• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Na oddane się mężczyźnie(jestem bi) by mnie poprostu mocno wydymał w dupcie może kiedyś spełnię tą fantazje
 
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Na pieszczoty najpierw stopy potem nogi później... cm po cm całe ciało ;) tak bym chętnie z jakaś Panią spędził godzinkę lub dwie ;)
 
L

lucyfer69

Guest
Mam ochotę by miła pani usiadła na moich kolanach i delikatnie masowała mojego kutaska
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Na to by móc dobrać się do leżącej kobiety, lekko rozchylić uda i zacząć ją albo na śpiocha albo ledwo co przebudzoną pieścić językiem po cipce, delikatnie masując jej piersi, oj jak mi to sprawiało kiedyś przyjemność 🥴
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
Chcę zrobić partnerce minetę, później zalinać ją od tyłu, a na koniec zrobiłbym jej ostrą palcówkę aż do jej wytrysku 😈
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
@fil no zależy jakie kto ma granice. No jak dla mnie to gwałt robić coś gdy ktoś śpi
Rozumiem, że gdybyś miała stałego partnera, byli byście aktywni seksualnie, mieli byście jakieś tam swoje sposoby na zabawy między sobą, to gdyby chciał Cię obudzić w inny sposób, jak wyżej opisałem, czyli np monetką, to mam rozumieć że byś go o gwałt oskarżyła 👍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry