• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

kaktusxx

Nowicjusz
Jestem teraz na plaży i poczytałam tutaj to i owo i podglądałam i miałabym ochotę się pomasturbowac ale trochę ludzi jest i dzieci więc się powstrzymuje ale cipka jest mokra a piersi nabrzmiałe.
Chętnie bym zobaczył jak się masturbujesz, uwielbiam taki widok, wylizal paluszki, językiem popieścił cipke i wymasował piersi, na to jest ochota
 
Mężczyzna

Dreszczowy

Cichy Podglądacz
Czasami wpadnie mi w oko jakaś zupełnie przypadkowa Pani i bez kontroli zdarza się coś pomyśleć. Dzisiaj stanąłem na przejściu dla pieszych samochodem, wychyliła się taka zza busa na drugim pasie z dużą ostrożnością czy aby jest bezpiecznie i widząc, że się zatrzymałem pięknie się uśmiechnęła - z wdzięcznością, że ktoś uważa. Nawet nie wiem, czy widziała moją twarz za szybą. Ale to była taka osoba z którą miło byłoby znaleźć się teraz sam na sam, wiadomo, nie na skrzyżowaniu...
 
Mężczyzna

Raphaeeel155

Nowicjusz
Rozchyliłbym teraz nóżki jakiejś ładniej Pani muskając ją językiem po wewnętrznej części ud schodząc do samej łechtaczki. Dwoma paluszkami rozlożyłbym wargi i drażnił czubkiem języka
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Poocieralabym się wypiętą dupcią o kutasa przez spodnie, podczas, gdy facet mi maca cycuszki i mruczy do uszka, że tak mnie wyrucha, że będę mu dziękowała na kolankach ;)
Fajna sprawa, czasem późnym wieczorem nad wodą z koleżanka w podobny sposób robiliśmy jak staliśmy ją oparty o auto a ona o mnie, ja gacie opuszczone w taki sposób, że fujara była na wierzchu a ona w taki sposób majtki opuszczone, że sobie smyrałem ją penisem między pośladkami do tego momentu aż poszedł spust w między czasie czasem dotykając ją czy to po cipce, czy po piersiach.
Było to kega przyjemne i chętnie bym to kiedyś powtórzył, ale niestety to co dobre szybko sie kończy 🤷‍♂️
 
J

Juhas

Guest
Fajna sprawa, czasem późnym wieczorem nad wodą z koleżanka w podobny sposób robiliśmy jak staliśmy ją oparty o auto a ona o mnie, ja gacie opuszczone w taki sposób, że fujara była na wierzchu a ona w taki sposób majtki opuszczone, że sobie smyrałem ją penisem między pośladkami do tego momentu aż poszedł spust w między czasie czasem dotykając ją czy to po cipce, czy po piersiach.
Było to kega przyjemne i chętnie bym to kiedyś powtórzył, ale niestety to co dobre szybko sie kończy 🤷‍♂️
Super fajnie jak czytam to się robi maszt
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Zajść od tyłu kuzynkę dziewczyny, zacząć pieścić piersi, całować po szyi, następnie rozpiąć spodnie i pchnąć na łóżko. Potem już je tylko ściągnąć trochę niżej, przesunąć stringi i zacząć lizać dupcię i cipkę. Następnie wejść w nią dociskając do łóżka, a przed końcem wyciągać kutasa, przekręcić ją i wsadzić do buzi że spustem na jej usta.
 
Mężczyzna

kaktusxx

Nowicjusz
Zobaczyć dojrzała kobietę w seksownej bieliznie, kuszącą bawieniem sie swoja cipka, masującą swoje piersi, tak żeby mój penis chciał eksplodować, wsadzić go w jej dojrzałą szparke i dawać jej rozkosz.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry