• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Mnie się marzy związek z ładną dziewczyną, która mnie wykorzystuje finansowo. Najchętniej mieszkanie razem, oddawania jej swoich pieniędzy, lizanie stopek i butów oraz masturbowanie się do jej wyzwisk :D. Jako, że jedyne na co taki frajer jak ja może liczyć to lizanie stopek i bucików to również w gre wchodziło by bycie rogaczem, najchętniej w roli sponsora i obserwatora ;)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Mnie się marzy związek z ładną dziewczyną, która mnie wykorzystuje finansowo. Najchętniej mieszkanie razem, oddawania jej swoich pieniędzy, lizanie stopek i butów oraz masturbowanie się do jej wyzwisk :D. Jako, że jedyne na co taki frajer jak ja może liczyć to lizanie stopek i bucików to również w gre wchodziło by bycie rogaczem, najchętniej w roli sponsora i obserwatora ;)
Po prostu się ożeń.
 
Mężczyzna

Mati320

Cichy Podglądacz
Dziwnie chyba zawsze podchodzę do tej sprawy i nigdy jednoznacznie nie mogę określić na co tak naprawdę mam ochotę. Pod względem erotyki jestem wręcz niestabilny, czerpiąc przyjemność z namiętności i czułości, by za kilka sekund stać się nienasyconym zwierzęciem, które w oczach ma jedynie perwersję i erotyczną złości.
Także duża różnorodności. Co może zaciekawić kobiety, ostatnio lubię cunnilingus. Soczysty, intensywny, długi, najlepiej z użyciem zabawek gdy zmęczy język i palce.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja zabawiłabym się w dziwkę i klienta, marzy mi się, żeby facet wsunął mi kasę w czerwoną kabaretkę, i kazał mi zabawić się jego kutasem na kolanach 😉
Też mi się marzy coś takiego, tylko w drugą stronę. Najpierw kazał bym jej klękać i robić laskę, żeby stał się sztywny i twardy. A potem kazał bym się wypiąć na stojąco, wjechał bym w jej cipkę i bzykał tak mocno i szybko że prosiła by o więcej. Doszedł bym na cycuszki i ocieral bym grzybkiem o suteczki 😍😍😍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry