• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
No tak, bo jakby zrobił to, wiedząc, że ja na to nie pozwalam.
To szczerze współczuję trochę Twojemu partnerowi, jeśli takowy jest, bo ja jeśli bym miał stałą partnerkę juz kilka lat i jeśli bym znał jej preferencje i wiedział o wszystkim, to bym takiego czegoś spróbował, to tak samo mogę również napisać o temacie zabawiania się z partnerem na śpiocha, czy to facet czy kobieta i każda próba "dobierania" się na śpiocha jest próbą gwałtu, czy to na facecie czy kobiecie
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Swoją drogą cały wczorajszy dzien mialem ochote na kolezanke w ktora bylem na festynie. Taka suka ze sie w pale nie miesci. Pracuje bad nia chyba ze 3 miesiace a ona ciagle nic i nic
 

ttorun83

Seks Praktykant
Na masturbację, tylko zastanawiam się nad tym jak to zrobić. Czy „standardowo” czy jakieś urozmaicenie dodać np masażer, dildo może finał ma swoją twarz/usta
 

eros102

Nowicjusz
Na lodzika. Laska klęczy przed nim i zaczyna go całować. Bierze w rękę i delikatnie trzepie ssać jajka. Bierze w usta i zaczyna się nim zajmować patrząc mi w oczy. Drapie jajeczka i sprawia że dochodzę w ustach. Patrząc jak sperma spływa po ustach
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Na seks w ciepłym morzu, gdzie mógłbym unosić partnerkę na wodzie w rytm moich pchnięć, owiniętą wokół mnie nogami.....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry