• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Mam ochotę popieścić się po mojej spragnionej cipce, podczas, gdy trzech facetów by do mnie gorąco mruczało, że jestem niegrzeczną kurewką, rozgrzaną suczką, napaloną niunią, itp, i dawaliby mi klapsy na tyłeczek, macali mnie po dupci i też razem ze mną masowali mi cipeczkę, aż w końcu zerżnęli mnie mocno w każdą dziurkę jednocześnie, każdy w każdą - dwie zmiany, a ja byłabym cała w spermie i czułabym się tak cudownie zeszmacona 😌
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Mam ochotę popieścić się po mojej spragnionej cipce, podczas, gdy trzech facetów by do mnie gorąco mruczało, że jestem niegrzeczną kurewką, rozgrzaną suczką, napaloną niunią, itp, i dawaliby mi klapsy na tyłeczek, macali mnie po dupci i też razem ze mną masowali mi cipeczkę, aż w końcu zerżnęli mnie mocno w każdą dziurkę jednocześnie, każdy w każdą - dwie zmiany, a ja byłabym cała w spermie i czułabym się tak cudownie zeszmacona 😌
Jestes zajebiscie ostra bardzo mnie podniecasz. Czekam na privek tam gdzie pisalas ostra Suczko😘
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Chciałbym leżeć na podłodze a jakaś pani na mojej twarzy trzymała swoje zmęczone, spocone stopy w rajstopach...
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Nie no nie ma to jak 69 tylko po porzadnej palcowce ale nie odrazu pchac cala lape tylko do tad az mokro bedzie
 
Mężczyzna

cichyseba

Cichy Podglądacz
Zabawiła bym się w niegrzeczną pokojówkę, która ma bardzo rozgrzaną szparkę i jest spragniona kutasa ;) Gdyby facet, u którego bym sprzątała, wszedł do swojego domu, to ja bym już czekała na biurku w stroju pokojówki, z wypiętą mocno dupką, i wymruczała bym, że jestem spragniona kutasa w cipce 😉
Ale bym ci pomógł
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Wypięła bym się przed facetem, który by siedział w fotelu, i masowała bym się i smyrała przez stringi po mokrej, spragnionej i rozpalonej cipce, a w pewnej chwili sam zacząłby mnie tam macać, masować i smyrać przez majtki, żeby po chwili odchylić majteczki i popracować paluszkami i jęzorkiem nad moją rozkoszą 😌
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Wypięła bym się przed facetem, który by siedział w fotelu, i masowała bym się i smyrała przez stringi po mokrej, spragnionej i rozpalonej cipce, a w pewnej chwili sam zacząłby mnie tam macać, masować i smyrać przez majtki, żeby po chwili odchylić majteczki i popracować paluszkami i jęzorkiem nad moją rozkoszą 😌
Oj chętnie bym tak zrobił, a na koniec mogła byś się na niego nabić i poskakać 🥵🥵
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry