• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Zabawiła bym się w niegrzeczną pokojówkę, która ma bardzo rozgrzaną szparkę i jest spragniona kutasa ;) Gdyby facet, u którego bym sprzątała, wszedł do swojego domu, to ja bym już czekała na biurku w stroju pokojówki, z wypiętą mocno dupką, i wymruczała bym, że jestem spragniona kutasa w cipce 😉
A gdyby Pan miał ochotę wejść do pupy ? :)
 

michalaniol

Cichy Podglądacz
Sex u mnie w biurze, które znajduje się w biurowcu, obojętna konfiguracja...ważne aby było niegrzecznie :) drzwi otwarte....ja siedzę nago i czekam, wchodzisz, zamykasz drzwi, siadasz na biurku i..... :)
 
Mężczyzna

shiny

Cichy Podglądacz
wymasowałbym i wylizał piękne stópki po całym dniu w błyszczących nylonkach, oczywiście resztę ciała również(od stópek po głowe) :D
 
Kobieta

Krystyna.X

Cichy Podglądacz
Też mi się marzy coś takiego, tylko w drugą stronę. Najpierw kazał bym jej klękać i robić laskę, żeby stał się sztywny i twardy. A potem kazał bym się wypiąć na stojąco, wjechał bym w jej cipkę i bzykał tak mocno i szybko że prosiła by o więcej. Doszedł bym na cycuszki i ocieral bym grzybkiem o suteczki 😍😍😍
Gdzie tu fetysz?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry