• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Leżę sobie na kanapie w bardzo błyszczących-czarnych rajtkach, nie mam pod nimi majtek ale prześwituje błyszczący w świetle, sztywny kutas, a ona liże go przez ten materiał po żołędziu a resztę gładzi ręką.
A w realnym swiecie jest tak, że leżę sobie na knapie w tych rajtkach a ona trzyma swoją stopę (w skarpetce) między moimi nogami i śpi :/
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja miałbym ochotę na dwie 18nastki, jedna leci głębokie gardlo a ja liże bułeczkę drugiej. Potem kazał bym się wypiąć i wkładał bym raz tej, raz tej. Finał oczywiście na buźkę.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Jeszcze chciałbym zerznac śliczna, niska blondynkę z dwoma kolegami. Ruchać w dupie, cipkę i buźkę, tak na zmianę przez długi czas żeby w końcu dojść i spuścić się oczywiście też na twarz ❤️
 

Bjslover

Erotoman
Ja mam teraz ochotę, ale nie wiem nawet jakby się sprawy potoczyły, tylko wiem, że bym się rzuciła na mężczyznę 🙉.
Co mnie tak rozbudziło? Męskie perfumy 🤭
I zlapalas jakiegos w siec? Co mu zrobilas? 😁

Ja mam ochote teraz wlasnie na takie ostre dobieranie sie do siebie, zrywanie ubran, troche wulgaryzmow z obu stron, nakrecanie sie tym a sceneria to niech bedzie w jakiejs waskiej uliczce, przyparci do sciany
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Jak się tak teraz zastanowiłem to w sumie mam ochotę na kanapkę z serem i pomidorem, a do tego gorącą herbatę. Tak zwyczajnie, a wynika to pewnie z faktu, że od rana jeszcze nie szamałem, więc idę wrzucić coś na ruszt. :giggle:😁:cool:
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry