• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Na zabawę w dziwkę i klienta ;) Jak jakiś facet siedzi na kanapie napalony i przywołuje mnie do siebie na kolanka, podchodzę, siadam mu okrakiem przodem do niego na kolanach, łapie mnie za tyłeczek, mruczę, że jest bardzo niegrzecznym tygryskiem, masuję go przez spodnie po kutasie, wkłada mi palec do ust i chwilę go ssę, drugą ręką wkłada mi pieniądze za pasek od majtek po boku, i mówi napalonym głosem, że ma wielką ochotę mnie ostro przeruchać, aż będę piszczeć i prosić o więcej... ;)
Napewno była by z Ciebie dziwka
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Na zabawę w uczennicę i nauczyciela ;) Siedziałabym w ławce, ubrana w króciutką białą bluzeczkę i czerwoną spódniczkę do połowy dupci. Facet mówiłby coś o nauce, a ja bym mu w pewnym momencie puściła oczko i pomasowała się po biuście. Uśmiechnąłby się niegrzecznie i wezwał mnie do tablicy. Ja specjalnie po drodze otarła bym się tyłeczkiem o jego namiot w spodniach ;) Pisałabym na tablicy, wypinając się mocno, on podszedłby do mnie od tyłu i przysunął się kutasem w spodniach do mojej dupci, masując mi cycki przez bluzeczkę. Odłożyła bym kredę i wsadziła sobie rękę w majteczki, odchylając głowę na bok i wymruczała, żeby mnie ostro wyruchał. Kazałby mi wypiąć się na ławce i oprzeć na niej brzuchem, nazywając mnie małą, niegrzeczną kurewką, która lubi dawać dupci. Zdjął by mi bluzeczkę i stanik i wymasował mi cycki, a potem nadstawiłabym mu tyłeczek, wziąłby na bok moje majteczki, i wjechał w moją rozgrzaną i spragnioną szparkę, i dymał mnie tak bosko, że bym piszczała. Pod koniec kazałby mi uklęknąć i przyjąć spermę na buźkę, po czym by napluł mi na buźkę i kazał mi ciągnąć kutasa, za co chętnie bym się wzięła 🥵
Na samą myśl o takim stroju robi się twardo, spódniczka w kratkę uuuuuuu
 
Mężczyzna

suka.pani

Cichy Podglądacz
Moja Pani ostatnio często w trakcie naszych zabaw opowiadania mi jakby wzięła mnie na dużą seks imprezę. Kazała by mi się ubrać jak suczka, pończochy, seksowna bielizna, szpilki, obroża. Musiałbym jej służyć na kolanach cały czas, i zaspokajac każdego kogo by kazała. Opowiada mi wtedy jak na kolanach musiałbym obciagac sterczące kutasy, do końca i zbierać sperme do miseczki az całą zapełnię. Wypiąć wtedy tylek z koreczkiem mocno do góry w trakcie obciagania i dać się pieprzyc w trakcie obciagania. Mam być wyuzdana dziwką do zaspokajania każdego i grzecznie wykonywać Pani rozkazy, a jak już będę mocno przeruchany w każdy otwór to Pani weźmie miseczkę i zacznie karmić mnie sperma i każe walić konia na kolanach az dojdę na jej szpilki i wszystko na koniec wyliże. Dziwkuje moja Pani, chciałbym żeby to się kiedyś spełniło. Na razie w roli panów występują gumowe zabawki które moja Bogini wykorzystuje często i nauczyła mnie już ładnie obciagac 22 cm dildo do samego końca i jak je ładnie naslinie to mnie nim pieprzu a drugie każe ssac.
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Mam duży fetysz na kabaretki u kobiet, więc marzę sobie o tym, jak z jakąś kobietą ubieramy różowe kabaretki i czarne szpilki, i zapraszamy do siebie dwóch facetów, żeby na nas sobie popatrzyli, i zwalili pod moje zabawy z tą kobietą, a potem kazaliby nam się mocno wypiąć i dać im się zruchać, a potem zmiana, na koniec kazaliby nam się z tą kobietą pocałować i wymacać, podczas, gdy mamy na twarzy i na biuście spermę ;)
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Moja Pani ostatnio często w trakcie naszych zabaw opowiadania mi jakby wzięła mnie na dużą seks imprezę. Kazała by mi się ubrać jak suczka, pończochy, seksowna bielizna, szpilki, obroża. Musiałbym jej służyć na kolanach cały czas, i zaspokajac każdego kogo by kazała. Opowiada mi wtedy jak na kolanach musiałbym obciagac sterczące kutasy, do końca i zbierać sperme do miseczki az całą zapełnię. Wypiąć wtedy tylek z koreczkiem mocno do góry w trakcie obciagania i dać się pieprzyc w trakcie obciagania. Mam być wyuzdana dziwką do zaspokajania każdego i grzecznie wykonywać Pani rozkazy, a jak już będę mocno przeruchany w każdy otwór to Pani weźmie miseczkę i zacznie karmić mnie sperma i każe walić konia na kolanach az dojdę na jej szpilki i wszystko na koniec wyliże. Dziwkuje moja Pani, chciałbym żeby to się kiedyś spełniło. Na razie w roli panów występują gumowe zabawki które moja Bogini wykorzystuje często i nauczyła mnie już ładnie obciagac 22 cm dildo do samego końca i jak je ładnie naslinie to mnie nim pieprzu a drugie każe ssac.
Uwielbiam Twoja pasję
 
Mężczyzna

Ralph

Cichy Podglądacz
Chodzi mi po głowie dziwna forma dominacji nad dziewczyną- każę jej wypić dużo wody i zakazuję wysikania się. Jej chce się coraz bardziej, prosi mnie bym jej pozwolił iść do toalety. Wtedy ja zaczynam ją pieścić, najpierw palcami, następnie wibratorem. Ona nie może wytrzymać, wstydzi się, błaga żebym przestał i pozwolił jej iść do toalety- nie zwracam na to uwagi. Widzę że jest coraz bardziej podniecona, ale też coraz bardziej nie może wytrzymać. W kulminacyjnym momencie szepczę jej do ucha "szczaj suczko", a ona, mimo wstydu, opróżnia przepełniony, obolały pęcherz na moje ręce, cały czas pobudzające jej cipkę
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry