• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

kaszkiet

Cichy Podglądacz
Fantazjowałem, że idę do mojej szefowej po podwyżkę, a ona stwierdza, że muszę na nią zapracować językiem :D Ona siedzi na fotelu w biurze, a ja przed nią klęczę i robię jej minetę :D Żadnego obmacywania jej, sama mineta.
 
N

Napalona_Lesba

Guest
https://www.imdb.com/name/nm0760678/mediaviewer/rm1795145473 oto kobieta o której marzę dzień i noc - gdybym tylko miała Ją w swoim łóżku... Najpierw bym jej wyssała sutki, potem bym je ciągnęła i szarpała, tarmosiła z całej siły, potem bym jej wylizała srom i łechtaczkę, później zrobiła jej palcówkę, potem włożyłabym jej dildo najgłębiej jak się da i zaczęła nim z całej siły posuwać, a na końcu, jak Ona byłaby już rozgrzana na maksa, włożyłabym całą dłoń w jej wilgotną kobiecość 💦💦💦💦💦🔥🔥🔥🔥🔥 I oczywiście mam nadzieję, że Ona zrewanżowałaby mi się tym samym...
 
Mężczyzna

Naglodzie

Nowicjusz
Ja ostatnio o teściowej. Miałem taką sytuację że dość mocno (chyba niechcący z jej strony) ocierała się mi tyłkiem o krocze . Chyba nie poczuła że podniecilwm się.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry