Nowicjusz
O tym, jak moja kobieta wypina się do mnie i każe mi ją lizać. I ja ten nakaz wypełniam, liżąc jej stopy, pozniej lydki, uda, aż rozszerzam jej posladki i zaczynam lizać jej dupkę. Później wkładam jej tam język, głębiej i głębiej, aż można powiedzieć że zaczynam ją rznac tym jezykiem. Uwielbiam to. Uwielbiam wsuwać język w ciasną dupkę. Lubię to uczucie, kiedys jest taka gładka. 😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry